Utorok, 1. december, 2020 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

NBÚ vedel o Kozolkovej spolupráci s komunistickou kontrarozviedkou (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 > >>

Hodnoť

 

udavacstvo - profesionalna kariera kozolku. ale vo svojom zivotopise sa s tym urcite nepochvalil...ako by aj mohol ved nebol vedomým spolupracovníkom, co znamena, ze ked udaval svojich kolegov, bud bol vtedy namesacny, alebo pod vplyvom omamnych latok...
 

17-teho júna už prehovoria východniari.

jediná cesta von z štb-áckeho bahna v našej krajine, vedie cez vymenovanie platne zvoleného generálneho prokurátora, a rekurentne, jeho nevymenovanie povedie k úplnému rozvratu právnych základov štátu.
preto je nanajvýš nutné mobilizovať občiansku iniciatívu na verejné zhromaždenie pred ústavným súdom v košiciach, ktoré sa uskutoční 2 roky po zvolení jozefa čentéša v národnej rade, dňa 17. júna.
text iniciatívy by som pracovne navrhoval začať spracovávať približne takto:
.
vyzývam všetkých rozumných a k činu súcich ľudí na verejnú manifestáciu za vymenovanie 2 roky nevymenovaného, politicky prenasledovaného generálneho prokurátora. 17. júna 2011 pred dvomi rokmi bol najvyšším zákonodárnym zborom zvolený generálny prokurátor, hlava prokuratúry. tento pre nečinnosť prezidenta ani po 24 mesiacoch nebol uvedený do výkonu svojej funkcie.
.
je nutné protestom a spontánnou občianskou iniciatívou zabrániť trestným a hmotnoprávnym dôsledkom, akým sú dennodenne vystavované ústavné orgány a rozpočtové či príspevkové inštitúcie štátu. takými dôsledkami, o závažnosti ktorých niet čoraz viac pochýb, je i inštitucionélna paralýza, ktorá, vyvolaná zvôľou predsedu vládneho kabinetu, bola jasne konštatovaná zastupujúcim prokurátorom tichým, o čom sa vyslovil v rozhovore, vedenom petrom bielikom v relácii téma dňa v televízii ta3 dňa 4. februara 2013.
.
predseda smer-u sa dopustil viacnásobného trestného činu krivého obvinenia tým, že podal také vyjadrenia, poskytnuté médiam, účelom ktorých bolo znemožniť výkon funkcie generálneho prokurátora, a ktoré sa nezakladali na skutočnosti, ním podávanej ako pravdivej:
>>>
Čentéš nesúhlasí s Ficom: Nevedie sa žiadne trestné stíhanie!
Topky 14.1.2013 BRATISLAVA

Nevymenovaný zvolený kandidát na generálneho prokurátora Jozef Čentéš nesúhlasí s tvrdeniami premiéra Roberta Fica o trestných stíhaniach, ktoré by mali súvisieť s jeho zvolením v parlamente. Fico v relácii STV O päť minút dvanásť hovoril o tom, že v súvislosti s Čentéšovou voľbou je začaté trestné stíhanie vo veci sabotáže a marenia výkonu rozhodnutia Ústavného súdu SR.
"Podľa publikovaných informácií sa pre uvedené trestné činy vedie trestné stíhanie v súvislosti s voľbou kandidáta na vymenovanie za generálneho prokurátora, ktorá sa konala 17. mája 2011.
Na tejto voľbe som sa nezúčastnil, pričom na tejto voľbe sa zúčastnil len pán JUDr. Dobroslav Trnka," upozornil Čentéš. Týmto trestným stíhaním sa na základe Trnkovej ústavnej sťažnosti zaoberal aj ústavný súd.
>>>
.
žiadam preto širokú verejnosť o prednesenie takto závažných faktov o spriahnutí sa organizovanej zločineckej slupiny za účelom spiknutia sa proti republike pred plénum ústavného súdu, ktorý o veci námietky sťažovateľa docenta čentéša rozhoduje pre porušenie jeho základných občianských slobôd.
.
docent čentéš bol v nr sr zvolený za generálneho prokurátora dňa 17. juna 2011, no i napriek výkladu ústavného súdu vo veci napadnutia legitímnosti voľby generálneho prokurátora prezidentom sr, ktorý v ňom skonštatoval, že voľba prebehla v súlade s platnými právnymi normami, i napriek početným negatívnym ohlasom uznávaných a relevantných odborníkov na ústavné pravo a právnikov ústavného súdu, svojou nečinnostou, no napokon bezdôvodným nevymenovaním docenta doktora čentéša dňa 2. februára 2013 jednal nezákonne, čím konal protizákonne.
.
17. v košiciach.
 

To je také "IN" teraz...

...všetci títo komunisti a eštébáci a kukláči...také VÁŽNE!
 

Áno, je to vážne.

Inak nám tu zarastú ešte hlbšie, než sú rozlezení doteraz.
 

neboj sa.. nezarastu

cas im ubera sily a urcite nemladnu.. proste vyhynu :)
 

Hm, a myslíš, že ich deti

si morálku prinesú z výberových škôl, alebo z domova?
Viď známeho žalobabu zo Žiliny a jeho podareného syna, čo nemá žiaden majetok.
 

No mne ide najma o

ich volicov, ktori ich na tie miesta dosadzuju...
 

