Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Čaplovič dal parlamentu správu o stave školstva, vláda ju nevidela (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

< 1 2

Hodnoť

 

*** (Všetky príspevky boli zmazané na vlastnú žiadosť autora.)
 

na Tvojich 6 otazok

sa da bez problemov odpovedat "ano", ale predradil by som (ako 0-tu) otazku: je potrebne ministerstvo skolstva? s odpovedou "NIE".
 

No pozor

Lebo o to aj ide - vychovať typu mainstreamovymi médiami ovládaní masu najlepšie zavislú na lekoch a poslušne pritakavajucu svojmu VELKEMU OTROKAROVI. Myslím že minedu je potrebné ALE tak ako všade vyčistiť chliev!!
K tej správe len toľko že určite odzrkadľuje stav školstva na svk. Asi tak ako nové projekty MSVVaS SR odzrkadľujú potreby školstva. Prosím hľadať na stránke Centrálny register zmlúv prostredníctvom napr. ICO štátnej rozpočtovej/príspevkovej organizácie. Prosím všimnite si tzv. podrobný opis projektu - ked budete mať dosť/resp. budete dosť zmätený čo vlastne projekt rieši, pozrite rozpočet a všimnite si pomer výdavkov na nákup výpočtovej tech a výplat v porovnaní s výdavkami na jednotlivé aktivity a nezabudnite na kybel ked Vám bude zle.
 

Je to pravda,

len by som podotkol, že ZŠ a SŠ netreba odnímať obciam a VUCkám, stačí NEfinancovať ich nijako z centrálnych zdrojov, nech richtár zdôvodní svojim voličom,prečo drží školu, ktorá nemá žiakov. Ak to odobria a nechcú lepšie cesty alebo mestskú políciu a dajú peniaze na školu, nech ju majú.
Čaplovičov problém je inde - je to zdá sa najmenej odolný článok Ficovej vlády a opozícia nevyhnutne potrebuje aby aspoň jedného člena vlády konečne vyvalila. Tak ako sa kedysi vrhli na Hudeca a otrieskali ju o hlavu všetko,od SANOPSu po busty, pričom samozrejme jedno i druhé boli voloviny, ale mediáílne populárne, tak sa ide teraz po Čaplovičovi. Už len akám, ktoré noviny "odhalia", že sa presťahoval z Petržalky na Štefánikovu!
A jeho druhý problém je, že okolo neho sú tí istí ľudia, ktorí robili reálnu politiku rezortu od Fronca (ktorý dôkladne pozametal po predchodcoch), cez Mikolaja a Jurzycu. Takže sa vyťahujú analýzy a podklady, ktoré si títo páni v rôznych rokoch zadali a teraz sa na ich základe rozhoduje.
Mimochodom, začínam veriť, že jediná šanca bude škola ako zamestnanecká a.s.! To by sme hneď videli, koľko ľudí je zamestnaných pro forma! Len treba vymyslieť systém kontroly, aby sa nám nestalo, že a.s. nebude učiť, ale peniaze potečú. Čo by sa u nás nepochybne stalo.
 

Čaplovič určite

pozná odpovede na tvoje otázky. Ale je to len panák. Nikto s nim nespolupracuje, je len do počtu. Nič nedokáže, tak ako nič nedokáže ani jeho nástupca. Je to vo Ficových rukách.
 
Hodnoť

 

so skolstvom treba nieco robit to je fakt ale ci to vyriesi cirkulacia ministrov ala horuci zemiak to som si nie celkom isty,
 
Hodnoť

...je mi ho líto....

....opravdu.... nakoupí překrásné květiny do škol,aby se učitelům zavděčil a zpříjemnil jim šeď všedního dne,krásným,nablýskaným fárem ukazuje prestiž svého úřadu a vlastně se takhle prezentuje před celým světem,jakože šéf učitelů není holá zádel a učitelé se mají skvěle,hezké je na něm i to,že vyžaduje radu svého pobočníka i na otevření krabičky lentilek...
A takhle se mu vláda odmění?! Jednoduše ho ignoruje a p.Čaplovič ji nezajímá...?
Pane ministře,dám Vám radu...zadarmo.(nebudu jako ten váš vydřiduch,který Vám našeptává do ucha...)
Sundejte oblek,veškeré šatstvo a vyrazte do ulic jen tak,naostro... ručím vám za neskutečný úspěch,stanete se miláčkem mediální sféry a 100% se Vaši podřízení budou smát a budou Vám aplaudovat ve stoje.
A vo to tady de...nebo ne-e ?? :))

Hezký večer diskutéři.

ostravak :)
 
Hodnoť

Vážení diskutujúci,

dnes je medzinárodný deň učiteľov,zaregristoval niekto z vás,že by sa aspoň niekto(Čaplovič,Fico)sa o tom zmienili?Boja sa,že im učitelia napľujú do tváre??Kde sú obdivné reči o ťažkej práci učiteľov,kde sú vyznamenania,kde sú sľuby,že všetko bude hneď zajtra v poriadku a učitelia budú mať taký príjem,ako nezamestnaní rómovia?
 

ucitelom,

miesto vdaky, tymto materialom objednali miesto v rade na urade prace...
 

 

pOSTUPNE TO CAKA CELY NAROD ...
 
Hodnoť

Keby ten...

Beblavý niečo nekritizoval, asi by sa zemeguľa prestala otáčať.... a slnko prestalo svietiť... také dôležité nič, sa predsa musí vydýchať...
 

< 1 2

Najčítanejšie na SME