Štvrtok, 28. január, 2021 | Meniny má AlfonzKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Amerika na ďalšie vojny nemá (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

<< < 1 2 3 4 5

Hodnoť

Netreba zbroijiť.

Treba stavať. Život nie je náš, život je dar a preto s tým netreba hazardovať a treba si tu vytvoriť podmienky pre život, aby dar bol skutočne darom. Či už veríme v Alláha (prepáčte ak píšem zle jeho meno), v Jahveho = Ducha = Ježiša (prepáčte ak píšem meno nesprávne), Budhovi a jeho energii (prepáčte ak píšem nesprávne jeho meno), či v hindu (prepášte ak píšem zle názov) / je to jedno. Spoločná životu je energia. Teda v akomkoľvek živote je nespornou fyzikálnou veliinou, ktorá je fyzikálne relevantná a relatívna (niekto jej má viac - niečo menej, niekto ju vyrába, niekto ju využíva, iné ju vyžaruje atĎ. Vo všetkom je nejaká energia. Teda E=všetko, veĎ rovnako lupina našej pokožky svojim odlúčením od našej telesnosti je odlúčená vĎaka fyzikálnym silám a okolo nás mení celý jeden sfériský svet - svet mikrokozmos,, ktorý naštartuje rad zaujímavých, často našťastie neveľmi závažných štruktúr. Napríklad - tvor nájde lupinu a nezabije iného tvora, lebo má čo jesť, a tak iný tvor môže stvoriť mnoho svojích replík .... , nie toto je to čo chcem povedať. Energia je rovnako v extrahovaní, podobne ako v zlučovaní (prepáčte, že to nie je v jazyku chemika, ale v chémií platí fyzika rovnako ako všade, čo je založené na energetickej báze. Naše myšlienky sú tiež len vďaka fyzikálnej zákonitosti, jednoznačne nemôžeme myslíeť na niečo, čo nemá oporu vo fyzikálnom svete a rohy antilôp na koňoch dokáže fyzika vytvoriť rovnako dobre, ako rozprávkar, ktorý to nakoniec tiež, i keĎ pravdepodobne nevedomky, odpozoroval z prírody, kedy jednorožci a pegasovia boli najdokonalejšie tvory jeho bájok. Takže energia, nezáleží na množstve financií, ale na energii ktorú môžeme usmerňovať nami požadovaným smerom. ENergia však nie je niečo, čo je možné si privlastniť na základe politickej moci, ale iba na základe všeobecného výsostne slobodného dohovoru všetkých zúčastnených strán v režime zužítkovávania energie. AK to teraz bude sľubovať nejaký politik, tak mu nemusíte veriť, nakoľko ja mám presne vypracovaný plán a nie som v žiadnej strane a zrejme nikdy ani nebudem. NEbezpečenstvo vidím v násilnom pôsobení na človeka, namiesto toho, aby sa mu problém vysvetlil a jeho strádanie spôosobené rozumnosťou bolo nadmieru odškodnené, lebo v živote je práve strádanie to, čo škodí energii najviac.
 
Hodnoť

Ze nema?

Natlaci si. Tak, ako doteraz.
 
Hodnoť

 

No však už bolo načase. Všade , kde boli rozpútali vojny a nepokoje a nikde nevyhrali. Od Kórei až po Irak.
 
Hodnoť

???

Neviem ako ostatní, ale ja si myslím, že oni by tam nemali vôbec čo robiť a byť tam. Pokiaľ tam nešli na dovolenku opaľovať sa niekde pri vrtnej veži.
 
Hodnoť

Obama

ako nositel Nobelovej ceny mieru, teda riadny lapsus nobelovky... zdiskreditovala sa na dlhe roky
 

 

nobelovka nema ziadnu cenu uz od cias mandelu a arafata
 
Hodnoť

To predsa nie je problem>

Zinscenuju dalsi akoze utok na budovu, lenze tenrokrat mrakodrap odstrelia do vesmiru (co tam po nejakej fyzike) a obyvatelia USA v predstave noveho armagedonu (a pri pohlade na uz stareho Bruce Willisa) si siahnu hlbsie do vreciek. Vojnovi stvaci sa este viac nabalia, a po tak 10 rokoch sa ekonomika zruti uplne. Ale co tam po tom, no nie? Odkedy na tom zalezalo?
 
Hodnoť

o com to je

dufam ze si ho podporil AJ...

...financne...;-). Je to spravny chlapik.
 
Hodnoť

Takmer 50 % svetových výdajov

na zbrojenie vydáva Amerika. Teda viac, ako celá Európa, Rusko a Čína dohromady. To sú oficiálne svetové štatistiky. Takže je z čoho šetriť.
 

<< < 1 2 3 4 5

Najčítanejšie na SME