Pondelok, 30. november, 2020 | Meniny má Ondrej, AndrejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Pražský hrad údajne presadzoval do funkcie bývalého extrémistu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

napríklad toto mu

vytýka Idnes.cz

"Ke zjištění, že je Bátora problematickou figurou, stačí přitom strávit pár minut na internetu. Upozornil na sebe už několikrát. Například v roli přísedícího soudce Obvodního soudu pro Prahu 7. Poslal s dalšími členy senátu narkomana romského původu na šest let do vězení za to, že raboval po povodních. "

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/ve-svob...
 

cely ten clanok

z mfdnes je takmer neuveritelny,neskutocny...to uz nie je ani politicky nazor,to je nepricetny blabol uplne mimo misu...
 

alebo

Úmysl ministra školství jmenovat do vedení ministerstva Bátoru pobouřil romské organizace a Dobešův úřad následně v oficiální reakci uvedl, že informace o jeho jmenování je jen spekulace. "Je pravda, že pan ministr chystá ve svém nejbližším okolí personální změny," uvedlo pouze ministerstvo.
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/byvaleh...
 

Ak je niečo "pekné" vo vete:

"v roli přísedícího soudce Obvodního soudu pro Prahu 7. Poslal s dalšími členy senátu narkomana romského původu na šest let do vězení za to, že raboval po povodních", tak podľamňa "presun" významu a zodpovednosti vyplývajúcej z funkcie sudcu a senátu súdu na prísediaceho sudcu Bátoru. Ten kto túto vetu koncipoval, si dobre uvedomoval, že väčšinový právny názor senátu súdu môže vzbudiť negatívne emócie len u "kriminálnikov" (ktorých je však málo) a Rómov, početne nezanedbateľných tradičných voličov sociálne štedrých ľavicových strán.
Takáto argumentácia - mal väčšinový právny názor ako prísediaci sudca a napriek tomu poslal (ON!) s ďaľšími členmi narkomana rómskeho- je adresovaná voličom s osobnostnou charakteristikou dominancie emotivity, prehlušujúcou racionalitu opodstatnenosti otázky: "bola výška trestu primeraná skutkovej podstate trestného činu" bez ohľadu na pôvod páchateľa?
P.S. Prečo autor vety, v tomto prípade, uviedol "pôvod" páchateľa, keď pátranie po "pôvode" väzňov je hodnotené ako prejav "skrývaného rasizmu"?
 
Hodnoť

majú tam už dosť extrémistov,

na čele so Sášou Vondrou ...
 
Hodnoť

odporna

bolsevicka propaganda...nechutne
 

majú to nahnuté:

to bolo treba

spravit uz davno :(
 
Hodnoť

 

Ale to,že EU vede bývalý maoista a spolupracovník teroristu z RAF Baroso nikokomu nevadí.On byl totiž levicový extrémista a to se omlouvá.
 


Najčítanejšie na SME