Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Pápež František napísal židom, tí si ho pochvaľujú (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 > >>

Hodnoť

A ja

vyzývam zidov, aby rázne zakrocili voci tým, vo svojich radoch, ktorí robia spinavú politiku po celom svete.
 

Kuš

plavidlo :-)
 

 

sv. otec Frantisek miluje hriesnikov a nenavidi hriech. Tak ako nas ucil nas Pan - Jezis Kristus.
 

 

Ja by som sa rád dožil, že sa Židia ospravedlnia za to, čo spôsobili Slovákom. Napríklad za Uhorska počnúc Bélom Grunwaldom. Ako napísal Ľudovít Štúr :
„Aby mohlo zemianstvo svoj ľud lepšie zdierať a aby tak čím viac vyťažilo v svoj prospech z jeho úbohej kože, využilo v tomto svojom úpadku židov, ktorým prenajímalo jeho majetky. Mukám a utrpeniu ľudu nebolo konca - kraja. Tento cudzí národ, nespojený nijakým putom s naším národom, národ, ktorý zo zásady zavrhoval kresťanstvo a preto nepoznal lásku k blížnemu, hrozným spôsobom šafáril medzi našimi kmeňmi. Bezohľadne vyciciaval v svoj prospech a v prospech zemianstva úbohý ľud a snažil sa ho mnohorakým spôsobom zviesť a morálne rozložiť, nemilosrdne a s podporou zemianstva ho pripravoval o majetok. Odtiaľ pramení hlboká antipatia našich kmeňov voči tomuto Bohom zabudnutému národu a na druhej strane silný odpor voči zemianstvu, ktoré ľud považoval za príčinu takéhoto zlého zaobchádzania a cítil sa ním vydaný napospas cudzím bezcharakterným kramárom.“
Ale Slováci veľkodušne Židom odpustili a schovávali ich pred Adolfom Hitlerom. Biskupi ako Vojtašák nabádali vládu aby chránila Židov. Prezident Tiso udeľoval Židom výnimky kde len mohol.
 

Nuž, Tiso a Vojtaššák

ako aj ostatní prominenti tak tuho pomáhali Židom, že z 85.000 Židov, ktorí žili v Slovenskom štáte, ich 70.000 vyletelo do neba hore komínom. Jo jo, z tých Tvojich tirád by zvracal aj pes. Mám len jednu otázku : neviem pochopiť, či si tak neuveriteľné nevzdelaný alebo až taký fanatický šovinista. V každom prípade pôsobíš ako zabudnutá skamenelina z druhohôr. Ako to, že si sa v ddnešnej dobe vyskytol ? Veď takých exotov ako Ty by som hľadal už len v kabinete kuriozít.
 

1/3

Neklam! Mnoho židov odišlo zo Slovenska po roku 1948, keď im medzinárodné spoločenstvo vytvorilo vlastný štát a následne začalo skresľovanie štatistík o počte židov pred a po vojne. To s tým komínom si môžeš strčiť vieš kde, v koncentračných táboroch umierali Slovania (predstavovali najväčší podiel spomedzi obetí) a okrem nich tam boli homosexuáli, cigáni (vtedy sa ešte mohli nazývať takto), katolícke duchovenstvo, jehovisti, telesne, zrakovo a mentálne postihnutí, komunisti, socialisti, intelektuáli nesúhlasiaci s nacizmom a niekoľko židov - o ktorej z týchto skupín sa však píše najviac?
 

A niekolko zidov...

Presne tak, skoro ziadni zidia nezomreli. A nacisti zachranili zidov, aj maju mamu. Ked vysli z dobytciakov ona sa drzala svojej mamy pri selekcii. Ale Mengele, ich z bicom rozdelil mama isla do prava a babka, spolu zo starymi a detmi do lava. Takze takto jej ten dobrak Mengele zachranil zivot......
 

 

Viacero prípadov mám v rodine, že schovávali Židov alebo im pomáhali.Možno aj tvojim predkom. Podľa teba to boli skameneliny z druhohôr. Keď sa niečo podobné zopakuje tak vy sionisti usilovne pracujete na tom aby sa takéto skameneliny už "nevyskytovali", aby už nebol žiadny Tiso čo by dával výnimky ani aby nebol žiadny Vojtašák čo by sa ozval.
Z takých ako ty som zhnusený.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

