Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Radičová dotovala najmä obce, kde sú starostovia za SDKÚ (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť

 

Urobili štatistickú analýzu, kde dokázali aspoň na 90 percent, že rozdeľovanie nemohlo byť náhodné? A zobrali do úvahy aj to, že veľmi veľa starostov má za sebou aspoň jednu vládnu stranu, keďže na lokálnej úrovni boli koalície nesmierne rôznorodé?
 

 

Pred volbami to bol problem, po volbach uz nie. Pred volbami SME vypisovalo clanky o tom ako Fico mina rezervu, kazde euro ich zaujimalo, po volbach uz len prevezmu spravu z Markizy. Kde su vsetci investigativny reporteri, teraz ich to uz nezaujima. Je mi uplne jedno naco premier/premierka minu rezervu, maju na to pravo je to ich rozhodnutie a volici to zhodnotia. Najviac mi prekaza postoj novinarov, ich neobjektivnost a zaujatost a to ako manipuluju s informaciami a verejnou mienkou, ziadna cest a niekedy aj charakter.
 

Že

o manipulácii píšeš práve Ty, čo obhajuješ mýtny systém od Cyperskej schránky (inak mecenášov Smeru)
Mne to napríklad jedno nie je načo sa používajú peniaze daňovníkov, to nie sú ich peniaze, oni ich len spravujú. A v prípade Kováča som minimálne na pochybách.
 

 

Ze pises o schrankovych firmach, myslim ze SDKU je tiez financovane schrankovymi firmami.
 

A

ja to snáď obhajujem...?
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

toto

nie je problem,ani za fica,ani za radicovej...kto ziska vo volbach vacsinu,ziska legalne pravo vladnut - a jednym z podstatnych prerogativ vlady je rozhodovat o pouziti verejnych prostriedkov ( napokon, politika je prave o ziskani a uplatnovani moci, a moc sa uplatnuje v podstatnej miere prostrednictvom rozpoctu )...
predseda vlady ma pravo delit svoju rezervu podla svojej uvahy - a je jedno,ci sa predseda vlady vola meciar, dzurinda,fico alebo radicova...
 
Hodnoť

Michal Kováč dostal 20 000

dnes v TV novinách chuderkám umiestnené v domovoch sociálnych služieb , kde by nikto z nás nechcel skončiť - s dôchodkami cca 300 € vyrúbili taxu 420 € - tým kto dá dotáciu? Nicholsonová povie že detičky - tie ktoré ak chcú mať strechu nad hlavou si zoberú na 30 rokov hypotéklu??? HANBA, HANBA HANBA!!! Hanba štátu, kde starci nemajú šancu slušne dožiť, pokiaľ nie sú ex prezidentami.
 

koľko

tu chce ešte byť? 20 000EUR 400EU/Mes x 1,38 odvody = 552ER/mes 20 000:552= 36 mesiacov =3 roky. Požiadam o dotáciu pre moju svokru. Neokradol som Technopol 8 milionov dolárov, ani ma Flinston neposlal na veľvyslanectvo do Indie, ako jeho syna. Ba nedostal som naspäť ani peniaze za kauciu pri zavlečení do Rakúska. Takže potrebujem tie peniaze určite viac, ako Blekota. Ten má dôchodok 1500 EUR a Ešte žobre a tá kvetinková mu dá. Ktovie koľko z toho zobral naspäť niektorý jej poradca?
 

by som 20 000€ dotácie na opatrovateľku

úprimne doprial aj Močiarovi, Szlopayovi, Gúglovičovi, ba aj Fizzovi!
:)
 

No

Tak tu je pekne vidieť aká je ona čistá politička ja keď som včera počul tú správu tak som skoro dostal infarkt. Tie ostatné veci ma ani neprekvapili je mi jasné že ona ja čistá len pre ľudí navonok. Ale 20 000 eur tomu ja ani neviem ako ho pomenovať tak na základe tohto by mala tá blondína konečne odísť tam odkiaľ prišla myslím si že svoj imidž už stratila a tak nie je použiteľná pre politiku. Pám Dzurinda by si mohol nájsť nejakú inú pani alebo ešte lepšie peknú slečnu na oblbnutie národa.
 

prečo, lebo by dotácie

podľa teba znova mali dostať smerácki starostovia? nie že by sa mi tie stranícke rozdeľovačky páčili, hoci sú v právomoci premiéra, zákon neporušujú a ak nejdú na gélové nechty fitneske, zvyčajne sú tak či tak v prospech občanov, len stále máme potom prepolitizovaný život. no aj takto si strany zaväzujú ľudí...
 
Hodnoť

Nič nové na svete,dáme si repete!

