Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kartografi dali za bezpečnosť údajov desať miliónov, súťaž nebola (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Takto sa kradne za Fica.
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

A ja, že kde sa EMM dostalo

k peniazom :) Pokiaľ viem, robili nejaké alarmy - z čoho sa však moc zbohatnúť nedá. A potom zrazu odkúpili internát po Tesle a postavili si výstavnú budovu. Raz darmo - najlepším súkromným podnikaním je ešte stále riadne vykostiť štát ... Na všetkých tých školeniach o podnikaní, efektívnom managemente a iných MBA zúfalo chýba jeden predmet - ovšem ten jediný skutočne podstatný - ako nájsť kamaráta v štátnom podniku, ktorý za plnú igelitku umoží prisať na cecok daňových poplatníkov ...
 

 

Tu sme e e, ale nevyrušujte nás. Práve sme vypočítali, že náš fírer Fico bude u moci nie 30 rokov, ale až 50. Potom na chvíľu dáme noc modrákom, aby dačo nahospodárili, aby sme mali čo rozhajdákať, až sa opätovne ujmeme vlády.
 

neviete dobre počítať,

toto 50 rokov už nevydrží ...
 

 

Ale vieme. Začneme ťažiť urán na Jahodnej, Banskú Štiavnicu predáme ako zlatú baňu a v Tatrách urobíme slovenské Las Vegas. Neboj sa, nápady máme. Ešte je v zálohe predaj slovákov do otroctva.
 

 

Mimochodom aj Fico je súčasťou úderky zo Súmračnej. Tiež sa vyjadruje len k tomu čo chce a vlastné zlodejiny zásadne ponecháva dlhodobo bez komentára.
Čím sa snaží vytvoriť vo verejnosti dojem, že Smer nekradne. Och aký to "trik".
 
Hodnoť

 

...toto všetko je len špička ľadovca, veľa ďaľších vecí zostalo navždy skrytých a utajených...a daňovníci plaťte...
 
Hodnoť

...

A viac a viac a viac... Proste vypadnut odtialto, jedine riesenie, pre tych, co nemozu, optimalizovat, optimalizovat a optimalizovat. Cim menej statu odvedieme, tym menej ukradnu. Jedina istota.
A stale sa budu ludia stazovat, nie je to, nie je tamto, o tejto zlodejine muselo vediet kolko ludi? Vsetci drzali huby... Kazdy sa tu len boji o to svoje pos.... miestecko... Narod uboziakov...
 
Hodnoť

 

ja ked som sa uchadzal o vyspravenie a vymalovanie chodby v ramci jedneho mestskeho uradu, tak to slo cez vyber z troch uchadzacov a trvalo to mesiac. suma 400€
a tu 10 melonov len tak lazom plazom lieta. to ako je mozne? to co su za zakony? viete co som urobil? na danovom priznani som neodviedol nic, aj ked som mohol. a nikdy ani neodvediem. nanajvys par drobnych. nech to tu skape.
 

pamataj

ked kradnes vo velkom ides k capatvej judinyovej do smotanky a ked podnikas poctivo si podozrivy.
 
Hodnoť

ale veď,

oni už dávno hovoria, že treba upraviť pravidlá, potom to už nebudú kauzy, ale bude to normálne ...
 
Hodnoť

To nemyslíte vážne...

To akože....fakt...?
Prvý apríl bol včera...
Na toto idú moje dane ?
 
Hodnoť

 

Podpísal? Zavrieť. Ešteže Robert Fico a jeho vláda nemá nič spoločné s kradnutím jeho koaličných partnerov.
 
Hodnoť

Človek aspoň vidí

prečo sme sa za pár rokov čo sa pri Štátnom koryte Vyžiera SMERácka kriminálne banda na Čele s FICOM dostali v niektorých ukazovateľoch za rozvojové krajiny.Kolabujúce školstvo, kolabujúce zdavotníctvo, , rozbité cesty ...kolabujúci štát. Hlavné, že pár svíň a plitických prostitútok má natlačené na zahraničných kontách.V tejto republike je občan len na to aby ho Politický CHRAPÚNI donekonečna okrádali a ožobračovali
 
Hodnoť

Toto nie je na basu?

Hm? Tecu tam miliony, ale urvnou poskytovania su sto rokov za opicami. Staci navstivit portal a ich pracovisko v Bratislave. To je stalinsky stredovek
 
Hodnoť

 

slovakom to nevadi. uskromnia sa. su totiz blbi ja tago.
 
Hodnoť

len si tak predstavujem,

ako mohol geodetický úrad naložiť s tými 300 miliónmi korún na projektoch pozemkových úprav, ktoré sú základným kameňom rozvoja vidieka a koľko mohlo byť ročne za tie peniaze zmapovaných obcí s neúplnou geodetickou dokumentáciou - až vo vyše 600 obciach bol operát pozemkového katastra a pozemkovej knihy nenávratne zničený alebo stratený cez 2. svetovú vojnu - v týchto ako i v ďalších 50 % všetkých katastrálnych území neexistujú slušné číselné katastrálne mapy.

...veď v súčasnosti sa mapuje asi v ... slovom štyroch ... obciach na celom slovensku...
*
prečo je nutné zastaviť vládu socialistov, kým nie je neskoro?
.
.....................................Alarmujúca situácia v poľnohospodárstve!..........................................
Negatí vny postoj vlády a zlé manažovanie celého odvetvia zapríčinilo nárast nezamestnanosti o 200 tisíc pracovníkov. Za ostatných 10 rokov prišlo o prácu 30 tisíc zamestnancov, výkonnosť odvetvia poklesla o 40 %, zvýšila sa zadlženosť podnikov a nepriaznivá obchodná bilancia agropotravinárskych produktov dosiahla v roku 2010 rekordných - 980 mil. € [tab. dole].
.
Jedným z dôsledkov je odliv mladých ľudí z vidieckych oblastí a zníženie kvality života občanov na vidieku. Pokiaľ by budúca vláda pokračovala v utláčaní pôdohospodárstva a nezmenili by sa diskriminačné podmienky zo strany EU 15, reálne hrozí systému poľnohospodárstva na Slovensku rozpad.
.
Rok obchodná bilancia v agropotravinárstve
(mil. euro)
2006 - 561................................................................... ..........vláda Roberta Ficzu I.
2007 - 694
2008 - 871
2009 - 850
2010 - 960................................................................... ..........vláda Ivety Radičovej
2011 - 738
2012 - 368
.
Dokončime pozemkové úpravy a usporiadanie pozemkového vlastníctva!
V zrýchlenom režime je nutné dokončiť celý proces pozemkových úprav v súlade s koncepciou usporiadania pozemkového vlastníctva v SR.
.
Proces obnovy evidencie pôvodných pozemkov a právnych vzťahov k nim je pre podnikateľské subjekty hospodáriace na pôde základnou požiadavkou pre transparentnosť vzťahov, čerpania financií zo štrukturálnych fondov i všeobecných istôt.
.
Pre nedostatok finančných prostriedkov v štátnom rozpočte nie je tento proces ukončený ani po 22 rokoch.
 
Hodnoť

 

neoplati sa uz nad tym pozastavovat, kedze za taketo zlodejiny este nikoho, ale absolutne nikoho nezavreli!!!
kradnu si veselo s krytim sudov, politikov a fizlov....
absolutny vysmech ludom zijucim v tejto krajine
 
Hodnoť

.

najvyssi cas prestat platit dane... jane, eve, miske... opicky by mohli podochnut od hladu. ked by to spravil jeden dvaja, tych zavru... ale basy nemaju kapacitu 5 milionov....
 


Najčítanejšie na SME