Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Berezovskému chýbala vlasť a precenil Západ, tvrdí novinár (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

 

Teraz sa už môže vrátiť do matičky pre svoje 2m3 hliny, tie sú súdené rovnako pre každého, či už bohatého alebo chudáka rovnako.
 

 

"Pekne" na neho budú spomínať nielen v Rusku ale aj v Brazílii v Sao Paule kde vytuneloval futbalový klub Corinthians.
Pred niekoľkými mesiacmi požiadal o milosť Putina. V tom momente sa stal Berezovskij nebezpečným. Keby začal kvákať napríklad o vražde Polikovskej, o vražde Litvinenka, o Čečenských vojnách, o iných židoruských oligarchoch nastalo by menšie zemetrasenie. Pokiaľ ho teda zabili tak je treba začať hľadať vraha medzi jeho spojencami. Zakiaľ viedol vojnu proti Rusku tak bol v Británii a v Izraeli bezpečný.
Je to zvláštne, že ožebračoval Rusov a nakoniec sa musel liečiť na psychiatrii v Izraeli, že sa nemohol vrátiť do Ruska. Zvláštna modifikácia hlasovania nohami.
Je zaujímavé, že v Rusku oligarchov zavierajú ale u nás nič. A ani jeden neskape. Za čo nás boh tak tresce ?
 

jo jo

v rusku ich Putin pozatváral, ale kolko vreskotu bolo okolo toho
 

suhlas

uvažujme komu to prospeje!
je dosť pravdepodobne, že to naozaj bola samovražda, prachy boli fuč a depresie boli každodenné. dlhy a dlhy a nepriateľstvo bývalých spojencov z obrezanej mafie tomu nepridalo na sláve, ale!
Putin by ho nemal mať v láske, ale keby ho chcel dať dolu, dal by ho dolu keď bol s ním väčší problém a Berezovskij mal prachy a platil čečenských teroristov cez organizácie ako Člověk v tísni a podobne. Teraz už Berezovskij nemal prachy a jeho moc padla takmer na nulu. dostal sa do veľkých sporov so svojimi obrezanými bratmi kvôli prachom a prehral. keďže už nemal prachy a bol zúfalý, je možné, že začal vydierať svojich súvercov a to sa neodpúšťa... keby mal nejakú špinu na Putina, tak ju vyhodí dávno na verejnosť, ale na "svojich" to držal pod pokličkou až kým mu nedošli prachy. Potom sa rozhodol "svojich" vydierať a Mossad už upratal... tak, či tak, pravdu sa nikdy nedozvieme.
 

chudak, vraj mal uz " len "

900 milionov na konte lebo posledna milenka ho stala 40 mlionov (8 jej este dlhuje), tak chudobny by som naozaj nechcel byt
 
Hodnoť

Jed podal Berezovskemu Iľja Žegulev ?

Ako bodku za vyriesenym kriminalnym pripadom, by teraz britski Sherlockovia Holmesi, vysetrujuci priciny smrti Berezovskeho,
mali uz len dokazat,

ze Berezovskij zomrel na nasledky latky, podanej poslednym rusom, s ktorym bol Berezovskij v kontakte, teda Iľja Žegulev

ponuka sa tu analogia s pripadom smrti Litvinenka

a tak ma Putin o dalsieho kritika a nepriatela menej

co sa da robit,

ked nam tu pred ocami verejnosti nepriatelia a kritici Putina pomaly ale isto VYMIERAJU ...
 
Hodnoť

Vsetci co isli na zapad vzdy precenia!

Svoje sily na konci a si myslia ze zapad na dlhy maju zidealizovany vid Hejslovensko!

Ale aj na zapade je korupcia, mafia, podvod, zabijanie a dalej a dalej ...
 

 

hej, mal zidealizované predstavy, nemohol tam slobodne zabíjať, zastrašovať a uplácať, dokonca sa mu podarilo prehrať súd. to by sa mu doma v rusku nikdy nestalo.
 