Jo Jo,

ja nehovorím o Tvojich príbuzných, že sú skameneliny, ja to hovorím o Tvojich názoroch. Mojich predkov nikto nemusel schovávať, pretože ja som čistokrvný Slovák a rodina mi pochádza od Terchovej. Napriek tomu fandím Židom, pretože sú najinteligentnejší národ planéty, nesmierne prispeli k pokroku ľudstva a napriek tomu si od rôznych blbcov a darebákov v priebehu dejín užili svoje.
Pre expatriate : Výlet do Osvienčimu by veľmi prospel Tvojmu duševnému zdraviu. Ak máš trochu rozumu a svedomia, niečo by si určite pochopil. Z tých 15.000 Židov. ktorí prežili koncentráky, asi dve tretiny skutočne odišli zo Slovenska. Ono to nebolo nič ľahké žiť medzi tou chamraďou arizátorskou a gardistickou, ktorá ich pratala do dobytčiakov smerujúcich do koncentrákov. A že v koncentrákoch umierali aj Slovania? A vari za to môžu Židia ? Veď všetci boli zavretí na príkaz toho fúzkatého šialenca, ktorého dodnes niektorí obdivujete. Čo sa dá robiť, sú takí ľudia, ktorí nikdy nedostanú rozum. Nádej je len v tom, že aj blbci umierajú.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

http://*****/fascist&catholicism.htm
Tisovo Slovensko :Hitler-Tiso.
Göbels ho nazýval:" Fašizmus Dobrého Pána Boha" Katolícka hierarchia v pastierskom liste ho nazvala : " vzácny Boží dar ....stelesnenie ideálnej podoby ľudskej spoločnosti...a p. " ( F. Vašečka, Nové slovo ~. 23 /1997) . Tisovi bol udelený parlamentom titul " vodca národa" , Hlinková Garda bola ekvivalentom nemeckej SA, bola zavedená diktatúra jednej strany, uzákonený židovský kódex čo mal za následok deportáciu 57 tisíc židov, z ktorých sa väčšina nikdy nevrátila V dôvernej note Vatikánu Domenico Tardini píše: Sú dvaja šialenci : Tuka, ktorý koná a Tiso- kňaz, ktorý ho nechá konať.". Treba sa však opýtať' aj :"a čo tí, ktorí nechávali konať Tisu ?" (Hanri Fabre) Katolícki kňazi boli v šokujúco vysokom percente na čele organizácií totalitnej HSĽS ako aj v parlamente a verejných funkciách , čo právom viedlo k názvu " farská republika "
Poznámka redakcie:
Tieto materiály nútia nastoliť otázku: Je to všetko iba náhoda, že Katolíctvo a fašizmus si našli spoločnú reč – alebo je to zákonité, podmienené samotnou príbuznosťou ideológií, respektíve dogiem ?
Ja podotýkam, že aj komunisti našli spoločnú reč s gardistami. Nepočul som jediný prípad, že by partizáni resp. komunisti bojovali proti slovenským fašistom t. j. hlinkovej garde (ani po vojne, keď gardisti sa stali komunistami a ďalej šikanovali ľudí).
A čo Tvoj dedko, akú funkciu mal za Slovak štátu a koľko Židov zarizoval a poslal na smrť?
 

Veľmi dobre

píšeš,to plati aj pre Chazarov v byvalom ZSSR,tam služili Stalinovi a ked prišli do Izraela,stali sa z nich fanatickí Sionisti
 

Hm, čítala som, že slúžili kaganovi

- teda Kaganovičovi, chazarskému židovi, (tajomník ÚV KSS v pozadí) ktorý sa mstil Rusom za porazenie chazarskej ríše a chcel ju obnoviť - čo sa mu viac-menej na 70 rokov podarilo. Kagan je najvyšší duchovný vodca Chazarov, bek je jeho vojenský veliteľ - tým bol v čase vojny Stalin - obkľúčený Chazarmi. Berija bol Kaganovičov bratanec, Stalin mal Kaganovičovu sestru za ženu. Konať mohol až v čase vojny - zvolil si kresťana a Rusa Žukova, ktorý sa nebál trestať aj židov. Chazarskí židia sú krutejší než pôvodní z Blízkeho východu, sú to turkotatárske kmene (aj keď dnes sú už civilizovanejší). 80 perc všetkých funkcií sovietskych inštitúcií (90 perc. ČEKA) obsadili chazarskí židia. Sú za popravou cárskej rodiny, Katyňou, ukrajinským hladomorom, gulagmi a politickými procesmi. Stalina otrávili, keď sa chystal zatknúť židovských lekárov, lebo bolo priveľa čudných úmrtí ruských činiteľov...V predvečer ho otrávili (Berija). O pár dní otrávili aj Gottwalda v Kremli...
Uškujnik : Kagan a jeho bek
 

Včera uplynulo

10 rokov,ked Sionisti zabili tuto nádhernu ženu,odpočivaj v pokoji https://www.facebook.com/photo...
 

nadherne sprosta bola urcite

hodila sa pod buldozer a myslela si ze ako americinake sa jej nic nestane
 

 

Hahaha nebola to tá sprostana co sa nechala dobrovolne zaorat aby tak pohnojila palestínske pole ?
Super, mohlo by ich byť aj viac, obmedzených ľavičiarov je na svete hafo, a ako hnojivo na pole by z nich bol aspoň nejaký úžitok.
 

A z Teba

je aký úžitok,takto môže iba reagovať fanatický Sionista,alebo obyčajné ho,,do
 

z teba by bol najväcsi uzitok

keby si od zlosti vybuchol niekde na smetisku v Kahire, aspo by sa rat aj moslimske potkany nazrali
 

1 2 3 4 5 > >>

Najčítanejšie na SME