Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kuzminovú poslal k premiérke obvinený exporadca Novotný (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 > >>

Hodnoť

?

Ale veď toto sa deje pri delení VŠETKÝCH verejných prostriedkov.
Aké prekvapenie :)
 

prekvapenie nie, len zhnusenie.

totalne. a je mi na zvracanie, ked si pomyslim, ze prakticky vsetci verejne cinni politici, vsetci ich poradcovia, vsetci ludia, co sa akokolvek angazuju v sfere verejnej politiky, diplomacie, ci statnej spravy - su taketo obycajne megasvine. to nie je na basu, to je na gulku. boze to je priserne, ze musim ja a moja rodina dychta ten isty vzduch ako tieto spinave megasvine.
 

môžem ťa ubezpečiť

z vlastnej 17 ročnej podnikateľskej skúsenosti, že takto /a oveľa tvrdšie/ prebiehajú všetky "vybavovania" štátnych zakázok...a títo dvaja s ich 10 percentami boli ešte veľmi slušní...čo sa mi hlavne u Lišku, vyrazeného z MZV pre notorizmus a korupciu, až nezdá...a skutočne to obdobne prebieha všade-či ide o nákup toaletného papiera alebo nadzvukových lietadiel...všade platíš...takže potom vlastne musíš ísť cez subdodávateľa, ktorého odr.eš, ten očistí svojho subdodávateľa, ten ďalšieho..a tak vzniká reťaz, kde každý sa snaží ojebabrať každého...a v konečnom dôsledku sú čistení daňoví poplatníci, ktorí všetky tieto ojebabrania zatiahnu..a takto to ťaháme už 20 rokov...
 

nielen tam

keď chce zdravotne ťažko postihnutý získať napr. zákonný príspevok na auto, ak nedá úplatok, tak ho nedostane. Zamestnanec, ktorý prišiel o zamestnanie nie vlastnou vinou, je pred dôchodkom a chce si založiť živnosť, požiada o príspevok na živnosť v zmysle zákona - dostane ho iba vtedy, ak dá úplatok. A toto je fakt pravda. Sulík sa hrá na čestného, ale také svine, aké sú na úradoch práce a takto obchodujú s najzraniteľnejšími, také svine tam neboli ani za Fica!!!
A vrcholom arogancie Sulíka je to, že keď dostane konkrétne mená na preverenie, nekoná!!!
 

korupcia

Som presvedčený, že za minulej vlády takýto jedinci nekončili s trestným oznámením na polícii.
 

Vajdula

Som presvedceny, ze neoblubena, nekompetentna a arogantna riaditelka kancelarie, ktorej jedinou praxou bolo manazovanie pofidernej nadacie, prehodnoti svoj vztah v praci, ktory doteraz spocival v rozhadzovani uloh inym. Ak nie ona, hlava najvyssia snad prehodnoti svoj opatovny chybny vyber.
 

úspešná žena

V minulosti:
http://www.orsr.sk/vypis.asp?I...
Nadácia pre podporu občianskych aktivít, marec 2005:
NADÁCIA NA PODPORU OBČIANSKYCH AKTIVÍT /Civil Society Development Foundation
Cieľom nadácie je podporovať občianske aktivity na Slovensku a v zahraničí.
Riaditeľka: K.V.
Finančné zdroje z MZV SR 60,6 mil. Sk, Finančné zdroje k dispozícii (vlastné) 6,7 mil. Sk
Majetok 59,4 mil. Sk, Počet pracovníkov 4
Darcovia: MZV SR Platforma rozvojových MVO, Bratislava, The German Marshall Fund of the United States The Balkan Trust for Democracy
Okrem vlastných finančných zdrojov nadácia spravuje Fond Bratislava - Belehrad Ministerstva zahraničných vecí SR.
Ministerstvo vyčlenilo na tieto aktivity, na pomoc Srbsku včítane Kosova, v roku 2003 sumu 48,6 mil. Sk.
V roku 2004 je to 60,6 mil. Sk. Slovensko si takto plní svoj záväzok k medzinárodnému spoločenstvu
 

tu je to pekne napisane

iveta dava zaloby na fica pritom nema jeden jediny dovod...je to este horsie ako to hovril on...http://spravy.pravda.sk/expora...
 

