Takže zasa len prehadzovanie horúceho zemiaku sprevádzaný výhovorkami medzi jednotlivými zložkami orgánov činných v trestnom konaní. Vykopať tú bandu odtiaľ.
lenze ono to spod toho koberca vyliezlo a s tym nik z "dotknutych" neratal. presne nieco podobne som aj od toho ocakaval - budu si to prehadzovat hore, dole a vyhovarat sa jeden na druheho...
kým sa nevráti diletant JUDr. Róbert Fico CSc a s ním nový generálny prokurátor, zvolený v nejakej novej voľbe v súlade s domienkami útavného sudcu Ľalíka, či Brňáka a s požehnaním mafiána Kočnera. Potom vezmú ústavnú metlu a zametú tie gorilie výkaly na pezinskú skládku komunálneho odpadu a už po nich ani pes neštekne. No a potom už nebude nič brániť v obnvení geniálnych PPP projektov, či stavbe megakasína v Petržalke, alebo iných hlúpostí.
Je to známa ŠTB-ácka spojka a je nasadzovaný na významnejšie akcie mafie: 1. Diskreditácia prezienta Kováča 1994-5 2. Ovládnutie Markízy 1998 3. Kuchárska kniha Generálnej prokuratúry - celoživotné dielo 4. .... . .
že by to bola iba zhoda priezviska s "dobrou" priateľkou a obhajkyňou Fica, Kupcovou??? Kaliňak: "Teraz je na rade policia"- čo preboha robila draho platena policia pod jeho vedenim od r. 2006, okrem skartovania??? Nič, nemala zaujem to vyšetriť, lebo v byte bol aj FICO!!! A Smer teraz hra "mrtveho chrobaka, on nič, on muzikant. S Ficovych ust je to absurdne a farizejske, ako vždy!!!
pozvať na koberec nemenovanú voj.prokurátorku,vtedajšieho vyšetrovateľa a kompetentného zo Sisky a zistiť pravdu!Bude o 1 gorilu viac! Len tak zamiesť také svinstvo pod koberec nemôže ostať nepotrestané!
keby islo o gorilu zuzu, tak ta by to brala do svojej strategie, pred par rokmi, ked stratila dobre platene miesto sa aj do hola vyzliekla, pravda, pri vsetkej pocestnosti, v kupelnom raji, pani miriam s nimi uz vtedy tahala - to je ta partia l, z,z, l. Zuzka je vplyvna osoba, ta ked ide zo svojho rinku s nakupom, tak aj pan vo vedlajsej budovej s vlakmi okna zatvara. A nema daleko ani k pani gerde, to je jej komplic, ked ide o nu aj adrikinmu tatovi auto ocumuje. Ze sa nehanbite!
tato vesela partia ma medzi sebou bananistov, dokonca si vie zaplatit aj osobu s podprsenkami a hadmi, velmi vesela partia, az na t, ze jedna moja znama ich pozna a po navsteve tej zaplatenej osoby z tejto partie nasiel jej muz doma maleho hada, ktoreho jej doniesol zabiteho ukazat. Velmi humorne, tiez s nimi tvori partiu. Partia s hadmi a ciernym slnkom. Uz len vediet preco sa u nas stavaju stavby podla kultu slnka, nie?
tak tak
vlastne sa to hodilo pod koberec ale nikto za to nemoze
presne nieco podobne som aj od toho ocakaval - budu si to prehadzovat hore, dole a vyhovarat sa jeden na druheho...
...a to dovtedy,...
Potom vezmú ústavnú metlu a zametú tie gorilie výkaly na pezinskú skládku komunálneho odpadu a už po nich ani pes neštekne.
No a potom už nebude nič brániť v obnvení geniálnych PPP projektov, či stavbe megakasína v Petržalke, alebo iných hlúpostí.
Kočner by rád úkoloval všetkých...
1. Diskreditácia prezienta Kováča 1994-5
2. Ovládnutie Markízy 1998
3. Kuchárska kniha Generálnej prokuratúry - celoživotné dielo
4. ....
.
.
Hl. voj. prokurator Kupec:
Kaliňak: "Teraz je na rade policia"- čo preboha robila draho platena policia pod jeho vedenim od r. 2006, okrem skartovania??? Nič, nemala zaujem to vyšetriť, lebo v byte bol aj FICO!!!
A Smer teraz hra "mrtveho chrobaka, on nič, on muzikant. S Ficovych ust je to absurdne a farizejske, ako vždy!!!