Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Štrajkujúcim učiteľom môžu školy stratenú mzdu doplatiť (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Sa potentujem!

Keď budú štrajkovať dva dni, tak im to škola preplatí. No a keď môže preplatiť dva dni, tak môže aj tri dni. A keď tri dni tak aj štyri, aj päť aj desať aj sto, ba aj celý rok. Načo by potom robili, keď im z našich daní preplatia "štrajkovné". Predsa sú len "vychcaní" tí naši učitelia.
 

Učiteľom nedajú lebo dali mecenášomSMERU

Učiteľom nedajú, lebo kradmou rukou rozdávajú mecenášom SMERU. -Na obnovených Učiteľských novinách zarobí firma veľkopodnikateľa Ivana Kmotríka. /Mecenáša SMERU/ Tlačiareň Versus, ktorú vlastní Kmotríkov Grafobal Group, dostane za ich tlač a distribúciu spolu 524 656 eur. Noviny obnovil minister školstva Dušan Čaplovič (Smer-SD). Jemu podriadená organizácia Štátny inštitút odborného vzdelávania, ktorá projekt zastrešuje, nerobila na dodávateľa služieb novú súťaž. Dodatkom nadviazala na starú zmluvu s Versusom spred troch rokov. Pôvodne mala spolupráca trvať len do roku 2012, zákazku má teraz Kmotrík istú do roku 2014. Pre učiteľov nemajú, lebo Fico milióny rozdáva lopatami mecenašom SMERU. Len mafia SMERU si zaslúži istoty.
 

Sa potentujem!

Učitelia mali vždy svoje noviny. Aj za socializmu. To len veľký Jurzyca, čo nikdy nebol učiteľ rozhodol, že učitelia nechcú noviny. A nech by ich vydával hocikto, vždy sa nájdu experti čo tomu rozumejú ako hus pivu alebo ako koloman9. Myslíš, že tých 524 656 € by učiteľom stačilo? Ešte tak na mesiac.
 
Hodnoť

To snáď nie!!!!!

Tak oni si budú váľať šunky a nič nerobiť a z našich daní ich budeme ešte dotovať??? Nech sa tie peniaze použijú radšej na niečo iné. Tak toto môže vymyslieť ozaj len pedagóg!!!!!!!!!!!!!!!!! Mal by sa porovnať aj rast platov v iných sférach. Neštudovali len učitelia, ale platy chcú len oni a všetci ostatní sme len zamestnanci.
 

 

nech štrajkujú aj v iných sférach. Iné sféry sú väčšinou súkromné.Súkromník kvalitného pracovníka zaplatí, štát nie. Preto je v školstve taká kvalita aká je.
 
Hodnoť

Pridajte sa Katarína

čím viac tým lepšie, všetci majú málo a nič pre to nerobia. Dajú sa umlčať najvyšším, lebo sa boja... Ani zo škôl všetci nejdú. PRIDAJTE SA!
 


Najčítanejšie na SME