Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Krajcer: Komunizmus zodpovedá za najviac zavraždených v histórii (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Hodnoť

 

hlavne tam bude chybat kapitola kto poslal lenina do ruska a preco bol potom hitler stalinov priamy spojenec ..
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

Už som len čakal, že sa tu nájde nejaký istíček, Kaddafiho zbožňovateľ a bude spochybňovať svintvá napáchané komunistami.
Vždy som tvrdil: Urobili sme obrovskú chybu, že sme nepresadili po novembri 89 lustračný zákon, ktorý by zakazoval obsadzovať všetky veľké funkcie bývalým papalašom a propagácia komunizmu sa mala postaviť na úroveň propagácie fašizmu - s trestnoprávnymi dôsledkami! Potom by sme tu nemali Rezešovcov, Mečiarovcov... a v každej druhej dedine tých istých špicľovských eštebáckých komunistických starostov ďalších 20 rokov!
 

Komunisti sú zločinci

Každý človek, ktorý volí Fica, Gašparoviča a iných príslušníkov KSČ, volí spolupáchateľov odporných zločinov.
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

K

PLUS
 

komunizmus

Ten problem nie je samotny komunizmus. Komunizmus je len jednym z prejavov toho skutocneho problemu.
 

fasizmus = extremna pravica?

inak zaujimave videjko k popularnemu mytu sirenemu hlavne mediami, zevraj fasizmus ma nieco s extremnou pravicou: http://www.youtube.com/watch?v...
 

KOMUNIZMUS MA BUDUCNOST

vo svete doteraz existovalo asi 15 statov a jeden stat sa ukazuje ako absolutne uspesny a to je cina. cina ktora sa stane absolutnym vladcom sveta. vlastne uz teraz cina je najvacsim veritelom usa a pevne verim, ze cina pride zachranit aj europu pred dlhovou krizou. jednoznacne cina bude absolutnym dominantom 21 storocia. jednoducho komunizmus je neuveritelne uspesny ekonomicky system.
 

 

jop...na case si kupit letenku a sup sup do Ciny...za misku ryze robit..to by sa ti pacilo, to by bolo oslavnych choralov na cinsky kvazikomunizmus. :D
 

Najbližších...

...1500 rokov komunistické potvory šancu jednu nemajú. To by sa muselo v nejakom štáte 51 % občanov zblázniť a premeniť na potvory jedne.
 

Ak je komunizmus

neuveriteľne úspešný ekonomický systém, tak mi vysvetli, prečo:
1. Skrachoval
2. Čínska ľudová republika vďaka Teng-schiao-pingovi zaviedla v ČĽR kapitalistickú ekonomiku, jemne strážemú ÚV Čínskej komunistickej strany.
3. Prečo po pripojení Hong-Kongu ponechali tam ten prehnitý kapitalizmus.
 

krajcer je antisemita

Nie je potrebné zveličovať časť vo vytvorení boľševizmu a uskutočnení ruskej revolúcie, ktorú zohrali medzinárodní a väčšinou ateistickí Židia..."
Winston S. Churchill
"Je pravdepodobne nerozumné povedať toto nahlas v Spojených štátoch, ale boľševické hnutie je a od začiatku bolo vedené a kontrolované ruskými Židmi"
Kapitán Shluyer, americká výzvedná služba v Rusku počas revolúcie. (vo svojej oficiálnej správe)
Boľševickí vodcovia, z ktorých väčšina sú Židia a z ktorých 90% sú navrátení vyhnanci, sa nestarajú o Rusko alebo akúkoľvek inú krajinu, ale sú to internacionalisti a pokúšajú sa začať svetovú sociálnu revolúciu.
David Francis, americký veľvyslanec v Rusku v čase revolúcie.
“Máme definitívny dôkaz o tom, že Bolševizmus je medzinárodné hnutie kontrolované Židmi.“
Riaditeľ Britskej výzvednej služby americkému bezpečnostnému úradu
Frankeštejn komunizmu je produkt židovskej mysle, ktorý sa na svet odtrhol od syna rabína Karola Marxa v nádeji na zničenie kresťanskej civilizácie, ako i ostatných. Svedectvo vyjadrené pre senátom Spojených štátov amerických, ktoré čerpalo z množstva strán Ovemanovej správy odhaľuje bez akejkoľvek pochybnosti akú úlohu hrali v ruskej revolúcii Židia.
Rev.Keneth Goff,Still 'tis our accient Foe,p.99
Komunizmus nie je doktrína, súbor princípov. Je to zločinný, vulgárny plán. Komunizmus je zločin proti bohu a ľudstvu a ako u všetkých iných zločinov, musíme sa spýtať: Kto z tohto zločinu profituje? Žid. Nie je tolen hazard, ktorý vynašli židia a ich proroci: Karol Marx, Engels, Ferdinand Lasalle, Liebnecht atď. Nie je to len hazard, že kedykoľvek sa marxizmus dostane k moci, židia sa dostanú k moci. V sovietskom Rusku z 550 vysokých predstaviteľov bolo 88% židov. V Mexiku sme videli Hubermanna, AArona Saenza, v Španielsku Azana a Rosenberga, v Maďarsku Bélu Kuna, Szamuellyho, Agostona a desiatky ďalších židov, v Bavorsku Kurta Eisnera, v Belgicku priiesli marxistickí socialisti k moci Vandervelda alias Epsteina a Pula Hymansa, vo Francúzsku Leona Bluma, Mandelu, Zyromského, Denaina a celú ich skupinu, v Taliansku sme videli židov ako Nathana a Claudia Trevesových...
Adrien Arcand, v jeho prejave v New Yorku, 30. októbra 1937
Nemýľte si to s nejakým druhom dažďa, ktorý sa pominie keď sa zlepší počasie. Ostane tu...Vo Francúzsku je známy ako komunizmus, v Nemecku ako socializmus, v Rusku ako boľševizmus. je to doktrína, ktorá má spoločného vlastníka.
Lloyd George ,in a speach delivered in Westminster hall,March 18,1920
Komunizmus je judaizmus. Židovská revolúcia v Rusku sa konala v roku 1917.
H.H.Beamish,N.Y.speech ,1937
http://www.europskenarody.info...
 