 

akože nemohol slobodne zabíjať na západe však tam sa strieľajú na školách každý deň.A s toľkými peniazmi by ho vysekal každý advokát aj keby každý deň skolil jedného školáka.
 
Hodnoť

 

nič neprivatizoval, kradol. začal tým, že rozkrádal AvtoVaz spôsobom á la Rezeš - ako výhradny distribútor kupoval autá pod výrobnú cenu a predával ich s pekným ziskom. tzv. privatizácia zisku a socializácia straty.
 

 

no veď jasný disident ... Niečo ako gašparkovič, keď sa znepáčil Mečiarovi, aj toho vtedy označovali za bojovníka proti mečiarizmu.
 
Hodnoť

Pri

tom vyznaní sa Berezovského, že zle znášal emigráciu, mi prišla na um báseň Viktora Dyka - Země mluví a jej záverečná časť:

"...Nezahynu, věčna jsem,
ale žít budu s trapným úžasem:
kterak jsi zapomněl dědičný na díl?
Kterak jsi váhal a kterak jsi zradil?
Jak možno kletý čin provésti vědomky?
Sebe jsi zradit moh. Ale své potomky?
Dokavád dýchal jsi, proč ses vzdal?
Čeho ses bál?
Co je to smrt?
Smrt znamená jít ke mně.
Tvá matka země
otvírá náruč: možno bys jí zhrd?
Pojď, poznáš, jak je náruč země měkká
pro toho, který splnil, co čeká.
Prosím tě, matka tvá: Braň si mne, synu!
Jdi, třeba k smrti těžko jdeš.
Opustíš-li mne, nezahynu.
Opustíš-li mne, zahyneš!..."

Len tak na okraj, Dyk bol za svojho života veľký nacionalista, pravičiar a národný demokrat...
 
Hodnoť

chybala mu vlast ...?

ale ved mal izraelske obcianstvo, tak predsa to bola jeho vlast - rovnako ak to je vlast ostatnych zlodejov oligarchov tzv. vraj rusov s izraelskou krvou ...zadrhol sa s nakradnutymi miliardami vo vani.
 
Hodnoť

 

No to je síce pekná báseň, ale buď si istý, že Berezovského zabili Rusi. Putin, ten nikdy neodpúšťa.
 
Hodnoť

 

...bol zvyknutý na ťahanie nitiek v zákulisí. Myslel si , že ako žid bude vyť s miestnou partiou, ale tam sú tiež len SVOJI...
 
Hodnoť

Putinov kritik ?

Tlačový tajomník ruského prezidenta Dmitrij Peskov dokonca informoval, že Berezovský odoslal Vladimírovi Putinovi list s prosbou o návrate vyjadrujúci pokánie:

- Pred určitým časom odovzdal Berezovský Putinovi osobný list, v ktorom priznal, že sa dopustil mnohých chýb a poprosil Putina o odpustenie. Taktiež požiadal Putina o povolenie vrátiť sa späť do rodnej vlasti.
 
Hodnoť

 

Svoj osud si zasluzil....
 

To nie je pravda.

Zaslúžil si ovela, ovela horší osud. Mal byť už dávno popravený.
 
Hodnoť

Udajny rozhovor

"Nič teraz nechcem viac, ako sa vrátiť do Ruska, podcenil som, ako veľmi mi chýba a ako zle znášam emigráciu. Zmenil som svoje názory na mnohé veci, mal som veľmi idealistické predstavy o tom, ako vybudovať demokraciu v Rusku. Mal som idealistické predstavy o tom, aká je demokracia v centre Európy. Podcenil som dosah Ruska na mňa a obrovským spôsobom som precenil Západ," povedal údajne Berezovský.

Ruský miliardár Boris Berezovský, ktorého v sobotu našli mŕtveho, priznal, že nemá dôvod žiť a chýba mu jeho vlasť.

http://www.youtube.com/watch?v...

Life is Bullshit. I can't ***** take it no more.
Signed,
The Dead Guy
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME