Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Pachinger neprišiel na súd, prokurátor ho videl v obchode (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

zákony

čo sú to za zákony, to je neuveriteľné čo sa tu deje -podvodníci na slobode a vysmievajú sa celému národu viď i Májsky- i ten si užíva a smeje sa - tak tomu nerozumiem -prosím vysvetlí mi to niekto- možno pán prezident.
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť

 

Táto kuaza je totálnou fraškou a zároveň ukážkou úbohosti slovenskej justície.Tragédiou je naviac fakt,že asi mnohým občanom to neprekáža,lebo inak by tu už dávno musela byť kvôli (ne)funkčnosti justície revolúcia.
 

 

* kauza
 

 

nie slovenskej justície ale slovenských právnych predpisov, súdy môžu robiť iba to, čo im legislatíva dovoľuje
 

 

....tak aj takto sa da...
: "v danom prípade je dôvod väzby podľa § 71 ods. 1 písm. a) TP dôvodný, keďže obvinený sa úmyselne vyhýba trestnému konaniu, pretože aj napriek tomu, že dal súdu písomný sľub a bol mu oznámený termín pojednávania sa na tento nedostavil a jeho tvrdenie, že potvrdenie o práceneschopnosti zaslal na súd, nebolo preukázané, pretože sa v spise žiadna takáto písomnosť nenachádza. Súd preto neuveril tvrdeniam obvineného, že sa nevyhýba trestnému konaniu, ale vzal ho do väzby z dôvodov uvedených v § 71 ods. 1 písm. a) TP".
 

 

neviem, čo cituješ, ale v §71 ods. 1 písm. a) TP máš jasné definované podmienky väzby a on sa ani neskrýva, ani neušiel. Na Pachingera by sa vzťahovalo jedine ust. ods. 2 - na to doplatil Majský, keď ho zobrali 2x do väzby, ale Pachinger si už dáva pozor, aby nebola v jeho prípade splnená podmienka.
 

 

skôr poviem, že súdy ale aj obvinený robia to čo im zákony dovoľujú - obštrukcie
 
Hodnoť

Účastník konania,

ktorý sa viac ako tri krát nedostavý na pojednávanie pre chorobu, by mal byť hospitalizovaný pod dozorom, pretože je to s ním určite vážne a pobyt doma, bez lekárskeho dohľadu je riskantný.
 

 

...a toto mame na čo...

http://www.zvjs.sk/?nemocnica_...
 

 

to je pre odsúdených, on odsúdený ešte nie je
 

 

A na štvrtý krát ho treba pred súd doviesť v reťaziach a okovách.
 
Hodnoť

uz davno mali zmenit zakon

co je to za blbost, ze sa obvineny vyhovara na PNku, ze nemoze chodit na pojednavanie. mali uz davno zmenit zakon, ze ak sa pocas procesu obvineny viac ako 3krat ospravedlni z pojednavania tak sa bude pojednavat bez jeho pritomnosti. ale na to nie je vola, nakolko to by museli sudcovia rozhodovat v normalnych lehotach. takto sa obvineny ospravedlni a on odroci pojednavanie na neurcito. a pol roku si na to spomenie a urci novy datum, z ktoreho sa zase obvineny ospravedlni. a bude sa ospravedlnovat az kym bude moct doktorovi platit za tie PNky co mu furt vypisuje.
 
Hodnoť

 

nahluple zlocinecke sudnictvo nic ine zakony site na mieru pre zlodejov zlocincov a pod aby mohli zdrhnut a potom ich nahanat ako v debilnom kocurkove zlocinecky rezim robi vsetko pre zlocincov
 
Hodnoť

 

preco ho niekto z klientov nebankoviek proste neutlcie bejzbolkou v nakupnom centre alebo pri kocikovani maleho haranta??
 


Najčítanejšie na SME