Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Prokurátor Kozolka bol agentom komunistickej vojenskej kontrarozviedky (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 > >>

Hodnoť

 

Všetko "podľa zákona" a "zákonné prekážky"... Zakony, ako vidno, nie sú proti papalášom, ale naopak, chránia ich. Hnus!
 

 

prokuratura mu veri. :)

sme se pobavili. ked pride manzel z krcmy a povie, ze vypil len 3 piva, tak mu manzelka neuveri. ale ked prokurator podozrivy z clenstva v stb povie, ze nespolupracoval, tak mu nadriadeni uveria. :) preco asi? lebo su rovnake sv*ne?
 

Veľmi pekné prirovnanie

A nakoniec si títo "..." vydajú samo-oslobodzujúci rozsudok.
A udelia si za to odmenu 35000€. Takí sú to charakterní ľudia, až sa stali vzormi aj pre súdruhov v Belize.
 

 

Tak som nazrel do českého archívu bezpečnostných zložiek a čo nevidím. Psychiater-súdny znalec , ku ktorému tento Kozolka poslal Hedvigu Malinovú a s ktorým sa ju snažia už rok dostať do psychiatrického ústavu
MUDr. Miroslav Čerňan je tam ako dôverník vedený tiež. A zhodou okolností
- obaja v 3. spáve ZNB, t.j. komunistická Vojenská kontrarozviedka,
- obaja (AIPO analyticko-informační a plánovací odbor),
- obaja zavedení r. 1988

Jaroslav Kozolka |narozen: 29.11.1967 |krycí jméno: Eva |registrační číslo: 34490 |útvar: III. správa SNB (AIPO analyticko-informační a plánovací odbor)
Zaveden dne 12.09.1988

Miroslav Čerňan |narozen: 05.08.1961 |krycí jméno: Karmen |registrační číslo: 31638 |útvar: III. správa SNB (AIPO analyticko-informační a plánovací odbor)
Zaveden dne 17.03.1988
 

 

ahaaaa. tak takto sa dnes robia previerky? staci slovo daneho. hm. to by ma zaujimalo ci aj mna by takto vysetrovali keby nejakeho toho ***** politickeho odstrelim. ci by tiez stacilo len moje slovo ze sak ja som to nebol. toto je cite grcacaaaa republika. a my sedime doma za pocitacom. co takto ich uz konecne pohnat vidlami?? zacat prezidentom neschopnym dementnym dedom a pokracovat tym surrurvencom ficom
 

 

pripajam sa
 

 

"Kontráši", to je pre každého, kto strávil zelené roky v ČSLA pojem.
Išlo o tú najobávanejšiu represívnu zložku v komunistickej armáde. Na každom útvare bol "kontráš",, ktorý tam mal najväčšiu moc, pred ktorým sa triasol od strachu aj veliteľ útvaru...
Nie je vôbec čudné, že si dnes komunista Fico vyberá práve takéto existencie, aby mu slili - záruka toho správneho vyšetrenia kauz s politickým pozadím.
 

Doniesol som ti....

Ty sa divíš, že Hranatý boľševik si vyberá spolusúdruhov? S tými kontrášmi máš recht. Sám som ich "zažil" na bojováku. Keď vyšetrovali "prehrešky" nášho veliaceho dôstojníka. Tak sme museli brániť menšiu lampasácku sviňu pred väčšou. Ktorá síce mala o päť hodností menej, ale právomoci navyše.
Tí, ktorí sa narodili neskôr už možno ani neuveria. Neuveria, že títo patologickí perverzáci si vešali kravaty s menami svojich obetí na stenu, ako indiáni svoje trofeje, skalpy. Boli to najväčšie špiny a nežná, nenežná, po prevrate mali visieť všetci. Teraz ich zločiny a metódy, ktoré dodnes zostali rovnaké, sú namiesto odsúdenia skôr schodom ku kariére. A kryjú sa navzájom.
Došlo to tak ďaleko, že eštebák dáva eštebákovi osvedčenia.
Takže v tvojom skoršom príspevku uvedený súdruh psychiater eštebák, ochotný urobiť špinavú robotu, ktorú každý slušný človek odmietne, už len dokresľuje marazmus, do ktorého sme sa dostali.
Ďalšia ficoistota na tácke pre slepých a hluchých, povedzme otvorene, natvrdlých ficovoličov..
 

Hm, hm...

