Streda, 25. november, 2020 | Meniny má KatarínaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Paška stále nerozhodol, dokedy možno navrhovať kandidátov na prokurátora (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

ale ved kšeftár s liekami, tunelár nášho zdravotníctva, Kachličkár Paška už jeen termín vyhlasil - nuž súdruhovia zlodeji zo SMERu čo sa stalo, ved váš vodca Hranol Hranolovič Fico vyhlásil, že volbe nového GP už nič nebráni - čo ste si na s r ali do gatí - z huby si robíte r i ť už dávno
 

Ciznar je uz pravne nepouzitelny

Rada prokuratorov pri navrhovani Ficovho spoluziaka Ciznara za GP konala nad ramec zakona a svojim konanim porusila zakon. Ak v zakone 154/2001 Z.z., ktory upravuje postavenie Rady prokuratorov nie je zakonna kompetencia navrhovat kandidata na post generalneho prokuratora, potom Rada prokuratorov konala uvedenym sposobom nad ramec, ktory ustanovil zákon. Ak mala Rada prokuratorov konat podla zakona, mala Madejovi odpisat, ze v zmysle zakona Rada prokuratorov nie je zo zakona vecne prislusna uvedeny personalny navrh na generalneho prokuratora Narodnej rade predkladat. Rada prokuratorov Ciznara tymto nezakonnym navrhom pravne diskvalifikovala.
 

 

Podľa tejto logiky by mohli prokurátori nepohodlného človeka odrovnať tak, že by ho na funkciu jednoducho navrhli. Takže podľa mňa ho navrhovať samozrejme nemôžu, ale to neznamená, že on je tým diskvalifikovaný.
 

Z nepráva nemôže vniknúť legitímne právo

Z nepráva nemôže vniknúť legitímne právo. Pri navrhovaní Čižnára došlo k porušeniu zákona, čo znamená vážnu prekážku na jeho riadne ústavné vymenovanie.
 

Naozaj choď už na dovolenku !!!

Za kalendárny rok, čo tu už vypúšťaš tie svoje účelové nezmysly - vo svojich príspevkoch -
už musíš byť dosť unavený ...

Choď už na dovolenku alebo si zmeň znova svoj nick ...

Máš tak IQ húpacieho koňa - max 90 a asi ešte menej ...

A každopádne - rob už niečo užitočnejšie !!!
 
Hodnoť

ako moze Paska rozhodnut

ked zatial nedostal pokyny od najvyssieho?
 


Najčítanejšie na SME