Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Exprezident Kováč sa má ospravedlniť Ivanovi Lexovi (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 > >>

Hodnoť

 

a co tak zverejnit meno sudcu a pohrabat sa v jeho minulosti?
 
Hodnoť

HEHE

došlo na stareho uja
 
Hodnoť

Nesmie to urobit

Pevne verim, ze to exprezident neurobi!!! Ja by som to aspon urcite neurobil. V nicom by som nerespektoval slovenske sudy, lebo su pre mna absolutne nedoveryhodne...je to zumpa to nase sudnictvo.
 
Hodnoť

 

Po prve: 15 rokov jeden pripad????? 15 ROKOV?
Po druhe: SILA! Nakoniec bude p. Lexa vyhlaseny za svateho.
 
Hodnoť

Starému už riadne hrabe,

ešte žije v stalinizme, kedy za Višinského museli obvinení dokazovať svoju nevinu, namiesto toho aby im súd dokázal vinu. Keď vie, nech teda dokáže že Lexa bol v tom zamotaný. Inak, som za zrušenie amnestie, ale v prvom rade aj jeho, ktorú dal svojmu spratkovi a jeho kamarátom. Potom to bude spravodlivé.
 
Hodnoť

hnus

nie je viac co dodat
 
Hodnoť

 

taka amnestia dobra vec, meciar, lexa a ich kumpani by vedeli rozpravat :)
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť

Neviem ako vy, vážení, ale ja len jedno

nechápem, že nad I.L. už nie je kamenný pomník, okolo ktorého obsmrdávajú psy. Som dosť starý, aby mi nejaký sudca a doživajúce hzds kreténstvo bilo do hlavy duté kaleráby
 
Hodnoť

odporné červené svi

ne
 
Hodnoť

Grc...

Vždy sa mi zdvíhal žalúdok z Muftiho, jeho praktík a jeho patriotov... Bohužial, "Štetináč Plesnivý" ešte stále vládne súdnictvu a ani tento spor nemohol inak skončíť. Škoda, že poctiví sudcovia sa môžu len bezmocne prizerať ako tí ostatní "múdro" dokážu rozhodnúť a ako dávajú ďalšiu facku našemu súdnictvu. A my, bedári, poďho na panské... alebo do žalára za krádež chleba.
 
Hodnoť

čo už...

...kope Lexa starého ".uja", a kope, pretože na SK je stále cítiť zápach vychádzajúci z Elektry od LenONa...
 
Hodnoť

človek si myslí,

že slovenská justícia už hlbšie padnúť nemôže a ona vždy prekvapí, nejako podlezie aj tú najspodnejšiu latku....R.I.P. spravodlivosť
 
Hodnoť

komando ho zobralo

z afriky, aby sa mu prezident ospravedlnil :D.
 
Hodnoť

"Veď nevyvrátil

na súdnych pojednávaniach, že by to tak nebolo" (M. Kováč)
- nevina sa nevyvracia, aušak sa dokazuje vina
 

ale ako mohol dokázať vinu,

keď vyšetrovanie bolo zastavené?
 
Hodnoť

môj názor

Pre túto kauzu nie je podstatné či má ml. Kováč niečo na rováši alebo nie, ale to že občana SR násilím uniesla ŠTB pod priamym vedením ministerstva.... To hádam uzná každý že to nebol samoúnos :)
 
Hodnoť

Toto je gól.

Prečo do kelu tí siskári najprv Miška jr. opili? Prečo mu títo zločinci liali do pusinky whuiskey? Snáď sa im, lumpom, uľútostilo chudáka syna prezidenta, opili ho drahým chľastom, aby potom, keď ho budú otĺkať nič necítil. Nemá to logiku. Schmatnúť zlodeja a vagabunda opiť ho, zbiť a vyviesť za hranice. Logicky to sedí len vtedy, keď sa prestane hovoriť o zlodejine v Technopole a už sa hovorí len o Miškovom utrpení a trýznení.
BTW: Trochu mi to pripomína prípad "samizbitia" Maliny Hedvigy. Obaja, aj Miško aj Malina boli schopní v krátkom čase robiť TK bez monoklov a obaja tárali. Dokonca vraj rakúsky policajti zistili, že má monokle namaľované.
BTW: Žiadam teda, aby bol riadne vyšetrený prípad samozbitia, samoznásilnenia, a samozavraždenia Ľudmily Cervanovej.
 
Hodnoť

 

Aj táto debata ma utvrdzuje v názore , že sme nedorástli , ako národ , na zodpovednosť a odvahu priznať si , že stále ospevujeme" Tvrdých" Fašistov, nacionalistov , komunistov , klamárov , zlodejov , mafiánov, SZM-áčikov hrajúcich sa na demokratov,súdruhov čo v pravidelných dvadsaťročných intervaloch obracajú kabáty(bony budou, že jó ) a ostatnú odnož tzv správnych starých Slovákov, spievajúcich so podnes text bývalej hymny ZSSR a ej hor sa sveta proletári :::::: a občas s potajomky zdravia pozdravom " na Stráž súdruhovia fašisti "a nakoniec sa v nedeľu všetci modlia a prosia o boha o odpustenie !!! Schizofrénia v priamom prenose ! Vivááát slopakija ! Nuž nečudo , keď hlavným nositeľom národnej myšlienky je zlodej alkoholik a vulgárny podvodník !!
 

To si myslel

SZM- áčikov Ivka Mikloša ( šéfa SZM na VŠE), alebo známeho SZM poéta Mikiho Dzurindu. Zvlášne, že im robí šéfku známa Slopaja. Ona je tiež nositeľkou národnej myšlienky.
 

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 > >>

Najčítanejšie na SME