Ďalší kovaný "demokrat", čo sa snaží vykladať spoločenské pomery v predchádzajúcej totalite podľa svojich želaní. ;-7 Takže Ty, ako presvedčený demokrat si musel (asi za trest) "krútiť vojnu" u nejakých "bojovákov", kde si pred podlými kontrášmi hrdinsky bránil ďalšieho demokrata, ktorý sa, zrejme iba nešťastnou náhodou, zamolal do uniformy tej nenávidenej komunistickej ČSĽA? ;-P Podľa tohto Tvojho výkladu "dejín" som ja potom asi za odmenu - ako neskonalý obdivovateľ a nadšený budovateľ socialistickej vlasti, "krútil vojnu" u elity ČSĽA pod názvom PTP (krycí názov jednotky: KL30M=krompáč, lopata a 30 muklov), kde sme sa s kontrášmi a ich "pomáhačmi" stretali iba: na bráne, v družstve, v čate, na rote, na každom pracovisku, na prapore, na brigáde, v ARME a v každej z obidvoch krčiem nachádzajúcich sa v okruhu povolených vychádzok (polomer okruhu našich vychádzok meral presne 5 km od brány našej elitnej jednotky a nezahŕňal dokonca ani celé územie priľahlej obce, takže ak sa niekto z nás náhodou zatúlal na jej dolný kniec, tak sa dostal mimo povoleného okruhu, čo si "lietačky" zo susednej posádky "bojovákov" náležite vychutnávali, keď príslušníkov našej "elity" s radosťou chytali a pchali na noc do svojej basy, odkiaľ ich bolo treba ráno odviesť s ozbrojenou eskortou, ktorú nám Tvoji spriaznení "disidenti" s radosťou poskytli, keďže my, ako "budovatelia" sme k zbraniam prístup nemali!), výlučne ako "súdruhovia v zbrani" alebo ako intelektuálne spriaznené duše! ;-7 ...ma fakt bavia tunajšie "skazky" o ťažkom živote v totalite od takýchto demokratov a hrdých konvertitov z komunizmu na biznis, ktorí pri štrnganí kľúčmi ani netušil, že tie kľúče bude treba vrátiť majiteľom dverí, od ktorých sú! ;-7
 
Hodnoť

Nejde to

Táto krajina jednoducho nefunguje. Už len takéto elementárne veci nie je schopná zabezpečiť.
 

 

asi si tie veci zabezpečili a dalej zabezpečujú práve títo chytráci, čoraz viac sa to ukazuje, aj pri smeráckych čoraz krikľavejších reakciách
 

 

No keď som dnes videl tú nepodarenú tlačovku s nefungujúcim videom, tak som si všimol jednu jedinú vec. Tou boli xichty, typické komoušské, tlsté, spotené, arogantné. Oni tu teda normálne fungujú. Ešte Madej a Blaha ako dozor nad neskúsenými členmi smeru - azda prvý krát pred novinármi, iba dotvárali toto panoptické rošošo. (Inak Blaha potvrdil ako žiaden iný, že jeho textík "Matrix kapitalizmu" sa skvelo hodí na neho samotného. Na jednej strane hovorí o manipuláciách médií a popri tom stojí ako dozor na jednej neuveriteľnej mediálnej fraške. To fakt, ale fakticky naozaj sú všetci ľavičiari jedna banda??? )

Hodina velkého třesku se přiblížila Kelišová...
 

To je relatívne

Práveže funguje veľmi dobre v prospech tých, ktorí ju riadia na úkor tých, ktorí ich platia. Táto nelogika funguje vďaka úspešnej manipulácii, populizmu politikov a hlúposti slovákov. Istoty sú tu!
 

 

Krajina síce nefunguje, ale za to štát šliape ako hodinky.
 
Hodnoť

Normálne na Slovensku

tento štát "riadia" a zdierajú bývalí eštebáci, mečiaristickí privatizéri, smerácki sponzori a nastrčená kreatúra menom Fico s komplicmi Gašparovičom a Macejkovou
 

 

a babky demokratky volia o 106 :D
http://www.youtube.com/watch?v...
 
Hodnoť

Najhorsie na tom je,

ze to tu uz nikoho ani nezaujima. Kazdy den tolko splaskov ze sa to neda ani absorbovat, nie sa este nad tym vzrusovat. Taka nejaka "blba nalada" tu je, ako kedysi Havel hovoril..
 

 

Je to aj o neschopnosti kohokolvek z opozicie. Ak by sa podobne veci stali bez Ficovho pricinenia, alebo dokazania zazili by sme tlacovku, kazdy den. Mozno aj castejsie a s dramatickymi vystupmi pre masy. Ti co by ho radi vystriedali na to nemaju,zatial. Ak sda nejaky dalsi vykluje, dufam ,ze to nebude dalsia reinkarnacia Roba, Vlada.
 

1 2 3 4 5 6 7 > >>

Najčítanejšie na SME