Streda, 25. november, 2020 | Meniny má KatarínaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Súd sa s Čentéšom neponáhľa, zdržia ho aj oslavy (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť

 

nerokovať. až ked ús ukončí kauzu prokurátor
 

To už nie je vôbec veselé,...

lebo súdruh Doc.JUDr.Róbert Fico CSc. robí presne to, čo od neho Gorila očakáva. On je taký naivný ťuťko, že uverí každej manipulácii mafie a kauza GP je dôkazom, že Slovensko nechce byť právnym štátom, aby tí, čo rozkradli republiku, dožili pokojnej staroby a niektorí právni hulváti s prezidentským dôchodkom.
Myslím, že občianska neposlušnosť je zrejme jediný spôsob, ako urobiť poriadok. Kto nemá sľučku na krku, bude sa národu vysmievať naďalej a to nielen dva roky od voľby GP.
 

 

ÚS by mal rozhodnúť a viac to nenaťahovať. Je v záujme Slovenska, aby malo vymenovaného generálneho prokurátora, či nim Čenteš bude, alebo nie. Horší je stav neistoty a istého vákua, keď prokuratúru nikto neriadi.
 

 

Mna najviac zaraza ze ked vyvstava z Ficovej strany iniciativa (to ci spravna alebo nie nejdem hodnotit) nejako urychlit proces rozhodnutia o panovi Centesovi, opozicia ktora Centesa nominovala a vsemozne bojuje za jeho zvolenie a urychlenie rozhodovania v jeho pripade, sa postavi na zadne len preto ze to nevyslo s jej hlavy.
 

Milá Valika!

Všetky iniciatívy z Ficovej strany o urýchlenie rozhodovania o Čentéšovi, sú iba úbohými žvástami bez konkrétnych právnych, parlamentných, politických, či trestno-právnych vyvodení zodpovednosti za neprávny stav zložiek štátnej moci!
Pamätáme si na čas, keď bol napr. odhalený "Glance House" a Fico chcel okamžite riešiť nového generálneho prokurátora. Čas ubehol, Glance House už nie je ani taký "glanz" a čo sa stalo?
Prezident hlavy štátu, čestný to nohsled strany Smer SD, lavíruje pred ústavným súdom, provokuje slušných ľudí svojimi právnymi kľučkami, len aby ÚS o Čentéšovi nerozhodol.
Ficov čierny kôň-Čižnár čaká, ako to dopadne, Fico urýchľuje svoje myšlienkové pochody ako v urýchľovači v CERN-e, len výsledok jeho myslenia vždy narazí na "myslenie" prezidenta hlavy štátu. Len je podivné, že si naďalej tak dobre rozumejú. Prečo súdruh Fico nezájde do Grassalkovičovho paláca na kávičku, prečo neapeluje na urýchlené ukončenie bezprávia tam?!!!!
Prečo nepoužije páky parlamentu na urýchlenie riešenia situácie. Má na to dostatok hlasov.
No preto, lebo to nevyhovuje ani jeho strane, ani Gorile a ani prezidentovi hlavy štátu.
A aby som opravil Tvoju poslednú vetu o vychádzaní niečoho z Ficovej hlavy, použil by som radšej telesný otvor na úplne inom mieste ctihodného premiérovho tela bez chrbtovej kosti, končiacej u normálnych jedincov práve tam!
 

Sa potentujem!

Svojimi prirovnaniami predčíš aj Borisa Filana či Banáša .
 

 

Urcite je v zaujme Slovenska vymenovanie sefa generalnej prokutatury, preto je podla mna spravne upravit zakon a najst riesenie ak sa strany dohodnu, pretoze ustavnemu sudu to zrejme este potrva...a ktovie dokedy
 

 

Na Súmračnej nariadili zobrať diskusie útokom :D
 

Podľa karmy

to viac vypadá na to, že ani celá volebná mašinéria Smeru by neprevalila "modrú karmu".Prečo asi? Zrejme pre nezávislosť denníka Sme.
 

 

prokurátor je zvolený, stačí vymenovať
 

...

Znovu si nás presvedčila, že máš mimoriadne vedomosti :-))

Mohla by si nám prezradiť, že kto zvolil prokurátora? Parlament ešte v živote nezvolil prokurátora, lebo nemá na to kompetencie. Teda kto? Sulík, alebo Žitňanská?
 

 

žeby tajná voľba bola až taká utajená? a ktože ste to vy? tá skupina, za ktorú vystupuješ? pali a moj či ešte niekto?
 

Ibaže tá

"tajná voľba" nebola tajná, lebo si neverili a tak musela byť netajná :-)) . Žiaľ šulino porušil pravidlá slušnosti, ale to nie je nič nového.
 

 

to je dalšia vec, len palimoj si takto rád lieči nejaký komplex
 
Hodnoť

 

Preto je Fico JUDr., aby mohol kradnúť a klamať v rámci zákonov...
...a ľudia, ktorí ho volia sú presne tí istí, ktorí chodia na predvádzacie akcie a tam sa nechajú namotať na blbosť za 1000,-€...
...ale v krčme by sa zaňho pobili ako kedysi za Mečiara, len neviem prečo už nemajú radi toho Mečiara?!
 

 

Ústavný súd zjavne nekoná dostatočne rychlo, Ináč si neviem vysvetliť to naťahovanie .... Ked su niektorí sudcovia zablokovaný tak nech sa v súlade s európskou judikaturou použije zásada naliehavosťi a nech už konečne rozhodnú, Lebo ináč sa to bude ťahať ešte roky
 

 

Aj mne to už začína liezť pekne na nervy. Už by sa to malo vyriešiť a basta.
 

 

čím to asi bude, že to ús naťahuje? komu v skutočnosti slúži?
 
Hodnoť

 

Zatial iba sas sa oficialne vyjadrilo ze nebude rokovat...
 

Sa potentujem!

Veď ani nepotrebujú viacej šúpačov nohami. So SaS sa nevedeli dohodnúť ani koaliční partneri, tak ako by sa s ňou dohodol SMER? Len by sa to zbytočne naťahovalo. SaS sa nevie so svojimi partnermi dohodnúť ani na farbe houna v tráve. (To som čítal tu na diskusiách -nemám na to autorské právo)
 

1 2 3 > >>

Najčítanejšie na SME