Po každých parlementných voľbách sa to s pravidelnou periodicitou opakuje.Vládna koalícia,ktorá je pri moci podporuje starostov,ktorí boli nominovaní za vládne strany.Keď bol pri moci Fico a jeho koaličný partneri dávali dotácie svojím starostom a iní si ani neškrtli.Pri povodniach a iných živelných pohromách je to iné.Peniaze idú tam kde je to potrebné.Príroda nie je politická strana aby škodila len opozičným starostom.Je to také jednoduché,až nie je o čom písať.Po budúcich parlamentných voľbách sa to bude opakovať a opäť písať.Netvrdím,že sa neujde aj opozičným starostom,ale má to svoje špecifká.Tomuto trendu nezabráni ani nezaradený poslanec Matovič.A keď on nepomôže svojim voličom,tak skoro príde o ilúzie i voliča,že sa to dá robiť aj ináč.Tak že, nič nové na svete,po voľbách si dajú repete.
 
Hodnoť

a potom nech sa niekto diví, že

niektorín nechcú zahlasovať za Euroval......
.
"Zhodou okolností sú v nich starostami buď zástupcovia za SDKÚ a keď nie sami, tak v koalícii s inými, väčšinou vládnymi stranami,"

Čítajte viac: http://www.sme.sk/c/6021494/ra...
 
Hodnoť

"Rešerš"

1. Naďmaroš: "Urobili štatistickú analýzu, ..." NEUROBILI!
2. Nymc: "Postoj novinarov?" Chcel by si veľa. Chodia predsa na úrad vlády na raňajky v tráve, obed na obed, čaj o piatej, večeru na večer a o polnoci po výplatu!
3. morales7: Tebe nie je jedno ako sa používajú peniaze daňovníkov, preto Ťa tak trápi mýtny systém od Cyperskej schránky (inak mecenášov Smeru)! Stokrát predžuté modré frázy! Neobhajuješ? Prečo si potom začal Ficom? M. prečo si na pochybách u Kováča? Veď je Váš, tak za Vás bojoval, až syna obetoval!
4. Šano b: Aspoň trocha súdnosti aj na modrej stránke (si zjavne modrý, pretože máš IQ 174 myslím). predpokladám, že Ťa trošku predsa len vykoľajilo, že aj ONA, však? Inak by si Fico zlízol!
5. Eda: A kto im bránil, aby boli prezidentmi? Alebo aspoň ich manželkami. V prípade Lasicu a Baláža manželmi!
6 johny7: Ďžony, Džony.
7. SOoho: Škoda, že si to to takto necítil i za Fica. Pamätáš sa ako ste "lumpovali" Fica, keď verejne povedal, že teraz on bude dávať svojím? Keď ... Miklošovi, to tiež vyhodili na oči, povedal v priamom prenose: Áno, aj za nás sa to dialo, ale nie tak okato (ako za Fica). Vždy to tak bolo. Fico kradol aj za bieleho dňa. Vaši iba v noci.

Takže by som to mal. Súmračná skvelé platí. Už ste zatvorili Fica?
A nechápem, čo je zlé na tom, markízaci, že dávame svojím? Je to prirodzené, ľudské. Veď aj Pán BOH má svoj vyvolený národ.

Dúfam, demokrati, že som nikoho neurazil, že som neporušil kódex, že má nevyzmizikujete. Nikoho som nenazval modrým teľaťom, červeným hranolom a v rámci šetrenia PIJANA som slušne oslovil skoro všetkých.
Prajem krásne modré ráno.

A poznámka na záver: Verím, že ráno sa obujete hlavne do Fica. Zaslúži si! Už dva roky nevládne!
Pozdravujte hlavne Vbapssa. Ten na rozdiel odo mňa má službu ráno.
 

Voltaire vampír,

neviem čo si tým chcel povedať na moju adresu,ale ja tvrdím,že to robí každá vládna garnitúra ktorá je pri moci.Stále sú im bližší svoji ako cudzí a stále to tak bude a každý si to po svojom zdôvodní.
 
Hodnoť

Asi by to malo byť takto:

Keď vládli Ficovci, tak rozdávali svojim. Ostatní to kritizovali. Logické je, že po zmene Radičovci rozdávajú tiež svojim. Ale správne by bolo, keby Radičovci svojich neuprednostňovali a dávali iným. Teda Ficovcom. Či?
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

Dúfam, že si ho práve teraz zaskočil. Na to ani nepomyslel, že až takto by to šlo.
 

 

problem je ze 'nasi' to predsa vzdy potrebuju najviac
 

1 2 3 > >>

Najčítanejšie na SME