Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Harabin mal slovnú prestrelku so sudkyňou Babjakovou (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Zlodej kričí : chyťte zlodeja!
má vôbec ten kokos H. morálne právo niekomu niečo vyčítať?
 

dnes podľa netu bolo lepšie rodeo

Harabin sa dostal do konfliktu s Babjakovou pre list Javorčíkovej, ktorý adresovala ministerke spravodlivosti a súdnej rade, kde tvrdí, že nemala imtímny pomer so sudcom Považanom a nepodvádzala Majchráka, obvinila sudkyňu Šimonovú že ju ohovára... potom to začalo Šimonová hovorila, že Majchrák sa chcel vrátiť k svojej manželke a že vzťach s Javorčíkovou nemá žiadnu perspektívu...bude to na webe aj zo zvukom to bude záva nie tieto hlúposti inak ministertvo klamalo vraj šetky dlhy majú uhradené dlžia za opravu strechy na OS Rimavská sobota viac ako 150 tisíc eur čo dnes najskôr zapierali potom priznali na túto opravu pritom dostali peniaze ale bolo treba zaplatiť upratovacie firmy firmu na prevádzku kotolne nové kamery mercedes pre vedúceho služobného úradu....bude veselo ešte
 

zeby

zeny....?...
 
Hodnoť

harabin

skupinu obviňoval z napojenia na politikov súčasnej vládnej garnitúry....všetci sme na niekoho napojený . niekto na politikov , iný na ropu , alebo na plyn .. len Harabin nie je napojený na nikoho .. ten ujo ako sa volal Sadik ?? už mu asi nevolá ....odpojili ho ...
 
Hodnoť

Rádio Jerevan?

To hovorí ten čestný Harabin, ktorého zvolila ctená Súdna rada v roku 2009 za predsedu NS SR, keď bol ešte aktuálne ministrom pod vplyvom HZDS? To hovorí ten Harabin, čo využíval servis ministerstva a vlády SR, keď ministerkou už bola Petríková a on predsedom NS SR? Ten, čo ovplyvňoval zloženie senátov, aby rozhodovali podľa jeho vôle a vôle jeho politických mecenášov? Ten, čo nevyplatil 11 sudcom NS SR ich zákonné platy 7. júla 2009? To hovorí ten, ktorý neodpovedá na žiadosti a sťažnosti sudcov nepripúšťa ich do výberových konaní, ba výberové konania radšej ani nevypisuje, aby tam potichu dostal svojich "verných", ten čo krágľuje ľudí prostredníctvom disciplinárnych konaní a preraďovaním sudcov do iných kolégií, či grémií za ich názor?
 
Hodnoť

je trestne

to vie predsa kazde dieta!
napojenie na "sucasnu garnituru"...
pritom poslanie justicie je obhajovat stare komunisticke alebo drogove mafie !
a nie sa zhadzovat zo "sucasnou politikou"...
to je nepisany zakon justicie ktory vytvoril vlastnymi mozolami "H & Co."
;-(
 
Hodnoť

Prepojenie: Nezávislý Harabin a Smer-SD.

Smerácky tieňový minister spravodlivosti Róbert Madej si vyšiel na pivo s predstaviteľom nezávislého súdnictva Štefanom Harabinom.
http://plus7dni.pluska.sk/plus...
Predseda Najvyššieho súdu Štefan Harabin sa vraj o politiku nezaujíma. Potom je asi prirodzené, že si 54-ročný Harabin hľadá 30-ročných kamarátov. Úplnou náhodou nejakých tieňových ministrov spravodlivosti. Zdá sa vám to čudné? Nech vám to vysvetlí sám.
 


Najčítanejšie na SME