Utorok, 1. december, 2020 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Glváč si svojich tajných drží aj po správe o rozkrádaní (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 > >>

Hodnoť

 

Čuli sme Slovo Božie...
 

 

Galko je posledným človekom, ktorý je kompetentný vyjadriť sa k nákupom, alebo k prípadným pochybeniam. Človek, ktorý hrubo zneužíval svoje postavenie sa len chytá slamky. Čo sa týka materiálov, nech sa prešetria a OČvTK nech usúdia či sú pravé, alebo nie. Nie je podstatné, čo povie načúvač Galko.
 

 

všetko nasvedčje tomu že ide o spravodajske hry, lebo inač si nedokažem vysvetliť prečo 13.3.2012 boli tieto materiály skartované. 13.3.2012 a 10.3.2012 boli voľby, potrebovali pozametať ten hnoj aby sa po nich nenašiel....
 

 

Ide o skutočnosti, ktoré, ak sú pravdivé, NEtýkajú sa bývalého vedenia ministerstva obrany aLE praktík vo vojenskom spravodajstve.

To ze sa vratili naspat akteri rozkradanie iba potvrdzuje ze cast tajnych sluzieb prostituuuje politickej moci resp prelyna sa s politickou mocou. Prave za predchadzajucej vlady priam bila do oci NEOBVYKLOST mnozstva unikajucich informacii z prostredia tajnych sluzieb a najvyssich statnych uradov. Zjavne sa urcite skupiny BRANILI novym praktikam. Tie nove praktiky znamenali zatvorenie kohutikov pre urcitych ludi.

Je zjavne ze k rozkradaniu doslo. A je viac ako zjavne, ze jedinym skutocnym programom SMERu je UDRZANIE SI MOCI a jej upevnovanie. Je len usmevne ked opat niekto tvrdi, ze je nevinny a zaroven doda ze nech sa to v ziadnom pripade ale nevysetruje, pretoze ak by sa to vysetrilo, ohrozili by sa tym nejake zivoty :DDD
Podotykam, ze ide o MAJETKOVU KRIMINALITU !!! :DDD

Vacsiu hlupost som este v zivote nepocul ... Vpodstate sa to rovnalo priznaniu ...
 

 

Si to vystihol presne. A tí dvaja hore nad tebou sú buď agenti VOS alebo jeb nu tý brigádnici, ktorý len opisujú manuál.
 

máš pravdu

do posledného písmena,
a viac už napísať nemôžem.
 

žažívame časy klamstva

1. Komunisti sa budú snažiť ovládnuť Slovensko. To znamená vrátiť Slovensko do čias, kedy mal každý prácu, po uliciach sa nepovaľovali bezdomovci, mali sme kde bývať, VS vzdelaný človek bol už niekto, človek s maturitou si našiel v pohode prácu, učňovkári, ktorí sa vyučili remeslu, boli rešpektovaní a vážení, prakticky neboli triedne rozdiely.
Otázka znie: Kto sú ti vlastne bývalí komunisti?

2. Nesmieme ísť cestou Grécka. To už je tak obohratá pesnička, ktorou strašia ľudí po Európe. Čo to vlastne znamená neisť cestou Grécka? Znamená to len šetriť, šetriť, šetriť..... . Šetriť v školstve, šetriť v zdravotníctve, šetriť vo verejnej správe...., proste šetriť, kde sa len dá. Šetriť na ľuďoch. Šetrili tí naši zástupcovia ľudu na sebe? Vysoké odmeny, paušálne náhrady, pekné platy. Pozrime sa na platy našich starostov, či sú to už starostovia obcí, mestských častí, miest.... . Môžem Vám povedať, že náš starosta zarába najvyššiu hornú hranicu, akú mu dovoľuje zákon, ináč povedané, nemáme na kultúru, na osvetlenie, ale pri prvom zasadnutí mestského zastupiteľstva si primátor nielen v mojom meste, ale myslím si, že všade, dvihol plat na max. možnú hornú hranicu (3 780 EUR). Čo s tým vláda urobila? Nič, predsa sú to jej nominanti. Dokedy si budeme uťahovať opasky? Myslím si, že viac sa už nedá.

