Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

SNS: Referendum o znížení platov sudcov je nemožné (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

narodniari si asi slahli

jedno ci dve mor ho! navyse nez je ich zvycajna denna norma....
=
podla ich logiky by totiz vsetky doterajsie referenda na Slovensku boli protiustavne, pretoze temy vsetkych sa tak ci onak tykali statneho rozpoctu....
 

nejaký chlapčok zo smeru v ta3 chcel

usporiadat referendum o plate pani premiérky a už dopredu vedel, že by jej občania nedali ani euro
ja to vravím, tí komunisti vedia všetko
malo sme ich v tom 89 pekne krásne ............... za ..........
a do prievanu
a bol by klud
sns su tiež komunisti - príkazom z moskvy v 89 roku dostali príkaz všetky komunistické partaje aby sa menili na národné.
a potom boli vojny - osetsko. karabach, jugo, čečna,.......
milióny mrtvych
a stačilo ich len pár ..........
a bol by pokoj
 
Hodnoť

 

to ma podrž..ja to chápem tak, že schvaľovanie štátneho rozpočtu, čo patrí do kompetencie NR SR je protiústavné, ale spájať to s platmi sudcov mi pripadá mimo logiky..
 
Hodnoť

Blbosť jak vyšitá

Ani mne sa veru nezdá, že by platy sudcov nejako užšie súviseli so štátnym rozpočtom. Veď by sa predsa nerozhodovalo o tom, koľko sa im ako rozpočtovej kapitole má prideliť zo št. rozpočtu. Ale to by sme chceli, aby si sudcovia sami s... do huby. A hlavne v tomto čase krízy. Veď si predsa nebudú odtŕhať od úst. To aj na pani predsedníčke Ivette vidno, že sa nemôže oklliešťovať a pripraviť sa o prostriedky. Stačí sa len pozrieť na tie jej perly veľké ako čerešne. Mne by sa najviac páčilo, keby sa tu rozhodovalo o všetkom v referende, niečo ako vo Švajčiarsku. To by bola paráda.
 
Hodnoť

Celý

národ sa díva na ústavný súd ako na trochu prifetovaný, čo je neustavné na nižších platoch ved je to choré, právna sudcovská smotánka nech ide do p... treba na nich revolúciu, keby aspon normálne súdili ved je to choré mali by oibnovit ludové súdy, každý občan nad 18 r by mal právo zasadať a súdiť 10 dní v roku, to by konečne zavládla spravodlivosti. Macejková nech menej hulí ...
 


Najčítanejšie na SME