ff

TAK TAKTO FUNGUJE SDKU ? A JA SOM ICH VOLIL ..ACH JE MI TO TAK LUTO
 

 

nechapem preco tu porovnavas vlady,,,ide o politiku a politikov,nie vladu
 

 

Tak prečo dokelu ten úplatok nedohodneš, následne nezájdeš na políciu kde by ste sa dohodli na podrobnostiach ako a kedy ten úplatok prevziať? Každý len hu..je, ale nikto proti tomu nič nerobí, radšej ochotne dá úplatok. Odo mňa ešte nikdy nikto nepýtal úplatok ani náznakom, a to som už využil množstvo verejných služieb. Keby to ale niektol skúsil, veľmi vďačne sa s ním dohodnem a následne idem na políciu. Máš k dispozícii skvelý prostriedok, ako proti týmto "sviniam" konať, ale ty radšej budeš (údajne) písať JPP obvinenia Sulíkovi. Napíš rovno prezidentovi :D
Socializmus ešte stále žije v mysliach ľudí, pozerám.
 

randal

Neviem, že prečo sa diskutéri rozčuľujú, keď je to zaužívaná prax. Keď ministerstvo hospodárstva poskytne nejakej aziátskej firme, prichádzajúcej podnikať na Slovensko 100 milionov, tak to vláda nazve" investičný stimul " a všetci tlieskate, že sa vytvárajú pracovné príležitosti. Keď nejaká slovenská firma zoberie 15 tis. od investora, tak to je korupcia. Privatizační poradcovia ..... to je najvyšia forma korupcie v tomto štáte. Treba zavrieť autorov tejto myšlienky. Čo robia odborníci na ministerstvách. Ak nevedia odborne zabezpečiť nejaký prevod majetku-nazvem to privatizáciou- treba ich nahradiť inými odborníkmi. Zákon o lobingu .... všetci na to kašlú.
 

Nejak si ma nepochopil,tu

ti žiadny investor nič nedá, žiadnych 15 tis, či 15 mega...naopak, investor/ teda jeho zástupcovia, konkrétne osoby/ od teba požadujú a berú!!...nedáš /25-35%/ - nedostaneš/ kontrakt/... takže ty, aby si tie percentá vykryl a nezkrachoval, očešeš ďalších svojich subdodávateľov, ktorí pre teba pracujú, a tí, aby nezkrachovali, češú ďalších...až príde na chudáka, ktorý tú zakázku skutočne realizuje a ten ide na hranici výrobných nákladov...ale cena diela je veľkolepá...čo myslíš, koľko takýchto reťazcov funguje napr. pri stavbe diaľnic a prečo máme také nákloady a ceny...
 

vitaj na slovensku,

ale neboj, ked zase nebudu peniaze, zdvihne Miklos dane a odvody, vsak stredna vrstva ma este rezervy
 

Smutne

citanie a zaroven prudke napinanie na grcku.. fuj.. fuj.. takze uz aj veducka kancelarie nasej hovorkzne sa spomina..neviem ci na svete existuje skorumpovanejsi stat ako je tento bazmekistan ..p.hovorkzna kedy sa vzjadrite k DU kosice..
 

premierka

chodí k manželke p. Novotného na plastickú chirurgiu na vylepšenie face:))!!! Takže ???? Určite je p. Novotný nevinný - kliniku a jej následnú niekoľko miliónovú rekonštrukciu, dovolenky, domy a luxusný život hradí z ľavou zadnou:)))
 

lifeislife

z tvojho príspevku vyplýva, že ty by si mal ísť k Novotnej na plastickú chirurgiu - aby ti implantovala aspoň 2 mozgové bunky!! Ty si kde na to prišiel, že premierka chodí k Novotnej na vylepšenie face? Čo je ona ficko alebo ten nagélovaný jachtár ?
 

A na vylepšenie čoho teda

chodí podľa Teba..?
 

pretože to viem

:)) stretol som ju tam:))))
 

a ešte malá poznámka

som rád, že sa konečne v tejto oblasti niečo deje, takže padni komu padni........či sú to červený alebo modrý mne je to jedno!!!!!!!! Len aby táto TRANSPARENTNOSŤ sľubujúca vláda konečne konala!!!!
 

1 2 3 4 5 > >>

Najčítanejšie na SME