Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Andrášik a Kocúr podľa detektora lži Cervanovú nezabili (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 > >>

Hodnoť

 

Nakoniec bude mať pravdu Hríb?
Alebo teraz už presne neviem, ale niekto ich obhajoval - veril im.
 

 

za tie roky andrášik s kocúrom prescedčili samych seba, že sú nevinní
 

 

Keď si myslíte, že je to také jednoduché...
 

Nemuseli to robiť.

Skôr nepresvedčili eštebáckych smradov v talároch, ktorí si po "nežnej" vymenili stoličky.
Ak tebe niekto povie, že keď nebudeš svedčiť podľa ich scenára, tak ti vykopú decko z brucha, budeš spievať aj dueto sám so sebou.
Tie špinavosti, čo sa okolo prípadu diali by sa hodili do scifi hororu.
Preto skoro nik, kto ich osobne nepoznal vyhlásil, vinní.
 

 

Komunisti kedysi odsúdili a popravili svojho šéfa Slánskeho. Tiež sa im "priznal" ku všetkému čo chceli...
 

 

mas ty vobec predstavu ako slansky s celou bandou poskodil ceskoslovensko?
 

 

Tak nám niečo o tom povedz! Ako veľmi? Až ho nadobro rozpustili? A za to ich popravili? No teda... :-(
 

tuesday

ak si gramotny precitaj si knihu od historika karla kaplana "mocni a bezmocni" potom prestanes mat hlupe poznamky a dalsia vec, nie je ziadny jasny dokaz o jeho poprave
 

 

Hovorí ti niečo slovné spojenie "boľševický teror?" Máš aspoň vágnu predstavu, čo sa dialo v Československu v rokoch 1948-51? Vieš, za čo v komunistickom systéme zodpovedá generálny tajomník Komunistickej strany?

Tak potom poznáš aj odpoveď na otázku, čo všetko napáchal súdruh generálny tajomník KSČ Slánský...
 

 

hehehe...áno, mám potuchu o tom, čo sa dialo, a nielen do r. 1951. Komunisti nevyvražďovali, neokrádali a nebuzerovali iba nekomunistov, ale aj sami seba navzájom. Krvavý boľševik Slánský však poškodi Československo práve tak, ba možno o chlp menej, ako jeho krvavý vrah Gottwald. Lenže Československo úplne najviac poškodili tí, čo ho celkom zničili. Alebo sa pletiem? Existuje ešte nejaké horšie poškodenie čohokoľvek, ako úplná anihilácia? Tak prečo také pohoršenie nad niekým, kto poškodil štát, keď tu žijeme s takými, čo ho celkom zničili, a nepohoršujeme sa nad tým?
 

 

Aha. Tak pardon. nepochopil som, že hovorím s človekom, ktorému je štát viac ako životy ľudí v ňom. Keď ti niekto zabije matku, tak si hovor, že je to v poriadku, lebo neublížil Sudánu tým, že by od neho oddelil južnú časť.

Fuj, sú tu ale ľudia...
 

 

zamiešal si sa do dialógu medzi mnou a "dauderdale" o tom, ako Slánsky poškodil Československo a ako bol za to spravodlivo potrestaný. Takže reč bola o štáte. Slánsky teda nebol "spravodlivo potrestaný", ale zomlel ho komunistický mlyn, ktorý on sám pomáhal rozbehnúť. O sporavodlivosti v spolku vrahúňov nemôže byť ani reči. A tomu spolku slúžili niektorí, o ktorých je reč aj v tomto článku a v diskusii. V čom je problém medzi nami?
 

 

Každý boľševický vodca so svojou bandou všade na svete škodil a škodí svojej krajine... To však nie je v tomto prípade podstatné.
 

Keď nevieš o tom nič, tak netrep!

30-35 rokov je dosť dlhá doba na zabudnutie. Ale tento prípad som sledoval v tesnej blízkosti, takže viem svoje. Dôkazov bolo dosť, stovky svedkov, takže o vine nebolo pochýb a o nevine ani nemôže byť reč. A dvadsať rokov prinieslo do prípadu dosť nových ľudí, korí to prešetrovali a nezistili nič, čoby svedčalo o sfalšovaní. Mimochodom, aj zahraničie veľmi intenzívne prípad sledovalo! Keby niečo nesedelo tak by už dávno bol iný krik !
Ozaj a vieš vymenovať tých "zopár eštébackych smradov v talároch, ktorí si po nežnej vymenili stoličky"? Hoď nejaké mená, alebo NEDRÍSTAJ !!!!!!
 

s netrepanim zacni ty. Dobre?

Za 30-35 rokov nezabudnes na nieco taketo, co sa ta tykalo v takej miere.
Ked dokazov bolo tak uzasne vela, preco ich nik nespomenul? Mas na mysli znasilnenie, ktore sa ani nedalo dokazat?
Zapad to vraj sledoval? Co by tak usledoval v tomto pripade, ked ani boh nevie, co tam sudruhovia policajtni povyvadzali?
 

Alias_2.

Ako vidím, ozval sa jeden dobrovoľný svedok. Ktorý všade bol, všetko videl. A drísta svoje.
Tak ber láskavo na vedomie, že som poznal osobne Ľudu, študoval som v Košiciach.
A jej tatko mal za ušami dosť. Nehovoriac o tom, že Líbyjčania, budúci pikloti robiaci bordel na intrákoch aj v uliciach, boli nepostihnuteľní. Skoro ako teraz naši ctení lapikulkári v parlamente, alebo Dežovia z osady.
Dokonca bol v Líbyi sám, bol pred rokmi článok, že vraj udavač a krvná pomsta. Prvá verzia vyšetrovania tiež bola, že sa jednalo o počernejších grázlov. Potom zrazu ticho a začala sa hľadať náhrada. Hrozil medzinárodný trapas a škandál, bolo treba všetko rýchlo uzavrieť a nájsť obetných baránkov.
Miloša som osobne spoznal až po nežnej, keď po amnestii bol prepustený. Ak by bol mal čo len zamak pochybností, bol by čušal a bol rád, že je rád. Naopak, sám požiadal o obnovenie procesu, chciac očistiť svoje meno. Naivne dúfal, že sa časy zmenili. Tie hej, ale ľudia nie. Sú tu a úradujú doteraz. Doteraz sa GP vyberá zo samých komančských vojenských aparátčikov, vrana vrane oči nevykole. Je to uzavretá kasta.
Ani to vykopanie decka z brucha nie je môj výmysel. A je to jeden prípad z mnohých. Levočské archívy ti zrejme nič nehovoria..... Svedkovia sa aj teraz boja prehovoriť. Preto som len námatkovo spomenul jeden prípad. Tí už všetky ilúzie o zmene a právnom štáte stratili.
Vedia svoje.
 

Hmm čistiť meno?

Alebo dostať tučné odškodné ...
 

No ak sú nevinní,

tak si zaslúžia to najtučnejšie odškodné- to dúfam uznáš. Žiaľ ich vinu, či nevinu už nie je možné poriadne dokázať, lebo bol zničený dôkazový materiál, a to je druhý najväčší zločin v tomto prípade, hneď po vražde Cervanovej. Tí čo dali spopolniť telo, hoci bol v pitevnej správe chaos, tí čo dali zničiť šnúry, hoci na nich mohla byť DNA, tí čo "stratili" a nebrali na vedomie veľkú časť vyšetrovacieho spisu, sú nepriatelia spravodlivosti a ťažkí zločinci, ktorí patria za mreže a nie do svojich funkcií.
 

Hmm takých zločincov ako

uvádzaš je ešte vo funkciach veľa...
 

1 2 3 4 5 6 7 > >>

Najčítanejšie na SME