Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ústavný súd prijal rozhodnutie, ktoré má pohnúť kauzou Čentéš (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 > >>

Hodnoť

 

Prijal by som zakon , ak niektori ustavny cinitel umyselne nebude respektovat ustavu na vyplatnej paske uvidi len zivotne minimum.
 

prosim ta dopekne,

nie je ochota vobec rokovat o navrhu zrusenia 14. platu sudcov, nedajboh im v pripade pruseru ponechat len zivotne minimum ...
http://spravy.pravda.sk/svet/c...
 

Nech žije proletariát!

Čo je nás po nejakom Ústavnom súde?
Pán súdruh docent doktor inžinier magister Róbert Fico kandidát vlastnou hlavou si aj tak zvolí koho bude chcieť za generálneho prokurátora.
My máme väčšinu, ostaní nás musia počúvať.
Nech žije VOSR!
 

 

Kamo tu uz ide sranda bokom, cervenaci tu jasne porusuju zakony a aj ustavu.
Musia mat naozaj dobre nalozene v gatiach, ked im nevymenovanie Centesa stoji za toto porusovanie zakonov a ustavy.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

Načo reagovať - je to jasne čerstvý prírastok z "generic" nickov zo Súmračnej. Prvé meno + vymyslené priezvisko a to aj vyplnené - takých spammerov je tu habadej, treba ich brať s rezervou...
 

Ani hlúpy,

ani zlý. Je komunista.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

No ešte nám dnes vytvor niekoľko nickov. Lebo ináč nedostaneš zaplatené.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

Mojko, v roku 2004 som si určite nezkladal účet na SME kvôli tak hlúpej strane, akou je SDKÚ. A keďže som skoro osem rokov odvtedy žil v zahraničí, môžem sa ja na všetky strany a brigádovanie pre ne vykašľať.

Je ale úplne jasné, podľa akej vzorky vznikajú nicky zo Súmračnej - máme to tu viacerí odpozorované za tie roky a výkriky podobné tvojmu na tom nič nezmenia...Dám ti zopár príkladov z minulosti:

Peter Kornel
Jozef Sulák
Jano Dano
Stefan Granec
Palo Palkech
Barton Martin
Petra Cierna
Istvan Gergej
Ján Záviš
Janko Pucka
Alfonz Bzkla
Dezider Lakatos
Dobromil Hladny
Vlastislav Poslepko
Jozef Stalensky
Alojz Hamer
Dezider Fekete
Ladislav Knut
Vincent Nafta
Jano Araz

Všetko toto boli zázračne zozelenené nicky s rovnakým profilom a rovnakým cieľom - v každej diskusii kydať na všetkých a obhajovať SMER aj v prípade najväčších nezmyslov.

A teraz choď prehovárať niekoho iného.
 

sethák z Priemyselnej,

ty si známy sulíkovsko-galkovskou paranojou.
A aurou takýchto záchvatov stihomamu je zostavovanie rôznych zoznamov nepriateľov, "súmračníkov" či iných sumrac- nickov. Mal by si s tým niečo robiť, zelenáčik.
Ak robíš v zahraničí na čierno, ak si švorc a neplatíš si zdravotné a nemocenské, príď sa liečiť zo stihomamu domov, u Pinela je to gratis.
 

 

Čo je to "priemyselná"?

Ja si ten zoznam nezostavujem - je to zoznam z môjho ignorelistu. Nemám záujem o duchovné exkrementy, ktoré títo ľudskí boti produkujú. Ozval si sa pravdepodobne preto, lebo niektoré z nich patria tebe.

Ja nepracujem v zahraničí načierno (to sa dá?), okrem toho - čo je teba do toho? Svoje reakcie ad hominem si nechaj pre svojich kolegov alebo pre svoju rodinu. Zdravotné a nemocenské si platím v inej krajine, to platí aj pre dane - na takých exotov ja odmietam sypať moje peniaze.

Now go troll elsewhere.
 

zostavovateľ zoznamov,

ozval som sa preto, aby som ti pomohol radou.
Tá choroba zvykne mať zlé konce, ak sa nelieči.
 

 

Ja som v tvojom príspevku žiadnu radu nenašiel - iba bludárenie. Napríklad v jednej jeho časti tvrdíš, že som na nejakej Priemyselnej, v ďalšej už ale to, že som v zahraničí. Netuším, akú chorobu máš ty, ale zjavne už dosiahla svoj vrchol :)

Ešte jedna reakcia a máme od teba na dnes pokoj. Máš teda ešte niečo?
 

