Piatok, 10. apríl, 2020 | Meniny má Igor

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Vo Ficovej vláde je šesť komunistov (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Hodnoť

 

do strany vyberali zásadne schopných - s ktorými počítali do budúcna. Takisto na významné zamestnania, posty. Nie ako dnes, každý môže robiť čokoľvek.
Ak by bola dnes KSS v zmysle bývalej štruktúry, podávam prihlášku, nech som kandidát!
 

opravim ta ..

Do KSS isli v prvom rade ti co sa chceli driapat do funkcii a az po nich ideologicki komunisti a nakoniec aj taki co len chceli byt aspon majstrami vo fabrike a nemat problemy.

A ta prva skupina - prospechari a oportunisti - tam boli cim dalej uspesnejsi. Tito ludia su najschopnejsi nie preto ze by boli dobri v manazmente velkych organizacii ale preto ze vedia cieho plasta sa drzat a nemaju zbytocne veci ako svedomie ked ide o karierny postup. Ti z nich, ktori este dnes udrzia pero a moč su dnes su dnes s Robertom (Madaric) a spolu s nimi niektori ich ucitelia (Richter, Faic)
 

komunisti su

no, a gorily

sú ich predkovia.
.
v krátkosti,
gorily sú rada starších komunistov vo vláde.
.
pětiletce zdar!
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

Však práve preto, banda jedna modrá zlepenecká zlodejská.
 

este ficis na zlepenci ????K

wau
.))))
 

Uspesne vlady mali byvalych komunistov

Do KSS somarov nebrali. Radicovej vlada nemala ziadnych a preto tak skoro skoncila. Napr. aj riaditel zidovskeho muzea Profesor Mestan je byvaly vysokopostaveny komunista. Kvalita sa jednoducho neda zapriet.
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

No práve

Ono je to aj vedecky podložené, že ľavičiari sú inteligentnejší ako pravičiari. Viď:
http://www.national-geographic...
A potom ten titulok je soma..na. Pokiaľ viem tak KSS sa do parlamentu nedostala. Tak tam (ani vo vláde) nemá svojich členov.
Podľa tejto d.bilnej logiky by za päťdesiate roky u nás nemohla KSČ, ale rôzni agrárníci, národní socialisti, ľudáci a gardisti, ktorí sa do KSČ votreli. Podobná so marina je i tento článok.
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

Nie pravny, ale spravodlivy :)
 

Nie je to o modrých a červených,

ale o tých, čo tu zinscenovali prevrat a vytvorili ďalšie totality, cez doterajšie vlády a zvolených zástupcov. Miesto zvrchovaného, demokratického a právneho štátu tu vytvorili:

1/ partokraciu podporovanú skorumpovanou justíciou a riadenú oligarchiou - bohatými zlodejmi.

2/ justičný bordel, ktorý nedokáže potrestať a ani spravodlivo rozhodnúť v spore pri bohatom zlodejovi a ústavnom činiteľovi.

3/ poslušný satelit finančných žralokov a tiež Nemecka, ktorý financuje záchranu nemeckých bank Zo súdov a prokuratúry sa stala nepreniknuteľná kruhová obrana organizovaného zločinu, ktorá stráca aj posledné zábrany zo strachu pred verejnou mienkou. Túto obranu zločinností mlčaním podporujú, ústavní činitelia, média, mimovládky a tí, ktorí tvoria verejnú mienku. Určite ich na tom mlčaní bohatí zlodeji zainteresovali

Treba konečne tie Gorily pochytať a to takto:
http://stefanstefanides.blog.s...
 

Vo vláde je 6 bývalých členov KSS, ale

nie komunistov. 6 prospechárov a karieristov, ktorí by aj mŕtvemu vodu z nosa vypili, len aby sa dostali ku korytu. Zaujímavejšia otázka je, koľko je vo vláde zlodejov, klamárov a podvodníkov ? Najneskôr ku koncu volebného obdobia sa bohužiaľ dozvieme ...
 

Źeby len 6

Nezdá sa mi to číslo lebo je ich tam podstatne viac.Zlodejov z bývalej aj predchádzajúcej vlády je tam omnoho viac ako si myslíme,nedarí sa ich odhaliť lebo majú imunitu a je klamstvo už len pomyslenie že sa ju chystajú zrušiť lebo by parlament klesol na jednu tretinu.
 

Cielena klamlivý tutulok

Tu je stanovisko komunistov : Upozorňujeme autora článku i denník SME, že titulok článku je úmyselne zavádzajúci a nepravdivý! Členovia Ficovej vlády nie sú komunisti, nie sú členmi Komunistickej strany Slovenska a nikdy neboli. Komunistická strana Slovenska je legitímnou politickou stranou na Slovenskej politickej scéne a spájať ju s osobami - členmi súčasnej vlády kabinetu Róberta Fica nemá opodstatnenie. I keď boli kedysi tieto osoby členmi bývalej KSČ, skutočnými komunistami nikdy neboli a nie sú a od cieľov KSS sa ich presvedčenie a konanie diametrálne odlišuje. Je možné v súčasnej politickej terminológii ich označiť za členov sociálnej demokracie, ale v žiadnom prípade nie za komunistov !

KSS sa od uvedeného titulku článku i od uvedených osôb dištancuje .

http://www.kss.sk/temy/slovens...
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

Ty

musíš byť z početnej rodiny.
 

 

Vo Ficovej vlade je sest komunistov.

Kolko komunistov bolo v Dzurindovej vlade? Parodn, v Radicovej vlade.
Zasa zacina medialna masaz, pomalicky, systematicky, denno-denne.
 

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Najčítanejšie na SME