Štvrtok, 9. júl, 2020 | Meniny má LujzaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Radičová kritizovala KDH za otváranie diaľnice so Smerom (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Sa prejavujú akosi skoro
Nakoniec sa môže stať, že "milé" KDH sa nedostane do parlamentu. Si potom budú podávať ruky z Mečiarom. A Fico bude na koni. Posledný nech zhasne.
Miloš Sipták
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... > >>

Milosko

A neuvazujes aj o takom scenari ze KDH bude mat tak dvojnasobny narast preferencii? A to sa veru moze stat, ich volicska zakladna nieje az tak jednoznacna ako mozno ze vidis ju ty.
 

takto to asi chápe vedenie KDH

Uvidíme po voľbách, každopádne je to HOP alebo TROP
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť

 

Keď to takto pôjde ďalej, kádeháci nebudú mať volebného maskota bociana, ale ukrižovaného Lenina...
 
Hodnoť

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť

Rád by som vedel

kto dáva tomu hranatému trotlovy toľko priestoru v médiach.

Ja by som ho v SRTV pustil iba do kotolne. Keď chce vystupovať na verejnosti, nech si vyhraje voľby.
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

re:

ak si spravne pamatam tak ich tusim aj vyhral..
 
Hodnoť

Jej správanie mi stále viac pripomína

Jureňu v kravíne. A ten istý Fico jej bol dobrý pri schvaľovaní eurovalu, kvôli ktorému nechala z dôvodu nerešpektovania slobodného názoru koaličného partnera padnúť vládu? Nebol som proti nej ale stále viac sa mi hnusí.
 
Hodnoť

 

SDKÚ potrebuje triedneho nepriateľa k svojmu prežitiu a tak isto aj politickí skrachovanci typu Platinovej lejdy inak by sa odhalila ich neschopnosť v odbornosti čoho dôkazom je aj ich ekonomický,morálny, a korupčno-válovný výsledok riadenia tejto krajiny.
 

°re:drístaj piňo

Vieš, v takomto texte sa ihneď prejaví tvoje IQ 50 ficovoliča. Ak niekto potrebuje triedneho nepriateľa, toho súdruha poznáme, začal na p. Radičovú nadávať ihneď, ako sa stala predsedníčkou vlády a jeho hlásne trúby, napr. ty, s ním. Odbornosť sa za rok a zopár mesiacov ukázalo, čo sa urobilo, škoda, že si to pozorne nepočúval v jej vystúpení na TA3, aj keď chápem, že v krčme po pár poldecákoch ti už ostane len taká slovná zásoba, akú si nám predviedol. Ty, ako správny odborník, lebo sme sa to dodnes nedozvedeli, p. poslanec Fico nedal odpočet svojej vlády, okrem známych dlhov, ktoré vláde p. Radičovej zanechal. Asi nebolo o čom?!Pokiaľ ide korupociu, neschvaľujem, ale čo keby si si spomenul na štyri Ficove roky?! To bolo bačovanie!!! A vo všetkom na poslednom mieste, alebo nebezpečne blízko posledného miesta. Ty, ktorý všetko vieš a všetko poznáš, povedz mi, lebo po dlhých mesiacoch sme sa nedozvedeli nič o Ficovi darovanom byte od Ikloresu, aspoň komu ho predal?! Ale mňa zaujíma, ak už hovoríš o tej korupcii, nebudem ten siahodlhý zoznam Ficových zásluh vymenúvať, aspoň jeden, ktorý ma zaujíma. Kam odišiel les ukradnutého dreva, odvezený na 900 kamiónoch neznámym Smerom? Neviem, koľko je tých sitiek, možno by sa vmestili na dva nákladiaky. No a samozrejme sa tešíme na nové radostné zatrajšky pod vedením majstra sveta Fica.
Lebo raz nám už ukázal, že to nevie, teda okrem rozdávania ihrísk, nadávania na SPP, ktoré mu na ne dalo peniaze. aj keď principiálne proti ihriskám nič nemám.
 
