Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Režisér Kauzy Cervanová: Máme tu justičnú mafiu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... > >>

Hodnoť

Otec

Zaujimal by ma detailnejsie rozobratie rodinnych pomerov..hlavne jej Otca po profesnej stranke.
 

Pokúsim sa:

Otec pochádzal z robotníckej rodiny. Nikdy sa nezúčastňoval protisocialistických podujatí a s náboženskou otázkou bol vyrovnaný. Už v detstve nenávidel fašistov a miloval komunistov, preto sa stal vojakom z povolania. Bojoval v SNP proti fašistom a Nemcom, ktorí sú teraz s nami v Európskej únii. Nepochybne sa do DNA Cervanovej pretavila láska otca ku komunistom a socialistické presvedčenie ako aj nenávisť voči Nemcom a demokracii. Jej pôvod sa ukázal ako podstatný pri obvinení milých nitrianskych chlapcov. Horšie už len urobila vtedy, keď si zviazala roky a hodila sa do potoka so všetkým dôkazmi, ktoré viedli k obvineniu týchto milých chlapcov. Tragédia je, že títo milí chlapci boli usilovní žiaci, ktorí počúvali Slobodnú Európu. Chceli emigrovať do Francúzska, ale tá mrcha Ludmila, dcéra komunistu, im to zahatila.
 

Gott

Ty si ale cvok.
 
Hodnoť

akosi sa mi nechce veriť

Akosi sa mi nechce veriť, že by v prípade komplotu za tie roky nič "nevyplávalo". Ani tajné akcie CIA či KGB neostali utajené navždy. Niekto vždy prehovorí. Iba v tomto jedinom prípade všeci údajní komplici mlčia? To skôr uverím v UFO, či v zjavenie panenky Márie.
 

sLais

skôr tu zaplávalo, ako to údajne nevyvrátelné alibi s Francúzskami.Nakoniec to bolo klamstvo, čo si vrahovia vymysleli
 

 

Nasiel si si nieco, coho sa mozes chytit? Aka skoda, ze na to, aby niekto vyvratil svedectvo sestier Cohenovych by ich najskor ten niekto musel pripustit k svedectvu;) Takze sa drzis vymyslenej veci.
Viac o francuzkach vid. vyssie.
 
Hodnoť

 

Mohol by niekto prezradit akymi "vysokopostavenymi komunistickymi papalasmi" boli rodicia Milosa Kocura, Stana Dubravickeho, Milana Andrasika, Romana Brazdu, Pala Bedaca, Fera Cermana ci Jura Lachmana ?
 

 

Lachman bol asistent réžie, pochádzal z obyčajnej rodiny.Všetkých spájala vražda Cervanovej,.stačí si prečítať postarší článok "bez milosti" Ich výpovede vtedy otriasli celým československom.
 

A ty si myslíš

že v Československej komunistickej tlači sa písala pravda! ?
Aj s teba by vymlátili priznanie v tej dobe. Ich výpovede im dali napísané.
 

 

Ved toto.
Aj Kefalin z Ciernych baronov bol asistent rezie na Barrandove vo filme Rok na vesnici. To ho kvalifikovao na osetrvatela svin.
Vidim, ze mas rozmyslanie presne a urovni majora Terazkeho.
Kedze tak intenzivne prispievas svojimi vysokohodnotnymi prispevkami do diskusie, zopakujem polozenu otazku:
Akymi "vysokopostavenymi komunistickymi papalasmi" boli rodicia Milosa Kocura, Stana Dubravickeho, Milana Andrasika, Romana Brazdu, Pala Bedaca, Fera Cermana ci Jura Lachmana ?
 

 

... Lachman nebol asistent réžie ... bol lodníkom ... asistentom kamery a vyštudovaným kameramanom bol Brázda ...
 

re:

Plukovník Michal Bóna ako náčelník Rady obrany okresu Nitra a aktivista OV KSS pre OS ZNB Nitra v rokoch 1978 – 1980 ovplyvňoval priebeh vyšetrovania v prospech ods. Ing. Čermana a ods. Ing. Bedača (v tom čase ich svokor).
 
Hodnoť

Justiční zločinci.