4. Budeme vytvárať pracovné miesta, znižovať nezamestnanosť. Opäť si na SR dotiahneme ázijské fabriky, aby z nás urobili ,,otrokov". Je vôbec dnes na SR nejaká slovenská prosperujúca fabrika? Potravinársky a textilný priemysel je zlikvidovaný. Na našich pastvinách sa už nepasú ovce a kravy, v maštaliach nechováme prasce...., to si už všetko dovážame. Malý a strední podnikatelia nemajú také bonusy a úľavy ako veľkí zahraniční investori. Dnes byť živnostníkom alebo začať podnikať je sociálna samovražda.

5. Reforma verejnej správy. Definícia verejnej správy: ,, Verejná správa je činnosť vykonávaná orgánmi štátnej správy, samosprávy a verejnoprávnymi inštitúciami pri zabezpečovaní verejných úloh. Jej hlavným cieľom je prevádzkovanie verejného blahobytu prostredníctvom posilnenia občianskej spoločnosti a sociálnej spravodlivosti". Čo z toho je pravda? Keď si mám isť na nejaký úrad niečo vybaviť, je mi z toho zle.

6. Bojovať s korupciou a kriminalitou. K tomu už netreba komentár. Kto si prečítal spis Gorila, vie, čo vlastne boj s korupciou znamená. Toľko bojovnosti voči slovenskej korupcii asi nikde inde na svete nemajú. Kto by mal záujem natočiť ,,Nekoneční príbeh III", nech mu je to námetom. A čo sa týka kriminality, kto nekradne vo veľkom, ten skončí vo väzení.
 

 

tiez sa mi zda, ze tam kontrolne mechanizmy nefunguju..
 

 

vdaka za minusky.. vidim, ze som sa trafil :-)
 

vitaj

staronovy sumračnik :). to si dostal prikaz ihned sa vyjadrit ku dalsej kauze Fickovej vlady? a rychlo zametať a odputať pozornosť? povedz mi chudačik,kolko že to maš už kont a nickov tu na sme?
 

 

Možno kauza fickovej vlády a treba uznať, že radičovej s tým nič nespravila a to o tom vedela. Sám Fedor koktavým hlasom potvrdil, že Galko o tomto vedel. Tak potom prečo nezasiahol? Podľa mňa mu vyhovovalo kradnutie, pretože vtedy z toho niečo tieklo aj do jeho vačku.
 

 

Netrep. Podali trestne oznamenie.
 

 

tak chlapci sa potrebuju hrat.. nova playstation alebo xbox by vysiel lacnejsie.. :-)
 

 

Tvoji "bohovia" ta okradaju. Sa uvedom
 

Súmračníci sa neuvedomia, kým sa im sypú

bubáky za brigádu a dookola v diskusiách spamujú nezmysly.
 

 

Paradoxom je, že vo väčšine diskusií je drvivé množstvo diskutérov pravicových strán. Ale oni budú stále odvracať pozornosť a útočiť na diskutérov súmračnej, ktorých tu ani zdaľeka nie je také množstvo :)
 

To nie su ich bohovia.

Oni sa sami nazyvvaju bohovia ktorych sa to priamo tyka a su do toho zapleteny a maju z toho profit. ferinex je zaregistrovany vcera, mareti brusceti dnes a treti milan radicko pred 5 dnami. Kto iny sa odvazi obhajovat zlodejstvo ? Iba zlodej. Smrt zlodejom !
 

 

podľa mňa vôbec nie je zaujímavé či sú dokumenty pravé, ale či je v nich uvedená pravda
 

 

a potom zistit, kto je za to zodpovedny
 

 

Budu hladat len jedneho zodpovedneho. Kto to len mohol poslat do SME? To, ze niekto kradol a rozkradol sa vysetrovat nebude.... nedostatok dokazov.
 

1 2 3 4 > >>

Najčítanejšie na SME