Streda, 18. september, 2019 | Meniny má Eugénia

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Osýpky sú v Európe na vzostupe (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

sú dobre zaplatení

Pani Radičová s pánom Uhliarikom zákonom o lieku tak skomplikovali očkovanie detí, že od 1.12.2011 pediatri prestali očkovať. Vzbudzuje to presvedčenioe, že sú zaplatení nielen Pentou ale aj antivakcinačnou loby. Čo na tom, že je ohrozené zdravie detí. Peniaze ich vo vreckách hrejú. Pardon pália.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Antivakcinačná loby???

Nechcem tu riešiť Radičovú a Uhliarika, ale vysvetli mi, čo myslíš pod pojmom antivakcinačná loby? Kto by mal aký finančný zisk z toho, keby sa menej očkovalo? Proti očkovaniu sú iba občania, ktorí boli očkovaním poškodení na zdraví, alebo im očkovanie zmrzačilo deti, alebo im vadí porušovanie základných ľudských práv, že ich niekto núti, aby dávali pichať svojim deťom nebezpečné látky s pochybným účinkom. Pravda je taká, že tu existuje silná očkovacia loby. Sú za ňou mamutie farmaceutické spoločnosti, ktoré sa v postkomunistických krajinách, kde ľudia ešte nemajú žiadne právne vedomie, snažia o udržanie modelu povinného očkovania, aby mali štátom garantovaný obrovský zisk. Na Slovensku je pravdepodobne najviac povinných očkovaní na svete a pribúdajú stále ďalšie! V celej západnej Európe je očkovanie nepovinné, alebo je povinných iba pár základných vakcín- nepatrný zlomok toho, čo na Slovensku. Sú dokonca krajiny, kde je očkovanie do dvoch rokov veku zakázané, lebo štúdie ukázali, že škody spôsobené očkovaním do dvoch rokov sú vyššie, ako potenciálne riziko nákazy na choroby, kvôli ktorým sa očkuje. Zaujímavé je napríklad aj to, že Holandsko, kde je najnižšia preočkovanosť proti TBC má zároveň najnižší výskyt tejto choroby, hoci tam je obrovský problém s imigrantami z krajín kde je TBC masovo rozšírená. Povinné očkovanie je štátom garantovaný zisk pre mamutie farmaceutické spoločnosti, ktorého obeťou je zdravie našich detí.
...
Mimochodom- keď farmaceutická mafia chce zvýšiť zisky, tak púšťa do sveta poplašné správy, ktoré nafukuje do obludných rozmerov, aby štáty nakúpili tony vakcín. Vtáčia chrípka, prasačia chrípka, osýpky... bu, bu, bu- kupujte vakcíny, lebo zahyniete!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

????????????????

Prvýkrát v živote počujem slovo "antivakcinačná loby" . Na východe Slovenska je na to dobrá odpoveď : " sme še pobaviľi...."
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Osýpky nemusia byť nutne na škodu

Viac v článku Dr. Karla-Reinharda Kummera:
"Osýpky, očkovanie proti osýpkam a zdravie budúcnosti":
http://www.slobodavockovani.sk...
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME