Sobota, 5. december, 2020 | Meniny má OtoKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Slotu už mohli odsúdiť. Na väzenie, pokutu aj povinnú prácu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 > >>

Hodnoť

Neviem

čo ešte ku napísanému dodať, len....vivááát slováákiáá
 

Prečo?

Predsa platí za prvé, že vrana vrane oči nevykole a za druhé - keď už sme pri tých vranách - tak aj vrana k vrane sadá a rovný rovného si hľadá.
A tento rovný bol (a ešte je, pretože vie veci, ktoré sa nezabúdajú ani pod vplyvom alkoholu) v Slotove vždy najrovnejší a bol to práve prokurátor zo Slotova, čo ho pustil - asi pre virózu!
 

 

..poprípade všetci sú si rovní ale niektorí sú si rovnejší...
 

Veď práve

A tí rovnejší sú potom tá najväčšia pliaga národa.
 

...

Prokuratúra to nechce preto povedať, lebo ŽIADNE rozumné vysvetlenie na to nie je! Prokuratúra slúži organizovanému zločinu v tomto štáte o tom si už aj vrabce a iné drobné vtáky čvirikajú. Hádam aj preto, lebo toľko toho vedia, za posledné obdobie miznú.
 

Nielen prokuratúra

ale celá justícia podľa hesla "ryba smrdí od hlavy". A podľa rovnakého hesla smrdí aj celá politická "elita"! :-(((
 

Chcelo by to pozbierať

genetické DNA vzorky našej politickej "elity", nájsť ich prienik a potom na tento prienik scanovať všetkých novorodencov. Pozitívnych neeliminovať, keďže sa to v minulosti neosvedčilo - ale liečiť zmenou genetickej informácie prostredníctvom virálnych vektorov. A riadenie ľudskej spoločnosti zveriť strojom, lebo len tie nekradnú, nemajú príbuzných a nezneužívajú právomoc verejného činiteľa ...
 

Neboj sa - aj to príde.

Aksa to už v nejakých tajných vojenských laboratóriách nepripravuje.
Len sa obávam, že to zameranie bude troška iné, než to plánuješ_:)
 

mum, vsetci su si rovni,

no niektori su ohnuti ... preto je vdaka tym ohnutym tato krajina v takom moralnom marazme, v akom je ...
btw., vidiet Slotu ohnuteho (kedze je z tych ohnutych) pri krompaci na povinnych pracach, ako zaryty absinent si aj hrknem ...
 

V takej Amerike

už museli pracovať na verejnoprospešných prácach aj prominenti a nič im z hlavy nespadlo! Tam už to nie je ani senzácia - aj TV stanice už na takú "udalosť" kašlú. To len u nás by to čo do medializácie bolo na úrovni jadrového útoku KĽDR na USA.
Osobne by som s obrovským nadšením privítala, keby sa podobnými verejnoprospešnými prácami (napr. likvidáciou čiernych skládok) trestali aj naši neprispôsobiví spoluobčania - pod prísnym dozorom samozrejme, aby si nepodopierali 8 hodín brady o lopaty. Myslím, že adeptov by bolo viac než dosť, len by bolo problematické nájsť dosť dozorcov, ktorí by sa nezľakli vyhrážok celých klanov, že im pozabíjajú rodiny!
 

 

prasil, ved takto to funguje na celom svete, preto nechapem tvoj "vylev".
 

Ani zďaleka nie !

Kto trochu sleduje situáciu vie, že okrem pár "demokratických" krajín, by bol už dávno v base, alebo zametal ulicu.
 

Nemáš dobré informácie

zober si len Ratha v Čechách, u nás je chránený druh aj treťotriedny skrachovaný politik.
 

ty si z toho sveta

asi vela nidel sa mi zda.
 
Hodnoť

 

Rozhodovanie v jednotlivých prípadoch závisí len od posúdenia sudcu.

toto je spomenute v clanku aspon 2x. urcite nie nahodou...
 
Hodnoť

Praca

Slotu pracovat?????? To uz vratili trest smrti???!!!!
 
Hodnoť

Obesiť za vajcia

a keď sa odtrhne, tak za gebulu. Nemôžem napísať koho, lebo na mne by sa určite vyzúrila justícia a dostal by som horší trest ako gorila.
 
Hodnoť

fascinuje ma,

ako SME už niekoľko dní čitateľom neúnavne podsúva myšlienku, že keby Slotu neprepustili, tak už teraz je právoplatne odsúdený. Zaujímalo by len to, že či je to cielená manipulácia, alebo dôsledok slabých vedomostí o trestnom konaní.
 

 

Pozrite, SME a iné denníky si len robia svoju prácu. Fakt je ten, že zákon neplatí rovnako nech ste už akokoľvek zaujatý voči tomuto denníku. Skrátka neplatí rovnaký zákon na obyčajného páchateľa a na prominentného. S tým nič neurobíme lebo to funguje pár sto rokov podobne. Potom si ale povedzme, že žijeme v niečom inom ako sa tvárime, natom nič nie je, spoločnosť sa ako vždy buď prispôsobí alebo vzbúri.
 

pali

no len neklam.Ako kovaný člen OKS.Spomeň si na prípad syna sudkyne z Komárna spred niekolkých dní.3x podmienka za jazdu pod vplyvom alkoholu a zasa len ďalšia podmienka
 

1 2 3 4 > >>

Najčítanejšie na SME