Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Hríbova Lampa so Spišiakom vypadla (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

... komunizmus nikdy nebol dobrá
myšlienka a ani nebude. Kelektívna zodpovednosť je nezmysel. Všetci sme si rovní je tiež nezmysel, teraz v podobe slovenskej, hraničný. Komunizmus je demagógia založená na fakte zla. Od éry Saint- Simon-a a Owen -a v každej dobe a každej politickej epoche je to len súbor rozpracovaných drístov ohlupujúcich tých, ktorí nie sú schopní samostatného myslenia o svojom bytí. Človek, aby žil naplnený a zmysluplný život potrebuje k jeho uskutočneniu seba ako človeka. P.S.: V ďaľšom by sme mohli hovoriť o tom, čo je človek, u každého niečo iné, no v prieniku je to človek ... :-)
reda
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > >>

reda

natvrdo : to čo tvrdíš je propagácia anarchie, hlúposti, ... Človek to znie hrdo ?.., nie , osobná sloboda môže fungovať len po hranicu, kým neobmedzíš svojou slobodou slobodu druhého. Odsťahuj sa na pustý ostrov, tam jedine budeš mať osobnú slobodu a slobodu voľby / ak nestratíš rozum pri svojej samote, lebo poprieš základ : človek je tvor spoločenský, proste miluje stádo.
 

... nooó, ale ja som

nič o tom čo ty ... :-)
 

 

rozumieme si, aj ak si nerozumieme. Ďalej mi znižuj Karmu.., pohoda, - nedotknuteľný si :):):)
 

... počkaj, počkaj,

ako ti ja môžem znižovať karmu prosím ťa? Čo som tu na diskusiách pod týmto nickom som za celý ten čas asi len v piatich, možno šiestich prípadoch klikol niekomu na mínusko, nepamätám už presne komu, tebe určite nie. Keď kliknem tak na plus, no tiež nie často. Reagujem namiesto klikania, alebo čuším ... :-)
 

počkám

boli tri úsmevy za tým, takže nebolo priamo na teba, sorry ak si vzťahovačný..:). To tak všeobecne na prácu či zamestnanie nikovcov tu. Majú pasiu znižovať, provokovať, ja chápem , že sa niečim živiť musia. Nie som sám.., stáva sa viacerým po septembri, osobný názor sa nenosí : a zas ma zmažú, aj všetky príspevky. Tak rýchlo čítaj :):):)
 

... :-) čo to ako znamená, že osobný

názor sa po septembri nenosí? Si šťastný človek, aj ja. Napríklad moje názory sa nenosia, čo mi pamäť siaha, som z kulackej rodiny, aj keď rodičia už boli za úradníkov, bol som občan nevysporiadaný s náboženskou otázkou, idealisticky založený, už ako sopliak som tvrdil, že najskôr je myšlienka až potom matéria, súbežne s tým som neprejavoval na všeobecnej úrovni zodpovedajúcu oddanosť socialistickému zriadeniu, s otcom som počúval "laxík", volá Londýn, Slobodnú Európu, odmietal som nosiť transparenty na 1.mája s dovetkom nepochopenia revolučného odkazu robotníckej triedy za svoje práva, a prívlastok, že som svojskej povahy sa so mnou nesie doposiaľ. Akoby ostatní neboli. No, aj mňa sem tam odkódexujú, keď som moc sprostý, ale aj keď to neviem komu nepasuje, a aj mi sem tam zmizne príspevok, dôvod neviem, ani ma nezaujíma. Keď sa sem vyjadrujem tak preto, že mi je to umožnené a SME sú jediné slovenské noviny, ktoré kupujem a čítam ...
 

reda, reda ...

však už som bol napísal, aj s tri úsmev, nebolo priamo pre Teba, ak si nepochopil nepriamo, tak na rovinu.., nie sme tu len mi dvaja čo rovnako rozmýšľame. Fungujeme ako ventil, nepritakávame na každú " hlúposť", treba nás aj tu aj na Slovensku. Mútime lenivý rybník, provokujeme diskusie, aj ak zmažú, zasa nás pustia do debát, lebo nás potrebujú : stojaté vody by ostali stojaté, takže len a len :):):)
 
Hodnoť

Hríb by už mohol vypadnúť nadobro.

Premudrelý kostolník. Vieme, koho volil a komu fandí.
 

 

***** si a ***** ostanes..
 

to je to najjednoduchšie

iste máš tlačíko off na diaľkovom (vyzerá tak trochu ako ó )
 

 

ešte mu treba aj napísať, ako vyzerá DO ... inak to bude hľadať úplne inde :-)
 

... iste, obdobne by si mohol vypadnúť

ty aj ja, alebo obaja, na málo v zlobe si sa zmohol človeče ...
 
Hodnoť

 

Mňa by zaujímalo jedno...ako sa niekto, kto nemá nemá v hlave miesto mozgu lieskovec, zastať 2 bezcharakterných a hlúpych sviní, ktoré okopírujú cudziu diplomovú prácu a potom sa obhajujú ako cigáni, že oni nič zlé neurobili.
Nuž asi jedine tak, že je rovnaká hlúpa sviňa ako tie dve predtým...
 

 

Errata
...môže zastať..
 

 

sudit policajtov za to ze pred xy rokmi okopirovali prace mi pride trochu hon na carodejnice. Ved 80% vysokoskolakov kopiruje aspon casti prac. XY politikom ako napr. krave Zmajkovicovej bolo dokazane ze kopirovala diplomovu pracu nedavno a nic sa nedeje, tak preco by mali trestat policajtov ktori urobili to iste xy rokov dozadu?
 

 

Ficovci, keď kopírujú sú sv ine. Naši môžu kopírovať.
 

 

Všetkým sviniam, ktoré kopírujú cudzie práce by mali pobrať tituly a vyhodiť ich z práce!!
Btw, prečo popravujú v Emerike vrahov aj 20 rokov po spáchaní vraždy??

Asi patríš medzi "intelektuálny nadpriemer" :-))
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

predstav si

ze aj v amerike maju premlcaciu dobu.... a dokazu rozoznat rozdiel medzi vrazdou a kradezou tycinky mars...
-
skoda, ze ty nie
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... > >>

Najčítanejšie na SME