Mikuláš nekonečne červený

Ja by som rád videl kolektívnu fotku Roba Fica, ako kolektívne rozhoduje?! Trepaj! Všetci, ktorým sa nepáči politika Smeru sú z SDKÚ a podobne ako tvojich IQ 50 ficovoliča?! Skús trošku napísať niečo po slovensky, máme slovenskú štylistiku, aby sme porozumeli tvojim skomoleninám?! Ak vieš písať, to neznamená, že vieš aj napísať! Už ste z toho Fica úplne sfanfrnelí?! To akože zadĺžená SDKU ešte platí aj prispievateľov, samozrejme zo všetkých pravicových strán, OL, NV a mnohých nestraníkov?!?! Nuž, ale čo môžeme chcieť od tých IQ 5O, len opakovať čo povedal Fico, alebo v opačnom garde napísať to, čo napísali iní?! A trošku si oprav gramatiku, máš tam najmenej 20 chýb!
 

 

lol, to teda sedi od niekoho, kto vetu nedokaze ukoncit inak, nez vykricnikom, pripadne otaznikom s vykricnikom, este lepsie viacerymi... fail.
 

 

caro nechteneho , " oštaní "
 

Redaktorka SME Monika Tódová klame

K. Martinka: Redaktorka SME Monika Tódová klame
Dňa 9.7.2013 uverejnil denník SME článok pod názvom „Piešťanské kúpele straší Martinka. Hrozí im konkurz“.
Bratislava 12. júla (OTS) - Po takmer 3 rokoch sa redaktorka opäť snaží chýbajúce fakty zaplátať mojím menom a zaručiť si ním čítanosť svojho článku, i keď musí vedieť, že o mojej osobe klame. Nielen preto, že jej tvrdenia o mne odporujú jednoducho preukázateľným faktom, ale i preto, že bola v minulosti o pravdivej skutočnosti informovaná. Takto vytvára dojem, že pri písaní nových článkov len rešeršuje svoje staré články, namiesto toho, aby čerpala z verejných listín a dôkazov, ktoré sú ľahko prístupné aj na internete.
Podľa etického kódexu novinára „je novinár povinný dôsledne si overiť každú informáciu, ktorú zverejní. Informácie si spravidla overí aspoň z dvoch od seba navzájom nezávislých zdrojov. Novinár nezverejňuje žiadne informácie, o ktorých vie, že sú nepravdivé. Titulky článkov alebo programov nesmú byť zavádzajúce, ani nepravdivé.“
M. Tódová si asi očividne prácu uľahčuje nerešpektovaním kódexu a jediným zdrojom jej informácií je len advokát kúpeľov J.Bizoň, na ktorého faktúrach sa už v minulosti vyskytovali okrem iného aj -citujem- „osobné stretnutia s novinármi denníka SME, korektúry novinových článkov (z pera pani redaktorky Tódovej) „Súd potrestal tunelovanie kúpeľov podozrivo mierne“ alebo „Štátu hrozí pre kúpele miliónová prehra“, e-mailová komunikácia a konzultácie s novinármi SME alebo príprava koncepcie nových aspektov určených na publikovanie v tlači s cieľom zvýšiť mieru mediálnej pozornosti vo vzťahu ku kauze Swiss Finance“ (napr. faktúra p. Bizoňa na SLKP č. 146/2010 vo výške 6.158,25€). Je zaujímavé, že kontaktovala advokáta Swiss Finance, ale mňa ako osobu označenú v titulku a v ďalšom texte nekontaktovala a uvádzané nepravdivé skutočnosti nekonfrontovala. To však nič nemení na tom, že spájanie môjho mena so sporom kúpeľov a Swiss Finance je úplne mimo reality. Rovnako je protizákonné dávať moje meno do názvu článku a tým vyvolávať klamlivé zdanie z prepojenia mojej osoby a akejsi schránkovej firmy. Ja som predmetnú pohľadávku nikdy nevlastnil, ani nepredal žiadnej firme. Taktiež som nikdy kúpele nežaloval. Práve naopak, je všeobecne známe, že som roky venoval úsiliu, aby vymáhanie tejto pohľadávky nebolo úspešné. Bolo to však mrhanie časom, aj pre pasivitu kúpeľov a štátu. Ak by bol autor článku seriózny, nikdy by očividné hlúposti neuvádzal, resp. by si ich overoval alebo lepšie povedané zaujímal by sa o skutočných aktérov tejto kauzy a hľadal odpoveď na to, kto sa tu obohatí. Ale na to spomínaná redaktorka iste nemá odvahu, veď ani polícia ju nemá.
 

1 2 3 4 5 6 > >>

Najčítanejšie na SME