Pondelok, 30. november, 2020 | Meniny má Ondrej, AndrejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Český minister priznal, že premiérovi o sledovaní politikov nehovoril pravdu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Všetko je inak

Sledovanie politikov v Prahe 11 si objednal miestny magistrát, napodiv v moci ODS. ODS už od volieb plánovala frontálny útok na Věci Veřejné, kde tŕňom v oku je Klausov uznávaný Vít Bárta minister dopravy ČR a Radek John minister vnútra. VV mali a presadili svoj program boja proti korupcii, kde ODS má najviac špinavé ruky. Bezmocný a trochu i naivný ministerský predseda Nečas, vždy ustúpil strane VV či v inštalovaní nového policajného prezidenta ČR a v súhlase z korupčným bojom v zmenách zákonov. Nečas je teda vystavený na politický odstrel od vlasných, kmotrov korupčníkov, ktorí sa priživovali a priživujú na stámilardách investícií. Navyše českí Zelení, mieroví aktivisti a zo zhraničia a všelijaké ľudsko humanitárne nadácie kde sa peniaze perú, navrhli Michaela Kocába na Nobelovu cenu mieru. Dnes to uviedol server Novinky.cz, skoro ma porazilo.
 

 

nuz ked dostal nobelovu cenu MIERU clovek ktory vedie vojny v iraku, afganistane, pakistane, jemene, somalsku a chysta sa na iran...mozne je vselico...ja ju Kocabovi prajem, aj Lejlu!
 
Hodnoť

ODS

Nepotrebuje, aby mu VV videli pod ruky- resp. do kasy. Ale ak tú kasu spravuje Langer - ani nič horšie si neviem predstaviť - viď knihu redaktora MFDnes " Kmotr Mrázek " . Tam je Langer hlavný vo vybaví rôznych akcií - hlavne privatizačných, ako aj v ovládnutí polície mafiánmi. Preto bol aj návrh - prijatý zákon o zákaze zverejňovania odposluchov polície a poslancov !!!
 


Najčítanejšie na SME