 

Anglická kniha "Jews in Russia" (Židia v Rusku) menovite uvádza 550 najvyšších predstaviteľov boľševizmu aj ich "úradné" postavenie. Ústredná rada ľudových komisárov sa skladá z 3 Rusov, 2 Arménov a 17 Židov.
V komisariáte vojny sedí 8 Lotyšov, 1 Nemec, žiadny Rus a 34 Židia (Bronštejn-Trockij, Fišman, Romm, Mejčik, Lievenson, Posern, Gubelman, Kalmanovič, Beckmann, Glucman, Jusmanovič, Giršfeld, Lechtner, Šulmann, Nasengolc, Eseiger, Cake, Silbermann a ďalší).
Komisariát vnútra je zložený z 2 Rusov, 1 Lotyša, Arména, Poliaka a 45 Židov (Apfelbaum-Zinoviev, Goldenrudin, Ender, Sönigštajn, Krachmal, Šrajdr, Sayermann, Meynkmann, Model, Josselevič, Šklovskij, Kneisic, Rasmirovič, Kronberg, Ryvkin, Sverdlov, Efitkin, Blumkin (vrah nemeckého vyslanca Mirbacha), Fines, Sachs a ďalší).
Komisariát zahraničných vecí tvorí 1 Rus, 1 Armén, 1 Lotyš, 1 Nemec a 13 Židov (Joffe, Margolin, Levien [ "bavorský" ľudový splnomocnenec], Akselrod [vyslanec vo Vilne], Beck [delegát v Paríži a Londýne spolu s Liebermannom] , Grünbaum a pod. Pripájam k nim ešte Litvinova-Finkelstein v Revale (Tallin) a Gillersohna v Prahe. Potom, čo bol vypovedaný Šklovskij zo Švajčiarska, sedí Šermann v Lucerne, Morovskij v Taliansku, Vigdor Kopp, Samuel Reich a ďalší v Berlíne atď . Podobne to pokračuje aj vo všetkých ostatných komisariátoch.
Na ruské provincie dohliada 23 komisárov, z nich 21 Židov (Chajkis na Sibíri, Berlinskij v Kazani, Lievensohn na Done, Sackheim v Jaroslave, Isaak Lauk v Donecku atď).
Je samozrejmé , že hlavný štáb ohlupujúcej propagandy, žurnalistika je takmer úplne židovská. "Pravdu" riadi Kuhn, Lurje, Diamant, Alperovič, Steklov-Nachmakes a ďalší, noviny "Volja Truda" Katz, Sachs, Poljanskij, "Znamja Truda" Lander, Levin, Davidson a iní. Na hospodárske noviny dozerajú Bernštajn, Goldberg, Goldmann, Eliassohn, Rafalovič atď. Medzi 42 tlačovými diktátormi je len jediný Nežid, žalostný Maxim Gorkij.
A konečne "všeruská" exekutíva pozostáva z Lenina (ktorý je jednými označovaný za Rusotatara, inými za kalmyckého Žida) a 33 Židov (prezident Sverdlov, Blajchman, Abelmann, Šmidovič, Katz-Kamkov, Gimmer-Suchanov, Levickij, Goldštajn a ďalší). Slovom, 34 Lotyšov, 30 Rusov, niekoľko Arménov, Poliakov, Čechov a 447 Židov!
Tak vyzerala "ruská" sovietska vláda!
http://www.youtube.com/watch?v...
 

kexinka

krásne napísané. Toto sú skutoční komunistickí zločinci.
 

No nič.

Takéto žvásty čítam rád, napr. aj Protokoly sionských mudrcov. Prečítal som si Tvoj link, skvelé čítanie. Najviac ma zaujalo, že Trockij hrával šachy s Rotschildom. No a čo? Husák hrával v Savoyke mariáš so Šaňom Machom. Možno aj preto Mach neodvisol, Tiso (asi nehral mariáš) áno.
 

bez

nemal by si mať nick: POTVORA J..LÁ ???
 

Ano

a aj hnusných ludácko-bolševických zlodejov.
 

 

Hlavne, ze ty nevolis byvalych komunistov, synov a dcery byvalych komunistov, ktory poberali vyhody byvaleho rezimu. Je zaujima, ze po 89 sa tu vyrojilo tolko nekomunistov, kde boli pred 89 vsetci. Ja sa cudujem, kto volil tych komunistov pre 89.
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Najčítanejšie na SME