Cca v novembri 1996 boli odhalení dvaja ľudia, ktorých úlohou bolo zavraždiť moju osobu. Boli odhalení v súvislosti s nedokonanou vraždou inej osoby v horách nad obcou Bojná. Ja som mal byť zavraždený mesiac na to. Ján Krajčík, dnes podozrivý a obvinený z iných vrážd, polícii neprezradil kto vraždu objednal. Druhý páchateľ prezradil zámer, ale nepoznal objednávateľa. Vyšetrovanie dozoroval Okresný prokurátor JUDr. Marko, čiže HZDS a priateľ Antona Kozinku. JUDr. Marko zakázal polícii varovať ma pred zavraždením. Tak bolo dozorované aj vyšetrovania. Polícia vedela, že mám byť do konca roku zavraždený, nevedela prečo a kto vraždu objednal. Bolo dôvodné podozrenie, že vražda je zálohovaná. Prokurátor mal zrejme za to, že vraždu objednalo HZDS, alebo SIS za moju aktivistickú činnosť a chcel im to umožniť. Vyšetrujúci policajt Boris Števkovič ma tajne oslovil, stretli sme sa v noci pri ČOV a pod prísahou, že ho nevyzradím varoval pred vraždou a povedal niekoľko podrobnosti. Mal som sa na mesiac skryť. Neprezradil mi mená páchateľov, ale nebol problém zistiť, koho polícia v súvislosti s vraždou z Bojnej zaistila. Povedal mi, že podľa informácie, ktorú im vyzradil jeden z páchateľov, mám byť popravený do konca toho roku. Bol som už nimi sledovaný doma aj v práci. Tiež mi povedal, že majú zavraždiť námestníka, alebo privatizátora z trnavského cukrovaru, že či ho nepoznám. Toho som varoval. Cca po dvoch rokov , keď prepustili z väzenia Krajčíka, som ho na Bojnej vyhľadal. Vzal som ho k sebe do firmy. Potreboval pomoc, ponúkol som mu prácu. Všetko mi povedal. Niekoľkokrát sme sa stretli. Povedal mi plán, ukázal mi zásahy a technickú prípravu na vraždu v mojej firme. Vec som spísal a predložil ministrovi spravodlivosti JUDr. Čarnogurskému, ktorý preveril postup prokurátora. Prokurátor bol zakrátko prepustený. JUDr. Marko vie o mojom postupe. Neskôr, jeho terajšia manželka, tiež prokurátorka JUDr. Marková vykonšpirovala ako akt pomsty proti mne súdny proces vo veci nezaplateného poistenia firmy za roky 2000-2002, ktorú zničilo predbežné opatrenie vydané v roku 1995 jej manželom.

Celý môj životný príbeh si prečítate na www.necenzurovanenoviny.sk po názvom "Svedectvo o moci".
Príjemné čítanie.

Štefan Martoš
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

 

V Čechách natočili film o inom vrahovi, Kajínkovi,
tiež sa cíti byť nevinný.
Dá sa predpokladať, že časom natočia film o pravdovravnej Maline H.,
no neviem či v ňom ukážu ako oblizuje známku vybratú z koša ...
 
Hodnoť

 

Zaujímavá je hlavne diskusia - fanatickí obdivovatelia Fica úplne otvorene obhajujú zjavnú justičnú machináciu. Zrejme by nemali problém obhajovať ani politické vraždy v 50-tych rokoch, ani Stalinove čistky, ani fašistické koncentráky. Ste vy ficoidi vôbec ľudia ?
 

veteran

odsúdený boli v druhej polovici 80.tich rokoch, nepleť sem 50.te roky.A mám z tvojej argumentácie dojem že si jeden z nich.
 

 

radšej jeden z nich, ako jeden z vás, vy banda bezcharakterná špinavá, lúza boľševicko-fašistická.
 

 

Prepac, ale neda mi to. Neviem, ci svojimi prispevkami prejavujes charakter pravety. A este raz prepac, ale ako "fanatizujuce" mi pripadaju aj tvoje prejavy. Niekto sa to odvazi povedat iny nazor ako mas ty a... ved napokon precitaj si sam svoje prispevky
 
Hodnoť

Autor - hyena

sa chce priživiť na nešťastí iných. To ako keď česi chcú dostať cenu za film natočia ho s židovskou problematikou...
 

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... > >>

Najčítanejšie na SME