Sobota, 5. december, 2020 | Meniny má OtoKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Briti vydali medzinárodný zatykač vo veci vraždy Litvinenka (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

dvojitý agent L. či terorista Zakajev ?

Prečo sa píše len o Litvinenkovi a nie o iných adeptov na extradíciu v britsko-ruských vzťahoch? Čo takto vydať Zakajeva, ktorý dostal v Británii azyl a ktorého Rusi upodozrievajú kvôli Beslanu? Pritom aj bez ohľadu na jeho úlohu v Beslanskej tragédii je jasné, že ide o teroristu, lebo sám priznal, že vedel o teroristickom útoku na vežu Ostankino.

Napriek tomu, že Beslan bol oveľa strašnejšia tragédia než smrť Litvinenka, v médiách stále len o Litvinenkovi a nie o Zakajevovi. Ale o Litvinenkovi sa rozpráva tiež len vtedy, keď treba zverejniť čosi protiruské. Nedávno vyšlo najavo, že Litvinenko pracoval pre britské tajné služby a potvrdila to aj jeho žena: http://www.dailymail.co.uk/new...
Ale to sa už v médiách nepovie, že išlo o dvojitého agenta! V takom prípade by totiž až tak veľmi neprekvapilo, že ho dá niekto zlikvidovať.
Avšak pokiaľ ide o Lugového, aj pri tom tvrdení, že ide o poslanca Dumy, treba uviesť, že je poslancom opozičnej strany LDPR a nie poslancom vládneho JR...
 
Hodnoť

 

Litviněnková vdova v anglijském tisku prohlásila, že Litviněnko pracoval pro MI 6, a že ona o tom promluví. Takže přeběhlík od KGB, takových v 90-ch letech bylo! Zůstala totíž bez apanáže a takto vydírá chlebodárce, co na ni zapoměli.

Otec Litviněnka žije v Italii v naprosté bídě a žádá vracení ruského občanství. Prosí za odpuštění, co všechno namluvil svého času, když o něj byl zájem. http://www.1tv.ru/news/world/1... Pamatujete si na ten povýk po smrti Litviněnka? Anglani žádali změnu ruské ústavy, aby jim Rusko vydalo své občany ke stíhání(!?). Větší drzost už nejde ani představit. Jeden z hlavních obviněných prohlásil, že Litviněnko byl pro něj naprosto bezvyznamný známý, který ho urgoval, aby se sešli. Takže tam se v té restauraci stavil cestou na letiště i se svými dítětém. Měl mít u sebe něco jedovatého, radioaktivního v ceně stovek tisíc USD? Na Litviněnka by stačil obyčejný jed na krysy, ani za to nestal. Uvažujte komu ty skandály prospívají? Jestli chcete trochu rozumět, kde se vzali ruští oligarchové - 14 z 15 zadarmo zprivatizovali, o čem byl Jelcin, a o co doopravdy jde v nynějších volbách - koukněte třeba na film "пира& #1084;ммид& #1072;". Jenom místo Molčanov dosaďte Mavrodi, misto Beljavský Berezovský, ostatní sedí.
Zdroj: http://www.lenta.ru/news/2012/...
 


Najčítanejšie na SME