Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Maňka: Štáty, čo falšujú údaje o ekonomike, by mali trestať (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

naco falsovat?

nemecko a francuzko maju roky rokuce v pitchi nejake maastrichtske kriteria a nic sa nedeje....
 
Hodnoť

Maňka - hlúpačik ako Manička

Maňka by mal vysvetliť ako si predstavuje to trestanie ???? Európsky parlament bude mať k dispozícií tanky lietadla a na neposlušne štáty pošle armádu ???? Mnohý už strácajú súdnosť zrejme je to dôvodu neschopnosti sa zmieriť zo skutočnosťou,že európske štáty si najviac cenia svoju zvrchovanosť.
 
Hodnoť

Ten pravý zlodej

sa ozýva. Tento podliak nemá ani trochu hanby. On ide niekoho presviedčať o trestaní za falšovanie údajov o ekonomike ? On, majster na falšovanie a okrádanie občanov v mestách, kde to on sám robil? Na úrovni "štátov" ? Už sa vidí ako eurosocialistický minister pre dohľad nad štátnymi rozpočtami Spojených štátov Európskych a korupciou nad ich falšovaním za "bakšiš" ? Keťasil všade, kde sa vyskytol. Po ňom len potopa, rozbité námestie, dlhy, intrigy. Výsledky jeho činnosti by boli na basu. Lenže, stal sa smerákom a tam si nabaľuje svoje osobné imanie na úkor všetkých, ktorých niekedy okradol a poškodil A robí to stále.
Tí, ktorí ho prilepili na stoličku župana BB, by si ho mali sami platiť.
Okrem seba a svojho prospechu, nikdy nič dobré nespravil, nespraví.
 
Hodnoť

 

myšlienka to je dobrá... osobne som za to aby boli trestne stíhaný grécki politici ktorí vedeli o tom že grécko falšuje údaje prípadne sa na tom podielali. ved tielo desiatky miliard eur čo teraz EU vyhadzuje von gréckym oknom, tak to je najväčšia krádež v dejinách
 


Najčítanejšie na SME