Utorok, 1. december, 2020 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ruského opozičného lídra Udaľcova odsúdili na 10-dňové väzenie (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

Vážený pán Shit_Eater

Váš slovník je užasný. Pán je Ficovolič?
 

neviem ci ficovolic, ale

***** bude echtovny...
 

1/3

Vážený pán Shit_Eater síce používa nezdvorilo expresívne výrazy, ale pravdou je, že heslá typu zem roľníkom, fabriky robotníkom... "aneb" - glavnaja ceľ Levogo fronta postrojenie socializma v Rossii(viď Politická platforma Ľavého frontu), nám dáva pochybnosti príslušnosti ĽF k demokratickej opozícii.
http://leftfront.ru/48F784C4B9...
 
Hodnoť

 

Dufam ze sa Putinovi podari vycistit Rusko od tej vsehoschopnej, podplatenej a prozapadnej drubezi.
 
Hodnoť

európska pseudodemokratická šaškáreň

Som zvedavý, ako by vláda SR reagovala, keby ju Rusko vyzývalo na dialóg s Kotlebom. Podobne si pamätám, čo sa stalo v SR, keď sa Kotleba a spol odmietli rozísť. Slovenská polícia v takom prípade použila aspoň tak tvrdé metódy ako tá ruská.

Pokiaľ ide o poslancov Európskeho parlamentu, tí by si tiež mali uvedomiť, akými pseudodemokratickými volebnými procedúrami sú volení oni sami. Za Nemecko s 82 miliónmi obyv. je v Európskom parlamente 99 poslancov, ale Malta so 400 tisíc obyv. má 6 poslancov. Teda jeden maltský poslanec pripadá na 65 tisíc Malťanov, ale jeden nemecký poslanec na 800 tisíc Nemcov. Kde je teda tá "demokracia" s rovným volebným právom? A o ostatných orgánoch EÚ radšej pomlčím. Tam o demokraciivedia len hovoriť, viď Euroval...
 
Hodnoť

určite nechcú bájnu západnu "demokraciu"

cieľom takejto západnej sofistiky je podlomiť sebavedomie regulárne zvolených predstaviteľov ústrednej moci a doma oklamať a zastrašiť svojích voličov a pestovať rasistické predsudky voči Rusku a iným nezávyslým krajinám.. a nehambia sa spojiť aj s komunistami či utranacionalistami, ktorých u nás nazývajú bežne zločincami ...účel svieti prostriedky naším vierolomným západným "priateľom"
 
Hodnoť

 

"Opozicny lider" LOOOOL
Tak vazei, Udalcov je v Rusku presne to iste, co Kotleba, ci dokonca horsie. Az jedneho dna sa o Kotlebovi na SME docitame ako o "opozicnom lidrovi", tak vtedy budem SME povazovat za objektivne noviny.

Vsimnite si, ako idu podprahovou psychologiou na ludi. Snazia sa ludom subtilne vsugerovat, ze v Rusku sa zatvarju vsetci, ktori protestuju. Sice je jedno, ze protestuju kotlebovci, svoj ucel vyplachnutia mozgov to sveti.


Kedy sa opet docitam o OWS na SME? Minule zase mlatili a zatykali tisice demonstrantov a bili opozicnych lidrov.
 


Najčítanejšie na SME