Utorok, 1. december, 2020 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ústavný súd oslavuje s moderátorom Mečiara, so Smerom a bez Harabina (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 8 > >>

Hodnoť

 

Oslavy sú spojené s výročím ovládnutia ústavného súdu?
 

 

nie, s prvym vyrocim ovladnutia statu...
 

a zda sa mi, ze sa tam zisli

takmer vsetci clenovia zlocineckej celoslovenskej organizacia
 

Gašparovič - latentný východniar?

"Okrem Gašparoviča prehovoria ešte predseda parlamentu Pavol Paška, košický župan Zdenko Trebuľa a primátor Košíc Richard Raši,..."
 

 

ja všetkých tých ľudí v podstate tak trochu ľutujem, že budú nútení svojou účasťou pretrpieť rečnenie tých ostatných...ale nie, vôbec ich neľutujem...
 

Absurdistan

Uz tu chyba iba Vareha za sefa danoveho uradu . Orangutana na najvyssom sude mame , STBaka na biskupskom stolci a v prezidentskam palaci .....
 

 

Z opozície na oslavy nikto nejde. „Pozvaní boli všetci podpredsedovia Národnej rady, teda aj tí z opozície,“ povedala hovorkyňa súdu Anna Pančurová.
 

 

Komunista Gašparovič tam zrejme bude ukrutne trpieť, keď sú tam všetci proti nemu takí zaujatí...
 

takto

Pozvani boli aj clenovia pravice, tak neviem co to tu taraju za nezmysly.!!
 

 

Zase nám zahrajú nejaké divadielko a predstavia to ako bojkot z dôvodu zablokovania rozhodnutia o ich riadne zvolenom kandidátovi na GP hlavne že na zablokovaní má ich kandidát rovnaký podiel.
 

 

Máš pravdu- zastupcovia opozicie pozvani boli, to že odmietli je koho problem?
 

 

Navyše ešte nám nik nevysvetlil ako súvisia takéto "oslavy" s činnosťou ktorú majú štátni úradníci v pozícii "ústavný sudca" poskytovať verejnosti.

Ja osobne si myslím že je absolútne nevhodné na takéto niečo dať čo len euro z verejných zdrojov. Nejde totiž o nič iné, ako o rozkvet úradníckeho papalášizmu.

Na jednej strane vraj je údajne kríza a je treba zvyšovať dane pre ekonomicky aktívnych, na druhej strane úradníci rozhadzujúci tieto dane na takéto nezmysly ...

Už by bolo načase zisťovať koho to bol nápad a vyhadzovať doživotne z verejných postov tých, ktorým sa rodia v hlavách takéto choré a voči daňovým poplatníkom neslušné nápady.
 

Neľutuj ich.

Pre tú zberbu to bude rajská hudba.
 

To je asi normalne,

že na Slovensku prehovoria na vyročie US, zlodeji!!
A čo sa tyka diktatury v Arzebajdžane??? Tak u nas je diktatuta Smeru svodcom Ficom, ktory už skoro ovladol všetko!
 

Skoda, ze ten ...

.. kosicky "terorista", ktory dal bombu do McDodonaldu je momentalne vo vazbe.
Nejaku muku by som mu poslal.
http://kosice.korzar.sme.sk/c/...
 

Sudcovia z Azerbajdžanu

Pokračovanie správy, ktoré sa nedostalo na portál:

Sudcovia z Azerbajdžanu prejavili mimoriadny záujem o skúsenosti slovenskej zločineckej justície, predovšetkým o osobné skúsenosti zástupcov Najvyššieho súdu SR s páchaním trestnej činnosti prostredníctvom šikovných procesných manipulácií a zneužívania súdov nižšieho stupňa na páchanie majetkovej trestnej činnosti a šikanovanie obyvateľov-daňovníkov Slovenskej republiky.

Sudca Abulfaz Bayramli sa vyjadril, že slovutná azerbajdžanská diktatúra sa môže ešte veľa poučiť od malej stredoerópskej demokracie o ovládaní štátu prostredníctvom justičných mocenských nástrojov a o prepojení oligarchie s justičnými štruktúrami. Pozitívne sa tiež vyjadril ku prípadnej možnosti poskytnúť, v prípade nutnosti, od roku 2016, politický azyl predsedovi Najvyššiemu súdu SR. "Bude u nás kedykoľvek vrelo vítaný. Človek jeho formátu, výzoru, skúseností, kaukazskej kultúry a správania si náš slobodymilovný ľud bude vážiť a obdivovať ho. Privítame ho s otvorenou náručou".
 

Náš právny systém

je niekde na úrovni afrického štátu Burkina Faso, až na jednu vraždu prezidenta, aj oni majú pluralitný režim od začiatku 90 rokov ako náš Bananistan, neviem kto okrem pochybných režimov by potreboval naše "ohromné" skúsenosti?
 

pokial mi je zname

(a tento nas rozkradnuty a skorumpovany bananistan absurdistan to len potvrdzuje), tak arogantni primitivi, zlodeji, korupteri a im podobna svoloc tento stat ovlada uz nieco cez 20 rokov...
 

1 2 3 4 5 6 7 8 > >>

Najčítanejšie na SME