Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Borec: Sudcovia by sa mali reálne pozerať na súčasné možnosti rozpočtu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Načo je tej zberbe podvodníckej služobný byt? To nemajú za roky podvodov a pri výške svojich platov našetrené aj na tri? To je nehorázne.
 

slovenské súdnictvo je choré

od okresu samosudcov až po najvyšší senát vrátane MS SR.
 
Hodnoť

 

tu pomôže hromadná výmena sudcov za mladú generáciu. Hromadné preverenie súčasných sudcov vrátane ich majetku.
 
Hodnoť

Prečo?

Veď sú komouši a vyhrali...
 
Hodnoť

Pasak zoberie prostitutke

A dorovna plat sudcovi aby mu nedal za kupliarstvo maximalku ale nejaku polku ci nebodaj podmienku ved sa uz len nestrachujte o platy sudcovia skor by ste sa mali zaujimat o to z coho ma zit clovek co ma socialnu davku 62euro mesacne ak si nema kde zarobit lebo vy mu urcite nedate zarobit na najom 300eur na saty atd.vy skor budete ruku natrcat aj od socialneho pripadu alebo taky radsej do basy na 25rokov a mafianovi podavat ruku budete po vychadzani z objektu erotickeho salono Mafia-privatu pre uplatnych sudcov.Ako to bol v Monte Christovi ked chcel aby mu nedal sudca sibenuci.Na prostitutky dal panovi sudcovi ci ako to je.To je ta spravodlivost v ktoru veri uz len obmedzeny hlupak.
 
Hodnoť

To je naozaj najväčší problém súdnictva

Teraz som už pochopil, toto je najväčší problém nášho súdnictva, byty, platy, imunita, výhody. Nič to , že na Slovensku je vymožitelnosť práva na úrovni banánových republík, nič to, že mafiáni sú prepúšťaní na slobodu, nič to , že žiaden väčší prípad nebol dotiahnutý do konca a ak náhodou i bol, tak sa otvára znova a znova, kým sa prípadný viník ( politik, či mafián) nedostane aspoň na krátku dobu na slobodu, aby mohol ujsť, nič to, že prieťahy v súdnictve trvajú desiatky rokov a slušne podnikajúca firma nemá ani najmenšie páky voči pokútnym zlodejom a chamtivcom, pretože nikdy si svoje peniaze nevymôže späť, nepomáha žiaden obchodný zákoník ani neprestrielné zmluvy. Ano páni sudcovia a sudkyne, riešte si svoje platy, byty, imunity, načo sa starať o takú banalitu a hlúposť ako je zákon. V súkromnej firme sa plat dáva až po vykonanej práci a na základe vykonanej práce, ešteže štát je taký benevolentní pretože vo vašom prípade by to možné nebolo všetci by ste nám umreli od hladu.
 
Hodnoť

 

Pán Borec bude taký láskavý a dohovorí sudcom?! Mammamía!! Tak im len dohovárajte, pán Borec, veď vás to nič nestojí (a naše vám je ukradnuté). A nezabudnite na cukríčky.
 


Najčítanejšie na SME