Hodnoť

 

ak by LIpšic a spol dávali ficovi pozor na prsty aby nekradol, nemal by som proti takejto vláde nič. Ľavicová politika mi nevadí, čo mi vadí je kradnutie, harabin, policajna mafia.
 
Hodnoť

Nuž čo,

KDHáci boli vždy politické ku3vy, sú politické ku3vy a politickými ku3vami aj zostanú.
 

 

A prečo Ti tie politické ku3vy nevadili vo vláde p. Radičovej v predchádzajúcich 15 mesiacoch.? Vtedy neboli politickými ku3vami? Lebo Fico????????
 

Ale vadili.

Len som zatínal zuby.
 
Hodnoť

 

Miera neschopnosti,ktoru preukazala ako politicka,ako podpredsednicka politickej strany SDKU a hlavne ako predsednicka vlady,je neuveritelna a len tazko sa da najst tragickejsi priklad politickej neschopnosti ako predviedla a predvadza pani Radicova.
Jej najsvetlejsie chvile su ked mlci.
Lebo zatial dokazala iba vzletne mliet o transparentnosti,no realita jej politickeho zivota je diametralne odlisna.Sluzila iba na teatralne zakryvanie vselijakych lavarin,ktore sa robili za oponou drzanou pani Radicovou.
Konecne odchadza.Uz toho bol viac ako dost.
 

re:afinogenov

Afinogenov, nuž dlho poznáme názory, ktoré nám tu predkladáte, ale červeného nezmeníš. Za rok a pár mesiacov práve ukázala, ako sa to dá robiť inak ako "prefackať" a diktovať ako to robí sociálny demokrat istý Fico.Rozumieme tomu tak, že vo vás predsa len zostalo niečo z tej diktatúry proletariátu?! Najsvetlejšie chvíle naopak, by som povedal sú, keď nehovorí Fico a jeho táraji! Lenže, tých máme,ako vieme skoro nič, veď majster tárania demagógie je s tlačovkou na obrazovke prakticky denne?! Ak sa tlačovka dá povedať neustálemu nadávaniu?! K tomu čo drístate na tému transparentnosti, a že si nespomínate na skvelé transparentné roky majstra Fica. Ak sa ho na niečo opýtali mlčal, naopak ešte nadal tým hnusným hadom novinárom, že čo si to dovoľujú. Vidno, že objektivita z vašej strany je v tomto smere zabezpečená. Vlády prichádzajú a odchádzajú, žiaľ v diktatúrach, najmä rodnej strany je to horšie, tam vládnu demokraticky celé dynastie roky rokúce!! Ak hovoríme o lavarinách, treba určite porovnávať. Nesúhlasím so žiadnymi, ale na Slovensku sa kradlo, kradne a bude aj naďalej kradnúť , ako to bolo za Ficovej vlády. A tešíme sa na nové prípady aj po marcových voľbách, akurát tie pozametané pod koberec na generálnej prokuratúre už nikto nevyhrabe!Vy ste Fica zastávali vždy a vždy ste nadávali tu na Dzurindu, teraz Radičovú a ďalších.Ja len ako obvykle sa opýtam na tú lavarinu, ako viete vždy, kde je tých 900 kamiónov dreva ukradnutých za Ficovej vlády v L.Hrádku, ktorým Smerom odkráčal les cca 27 tisíc stromov? ( Spočítal som na kamióne priemerne 30 stromov)?! Dodnes nevysvetlené!!!
 

Ty si teda

expert. Rozumieš vôbec niečomu? Rád by som ťa poznal, aby som vedel, ako budeš reagovať keď Fico rozdrbe ešte viac našu ekonomiku. Jáááj, dobrý bude euroval. Zapamätaj si, ty truhlík, kauzy, ktoré mala táto vláda za 15 mesiacov sa nevyrovnajú mesačnej sume rozkrádačiek za Fica. Ale na to si ty už dávno zabudol...
 

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... > >>

Najčítanejšie na SME