Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

SNS podala podnet na Lipšica pre výroky k nástenkovému tendru (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Hodnoť

Je to asi

ako vyjadrenia ministra Kaliňáka ku kauze Malinová. Zaujímavé, že SNS vtedy držala hubu a krok. Ale inak aj ja si myslím, že minister vnútra ako politik by nemal robiť tlačovku na tému, komu vzniesli obvinenie policajti.
 

Je to rozdiel

zatiaľ čo Kaliňák obvinil poškodenú, ktorá nemala imunitu, Lipšic oznámil začatie trestného stíhania a že prokuratúra požiada o zbavenie imunity podozrivého poslanca, aby mohol byť prípad vyšetzrený- zle pre SNS a Fica a dobre pre občanov, alebo opačne. Dokonca ho menoval len v iniciálach.
 

Tie rozdiely

sú nepodstatné. Z hľadiska prezumpcie neviny, ani z hľadiska toho, že minister vnútra nemá čo robiť vo vyšetrovacom spise, nehrajú žiadnu úlohu.
 

 

a ako utrpela Stefanovova pozicia Lipsicovymi vyjadreniami?
 

?

Ja nehovorím, že utrpela Štefanovova povesť. Ten človek má len jednu povesť, že je to Slotov podpisovací panák, a táto povesť je neotrasiteľná. Ale zase ma desí predstava, že ma raz policajti z niečoho obvinia a odrazu uvidím v telke, ako o tom rozpráva politik, ktorý o tom vôbec ani len nemá čo vedieť.
 

ja som si napríklad istý, že ma

polícia nemá z čoho obviniť a nikdy v telke o tom preto nebude nikto rozprávať.
 

 

To si bol aj Štefanov. Aj Ernest Valko. Pokiaľ viem, za Kaliňáka ho obvinili a vzali aj do CPZky.
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

-.-

SNS nemám rád, ale v tomto máš pravdu. Danko je advokát, ktorý si svoje odmakal v praxi (na rozdiel od tej záplavy Júdrov v parlamentných laviciach) a čo sa týka práva vie kde je sever. Bol by bezpochyby neporovnatelne lepší predseda SNS.
 

hm, aj mne sa veľmi páčilo,

ked hovoril, že aj keby všetci v sns kradli, tak sú jediní, kto bráni územnú celistvosť. naozaj ma to zahanbilo, okrem kriku to síce nevidieť, ale oni bránia a ja sa zapodievam malichernosťami, ako slota podvádza v parlamente a hrabe a tak...
 

Kde bol Judr. Danko

s právnym nazorom, keď nominanti SNS donedávna šantili vo FNM ?
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

 

Nikdy nehovor nikdy, stačí chvíľa nepozornosti za volantom a už budeš pre médiá typu SME a Nový čas "prasa za volantom" ktoré zabíjalo.
 

....za volantom....

ako Ty, Riško?
PS: Ako chce SNS dokázať svoje tvrdenia o porušení zákona Lipšicom. Ich predstavy pred súdom neobstoja, možno tak pred úplatným prokurátorom, ale to je málo.
 

nebranim SNS

nech padne komu padne. Ak kradol, ...odtat.

Ale! Ak je clanok o odpovedi SNS na lipsicovu tlacovku tak v clanku nemoze byt IBA len opat (!) video lipsicovej tlacovky. Kde je video z tlacovky SNS?

SME, nechajte ludom pristup k informaciam aj z druhej strany z prvej ruky a nie len ze parafrazujete informacie strany ktora sa vam nehodi do kramu.

http://www.ta3.com/sk/reportaz...
 

 

Propagandistické plátky typu SME to tak bežne robia. Ponúknu priestor len jednej strane a druhej strane vytrhnú len pár viet z kontextu, alebo jej vyjadrenia parafrázujú tak, aby nedávali zmysel. Pretože len tak môžu udržiavať svojich skalných prívržencov v nevedomosti a v davovej psychóze.
 

sudruhovi Riskovi

Zvlastne, ze si davas tu namahu registrovat sa na "propagandistickom platku" a denne tu spamovat nezmyselnymi zhlukmi pismen.
 

 

Na základe tvojich predchádzajúcich príspevkov a intelektu ktorý z nich srší verím že ti to tak môže pripadať. :-))
 

 

zaujimavé, že ti ten jeho zhluk písmen nedáva zmysel, ale napriek tomu naňho reaguješ... je to tak ako píše, SME robí propagandu, pritom tlačový zákon by mal zabezpečovať vynutiteľnosť poskytovania vyvážených a objektívnych informácií.., lenže Krajcer musí poslúchať, taká znela dohoda s médiami ;
 

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Najčítanejšie na SME