Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Podozrení o tajných je viac, Glváč ich šéfovi zatiaľ dôveruje (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Ako zvykol vravievať
náš drahý premiér - v "demokratickom" štáte platí prezumpcia neviny - nuž a u smerákov platí vždy a všade a najmä tak dlho, kým sa všetky podozrenia nezametú pod koberec tak, že ich už nikto nikdy nenájde. Súdruh z VSS sa bude samovyšetrovať a ten, kto verí, že na sebe niečo podozrivé nájde, nech sa prihlási u súdruha Žinčicu, alebo na najbližšej psychiatrickej ambulancii!
mum
<< < 1 2 3 > >>

mum.

GP sa hmýri samými pregrckávačmi. Ich jedinou prácou je nasťahovať čas až do zdarného konca.
Teda do dosiahnutia premlčacej doby. Žiaden Žinčica, nijaký psychiater, ale uvedomelé konanie na krytie politicko - gorilej mafie v bielych golieroch. A žiadne svetlo na koncitunela.....
 

Nádej umiera posledná!

Za ňou nasleduje už iba totálna hlúposť, ktorá ne nesmrteľná!
Ale ja si stále ešte myslím, že ani tomuto štátnemu Bonano klubu to nemusí vždy vyjsť, takže nejaké to svetielko na konci tunela predsa len vidím!
 
Hodnoť

neuveriteľné

vraj mu dôveruje!!!
Preboha kde to žijeme?? ved okamžite ho mal postaviť mimočinnú službu a nie nechať ho zahladzovať stopy!!!
a za toto šlendriánstvo by mal byť minister odvolaný- okamžite!!!
fico-konaj
 

 

Pán Divno a ako sa dajú takéto stopy zahladiť. Všetko záleží od spisu, ktorý nemôže len tak zmiznúť. Prebehne vyšetrovanie ktorého výsledkom bude obvinenie v prípade, že bol porušený zákon. Glváč ani poriadne nevie o čo ide a už by ste ho odvolávali. Takto to nefunguje..
 

však práve preto

že minister nevie o čo ide- a to už rok je ministrom, nemá sa na čo vyhovárať.
Z Vášho príspevku je jasné, že minister robí "nevedka" na ministerstve a ono
sa riadi samospádom- toto nie je dôvod odvolať ho???
a či spisy môžu zmiznúť???- v tomto štáte určite, ved potom ho niekto nájde" na stole" v príhodný čas
 

Najprv

je potrebné okamžite odvolať podozrivých, veď isto upratovali celý víkend .. a stihli veľa.... Ako to bolo s dávnejším vyhlásením pána premiéra, že keby niečo, do troch minút odvolá ministra...? Ak by tak bolo,minimálne jeden ďalší by už bol na dôchodku
 
Hodnoť

 

a koľko tých podozrení musí byť, aby glváč konal? až ked mu podozrivý sám povie, že už možno, všetko vyčistené?
 

 

Z pravnickeho hladiska nejde nic rychlo. Jednoducho musi dodrziavat postupy stanovene zakonom.
 

 

z právnického hľadiska ani politického neprekáža, že podozrivý sa samovyšetruje a šéfuje tam, kde sa mala diať trestná činnosť?
 

Počet tých

podozrení sa nedá stanoviť, lebo ten čo by mal konať je najslizkejší
z klbka hadov kopulujúcich v kýbli sopľa.
 
Hodnoť

Politicky boj

Hotovy detektiv Colombo je ten nas pan minister obrany. Ak sa nezachova ako profesional a nepostavi podozriveho sefa VS mimo sluzbu, moze ho to stat kreslo ministra. Pojde zrejme o kauzu nebyvalych rozmerov, na ktoru sa ktosi velmi dokladne pripravil. Prevdepodobne ju uz nebude mozne len tak lahko zamiest pod koberec. Nacasovane tiez nie je zle. Preferencie Smeru pojdu z kopca a volby VUC a prezidenta su nadohlad. Gorila I. odstavila pravicu, Gorila II. otrasie lavicou v zakladoch. Politicky boj byva nekompromisny. Je nacase, aby sa zacala vyvodzovat aj trestno-pravna zodpovednost. Nielen politicka...
 

Zástupcov Gorily má vo vláde.

Ale je hlúpy. Osprostel vlastnou hlavou.
Vládne Zvolenská - jej akcie v Pente rastú a Ficové preferencie padajú.
O Ficovi sa už rozpráva v minulom čase.
 
Hodnoť

Skuhra sa na tlačovke

nepriamo vyhrážal fyzickou likvidáciou. To nikomu nevadí ???
 
Hodnoť

A Fico mlčí... Aby v správnom čase

zachránil národ a prostý ľud a spravodlivo zasiahne a obetuje pár pešiakov.
 

A čím sa bude ficoguliak obhajovať?

Papier nepustí, to nie je nahrávka s vlastným hlasom a fedorovými guľami... Akurát ma vytáča, že opozícia je zašitá ako chrast pod konským chvostom a mlčí. V právnych a demokratických štátoch, za ktorý národ v N89 bojoval, by už boli títo zločinci nastoknutí na koly alebo hrdzavé vidly, že súdruhovia zo SMERU, SDKÚ, KDH, SNS či maďarských parazitov. Naopak, práve oni dnes ukazujú prstom na nepohodlných a nebezpečných kritikov, koho na tie vidly nastrčiť!
 
Hodnoť

Pri takých zločinoch mi vždy stúpa tlak

keby tak ešte národ vedel, koľko tí tajní vagabundi berú mesačné, to by sa možno národ aj posrial. Skúste smetiari si vypýtať ich výplatnice a to bude čumieť, že aj na SVK sa dá oficiálne zarobiť 10 tisíc ojro ľavou zadnou. A do pozornosti dávam aj súdruhov zo SIS-ky, tam sa za súdruha Lexu zarábalo aj 50 tisíc!!!! Určite vás ale odbijú s tým, že sú to extra ultra nonplus super tajné info.
 
Hodnoť

Čo sa vyšetrí v

Gorilistane? Zistí sa, že tí hore o ničom netušili a obetujú nejakých dvoch bezvýznamných referentov, prepustia ich, pretože to ONI DVAJA tajne robili kšefty.
 
Hodnoť

 

Presumpcia neviny v pripade SMERu
Nevinny, dokial sa nepreukaze vina ... niekomu inemu :P
 
Hodnoť

Napíšem to tak po piškovsky:

Politbyro ÚV Smer-tzv. sociálna demokracia sa rozhodlo vyhlásiť neľútostný boj proti tunelovaniu a korupcii. Udrelo do tých najvyšších miest, usvedčiť zo závažnej ekonomickej trestnej činnosti Glváča a Flašíka, ktorí s mafiozom Petrom Sýkorom cez jeho biele kone obrali tento štát o miliardy. Preto aj vyšetrovacia komisia bude za účelom objektivity a nezávislosti pracovať v zložení: Glváč, Flašík, Sýkora.
 

<< < 1 2 3 > >>

Najčítanejšie na SME