 

Toto je iba vykrik do tmy. Obcania statu zvany Slovensko o svoj stat vobec nemaju zaujem. Ved na schodzu obytneho domu, kde byva 66 rodin a ma sa riesit palcivy problem, na ktory denne poukazuju, tak pride iba 6 ludi!! Vazne som zvedavy na ucat na tomto zhromazdeni....500 z 5 mil?
 

ja by som aj šiel

ale prichádzam k záveru, že tak ako som prenechal svoje miesto mladým aby oni mali robotu, tak im už prenechám aj tieto iniciatívy. Ako budú aktívni, tak sa budú mať.
Potom poniektorí zistia, že nestačí si len v diskusiách otierať hubu o penzistov a pritom voliť so stádom.
 

 

ja,ako dôchodca, by som bol ochotný vzdať sa svojho volebného hlasu v prospech niekoho mladšieho, ktorý si svojou voľbou vytvára budúcnosť. Naviac, moje deti si zvolili pre život iné krajiny a keď sa bavíme o situácii a perspektívach na Slovensku, tak to nevyzerá na to, že by mali niekedy chuť sa sem vrátiť. Volebný hlas by mal mať svoju váhu. Parazit cicajúci hostiteľa nikdy nebude mať snahu toto zmeniť. A tiež nie je správne, že pri voľbách máme možnosť voliť len určitú bandu, prepojenú postavami v pozadí, spoločnými záujmami a záväzkami, o ktorých plnenie po voľbách v prvom rade ide. A keď si pozriem prieskumy volebných výsledkov, prípadne hitparádu najdôveryhodnejších politikov, tak to je ignorácia skutočnosti a neviem, či tento národ je vôbec svojprávny.
 

 

ono je to mozno aj v tom ako su u nas nastavene volby. pravo volit maju bohuzial vsetci bez rozdielu pokial maju obciansky. a to je mozno chyba. pretoze obciansky preukaz maju aj polodebilny romovia s IQ pod 60 (teraz to nemyslim rasisticky ale sice aj kopec bielych ma IQ pod 60 ale zajdite si do takych ostrovan alebo lunik 9 a pozrite sa kolko ineligentych ludi tam zije a ti vsetci maju lepsiu volebnuu ucast ako vsetci bieli na slovensku) pretoze ked sa k volebnemu hlasu prihodi 5 eur tak sa hned lepsie voli aj ked neviem ani koho. a potom sa uz voli dokolecka lebo sak on je dobry on nam dal gulas slubil pracu a este aj nieco prihodil. a toto sa u nas tiez nikdy nedovysetrovalo. a ze bolo takych pripadov kopec. ale nase organy cinne v trestnom konani konaju vzdy podla svojvole svojich papalaskych nadriadenych. a preto sme tu ako na ukraine kde manipulacia s hlasmi volicou nepoklada za nieco mimoriadne. nehovoriac o tom kolko ludi chodi volit a nema o politike ani potuch. ale volia podla toho kto ako vyzera.
 

NBÚ plní iba to,...

čo má v náplni práce. Zabezpečuje bývalých ŠTB-ákov tak, aby spokojne prežili ďalších 50 rokov bez toho, aby im národ čo i len vlások na hlave skrivil.
Je to politický airbag, ktorý si nainštalovala ŠTB - mafia pre svoje životné potreby.
A národ si myslí, že je v bezpečí....:-)))
 

ja si myslím ...

čo,

tatko bol agent?
 

Neviem a neskúmam

to, lebo na to nemám dôvod. Pre mňa je podstatné, že poctivo pracoval, rozoznal dobro a zlo, a neradil sa medzi štekajúcich zbabelcov, ako si ty - čo štekáš pod prezývkou ...

a hlavne, naučil nás rozoznať,aké je čierne či biele, a rovnako aj to, že svet je farebný ...
 

prezývku

tu mám už cca 6 rokov a kvôli tebe ju meniť nebudem. Ty si zas môžeš štekať verejne svoje bludy asi len vďaka tomu, že neprešiel lustračný zákon a nie je tu politická sila odsúdiť zločiny komunizmu
 

z tvojej správy:

"každý, kto má vysokoškolský titul z 50.- 70. rokov, by podľa lustračného zákona neprešiel, čo by znamenalo koniec aj pre tých,čo tu po 90. roku vládli. A preto zákon neprešiel.

Navyše, dnes vyťahujú špinu len zásluhou Mečiarovej skartácie dokumentov, ktorá zachránila kožu aj im. Dnes by som pokojne vstúpil do KSS, keďže aspoň tam nenájdem ten hmyz, čo sa tu hrá na zákonnosť a demokraciu."
Nemám na mysli tých, čo si museli robiť štátnice z marxizmu-leninizmu, ale tých, čo boli v bývalom režime ozajstná škodná. Odporúčam ako príklad http://kultura.pravda.sk/kniha... Inak pre KSS je príznačné bagatelizovať prešľapy (slabé slovo) svojho režimu. Väčšina toho hmyzu, čo spomínaš, pochádza práve z KSS.
 

veď tých eštebákov je n a s r a t ý c h

všadiaš. Pozri sa napríklad na http://flog.pravda.sk/ehmkkosi...
 

Tak toto je už nenormalne,

aby vedomy eštebak radil ministrovi obrany!!! To je len dôkaz toho, že na Slovensku vladnu eštebaci s úpomocou tunelarskych figuriek Smeru, na čele s hlavnym koňom Ficom!!! Tu slovač už musi isť do ulic!!!
P.S. Glvač a spol-okamžite odstup
 

 

Kto vie, čo stojí taká previerka? Majú niekde cenník?
 

1 2 3 4 > >>

Najčítanejšie na SME