Pondelok, 23. november, 2020 | Meniny má KlementKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Procházka začal zbierať podpisy na kandidatúru za prezidenta (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

Tomu sa hovori

cikat proti vetru ...
 

ako to myslíš? že nemá šancu

byť prezidentom?.......a ktože je tvoj kandidát?
 

 

Nie, nemá šancu. Pokiaľ ide o môjho kandidáta, asi najviac by som ocenil, keby bol ochotný kandidovať Paška. Fico je ešte veľmi potrebný v exekutíve. Paška je reprezentatívny typ, čo je na túto pozíciu veľmi dobré.
 

No zbohom.

To už by nám chýbalo, aby po senilnom Gašparovi kandidoval aj kachličkár a boľševik Paška. Ten má určite iné starosti - napríklad riadenie ministerstva zdravotníctva, riadenie svojich farma firiem a prihrávanie zakázok pre charitatívnu organizáciu J&T a im podobným..
 

 

je to tak zvratena predstava, az je realna
 

 

hrozná predstava, že by gašparoviča vymenil paška, to by sa ani meniť nemuseli
 

 

sa zobud dalsi co nepozna slovo "tunelar".............co ta plati sumracna.......to snad srandujes............
 

A prosím ťa, prečo by mali mať

zo Smeru komplet všetkých?,,,,,,aj keď majú v priemere cca 45% preferencíí, tak podstatné, že 2/3 zatiaľ nechce voliť. Takže 80% potencionálnych voličov v našej krajine nechce voliť Smer (aj keď možno nikoho, či nevie koho). Paška je reprezentatívny, Fico vie pekne hovoriť, čo chcú jeho voliči počúvať,,,,,ale čo takto prezidenta, čo si ctí ústavu, je dobré, keď ju vie aj ako ústavný expert aplikovať a hlavne nebude konať podľa tej ústavy, ale podľa toho o koho pôjde. Paška by konal výlučne v prospech svojej strany, u Procházku som však zaznamenal, že viackrát vedel konať aj v prospech svojich oponentov, v súlade a výkladom ústavy. Osobne by som si vedel predstaviť aj vhodnejšieho kandidáta, ale ak by som si mal vybrať z tých, čo si menoval, tak Procházka by mal môj hlas...
 

tomu sa hovorí kotrmelec slizový

Koľko kotrmelcov nám ešte pán narcis ukáže?
Najprv sa z KDHckeho kresťana stal podporcom registrovaných partnerstiev, z hlasovača za euroval bojovníkom proti nemu, z mláďaťa čentéšovského typu je zrazu zarastený mačo na bilbordoch, zapredal aj okuliare :D
ktorá jeho tvár je tá pravá???

je neuveriteľné, že pred 2 týždňami si bol istý podpismi 15 poslancov, dnes už zistil, že vlastne nechce byť stranícky závislý :D
http://aktualne.atlas.sk/proch...
a zajtra o sebe zistí, že ???
 
Hodnoť

 

Držím mu palce.
Ale aj ostatní kandidáti sú celkom zaujímaví.
Bol by som rád, keby sa do druhého kola prebojovali Čarnogurský alebo Procházka (prípadne obidvaja spolu), ale ani tí druhí kandidáti mi nevadia.
Som zvedavý, koho postaví SMER. Lajčák má asi iné ambície, ale inak by bol dobrý kandidát. Má aj peknú manželku.
 

 

Tak pani manželka je naozaj ozdobou Lajčáka. To mu určite pridáva body, je dôležité, aby žena svojho muža dobre reprezentovala. Ale mnohí naši špičkoví politici (Fico, Paška, Kaliňák, Kažimír a mnohí ďalší) majú veľmi čarovné manželky. Aj Silvia Gašparovičová zvláda funkciu prvej dámy na jednotku. Pokiaľ ide o samotný Smer, tu je to tiež často nádhera. Obrimčáková (hádam najkrajšia politička v Európe), Zvolenská, Vaľová, Zmajkovičová, Beňová, to sú naozaj krásne a pestované ženy. Priznajme si, že toto už hej. Veru hej.Keď ak nad tým rozmýšľam, je to vynikajúca situácia. Keď príde nejaký zahraničný štátnik, môže len závidieť. Naozaj máme najkrajšie ženy na svete. Také do voza aj do koča, dá sa s nimi riešiť vážne veci, sú to odborníčky, i pospievať pri vínku, svet je krásny.
 

Uh.

Áno - samotný Smer - to je nádhera. Cholerická veštica Vaľová, bývalá servírka a Poórov koník Zmajkovičová, bojovníčka za práva rómov a homosexuálov - podržhandra Beňová...ešte si zabudol pani najsociálnejšiu Tomanovú, nech je ten septik kompletný...to by bola v Európe naozaj vizitka nášho banánistanu..
Imho - dobre platia na Súmračnej?
 

 

musia to byť úžasné ženy, keď len tomanovej pes stojí za to, aby sa mimoriadne zišla bezpečnostná rada štátu
 
Hodnoť

pán Procházka

Neviem či Vám budem môcť dať podpis na kandidátku(malo chodím do mesta),ale keď da Boh,pri voľbach mate môj hlas.
 
Hodnoť

Volím Procházku

Ak nechceme mať v prezidentskom paláci ďaľšieho boľševika alebo niektorého zo sprofanovaných politických dinosaurov, pre ktorých je tento post len ďaľšou príležitosťou ako si zabezpečiť budúcnosť na náklady daňových poplatníkov, a pritom ak zároveň nechceme aby naším prezidentom bol niekto pre koho je politika španielskou dedinou, treba voliť mladého ambiciózneho človeka bez negatívnej minulosti, s vvnikajúcim politickým prehľadom a skúsenosťami a s rovnou chrbtovou kosťou a morálkou.
 

 

"pre ktorých je tento post len ďaľšou príležitosťou ako si zabezpečiť budúcnosť na náklady daňových poplatníkov" - nuz Prochadzkovo ohrozenie jeho doteraz celozivotneho poflakovania sa v politike samozrejme s kandidaturou nema nic spolocne...
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť

 

Uz treti kanditat, ktory visiel z jednej [cenzurovane]?
 
Hodnoť

Procházka

Radoslav Procházka je môj prezident! Myslím si, že hodnotovo je zatiaľ najlepším kandidátom, o ktorom sa hovorí a dovolím si tvrdiť, že najlepším aj ostane a ťažko by sme na Slovensku momentálne hľadali lepšieho kandidáta (snáď Radičová je rovnako kvalitná, ale o tej už teraz hovoriť nemusíme)
 
Hodnoť

Zo zatiaľ ...

...štyroch,má Prochádzka šance najväčšie.
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME