Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Pre KDH postavili dvojdom (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

<< < 1 2 3 4 5 > >>

Hodnoť

Keď už bude teda ten minister

regionálneho rozvoja, tak to bude znamenať to, že sa bude regionálne rozvíjať náboženstvo ?
 

to bude znamenať,

že aj východ a stred Slovenska bude tak dobre chránený pred povodňami, ako západ.
 

Hmm...

Nuž, skutočne je veľká škoda, že po ôsmich rokoch " pravicovej" vlády" a jej "ťažkej práce" na tomto poli
Fico všetky ochrany proti povodniam zbúral !
 

prepac ale PBH

prepac ale od kedy malo PBH povodie Bodrogu a Hornadu vo svojej moci SNS... tak sa zoskrtalo a rozkradlo co sa len dalo... Poznam ludi, kroty na povodi pracuju... Opytaj sa kohokovek z pracovnikov, co vsetko im SNS zobralo...
 
Hodnoť

Regionálny rozvoj !!!

To budú hlavne kostoly, kostoly a potom ... kostoly !!!!
 

radsej kostoly

ako krcmy a nevestince.....ale kazdy mal detstvo.....
 

Mohol by si vedieť,

že kostoly si obyvatelia obcí stavajú zo svojich zbierok a od štátu nedostávajú nič. Na rozdiel od takých ihrísk, aj keď sú potrebné, kde všetko zaplatil štát, ale hlavne, že si na tom Fico budoval predvolebnú kampaň zo štátneho. U nás tiež postavil hrisko a okrem jedneho razu, čo tam mládež hrala fotbal, tak som tam nevidel za trištvrte roka nikoho. Parádne návratná predvolebná investíécia, zaplatená z vrecka nás všetkých. A pokiaľ viem, tak v kostoloch su dennodenne ľudia., ale tam sa neučia nič zlého, neučia sa tam nadávať jeden na druhého, ani klamať a zavádzať, ako nás to učí dennoenne Fico. A viem, že tam chodia nie len KDH-ci, ale aj SMER-áci a ďalší. A nakoniec, všetko je to len na jednotlivcovi, nie na tej ktorej strane, všetko zlo robia jednotlici.
 

 

Nič si nestavajú občania sami. A kostoly už vôbec nie !!!!! Cirkevníci vypytujú peniaze od samosprávy, mesto a obec stále poskytuje dotácie. A poslanci v zasupiteľstve len schvaľujú. V kuloároch potom nadávajú a hovoria inak. Je to všetko pokrytectvo.Majú strach verejne vyjadriť svoj názor. A teraz to bude ešte horšie. Opäť sa pohýňame smerom k stredoveku. Tie ihriská, telocvične, klziská, plavárne.....to sú potrebné priestory. Nie kostoly, bludy a tmárstva ...
 

No vidím, že...

ešte stále si v stredoveku ty. Ak je niekto pokrytec, tak sú to predovšetkým komunisti a ich verní. Inšie hovoria a inšie konajú. Kresťanie nevešali svojich najlepších ľudí na rozdiel od komunistov a teda aj takých ako si ty. A tie kostoly si stavajú sami, za svoje peniaze a keď im obec pomôže, to je jej vec a na prospech celej obce. Nikto si však na kostoloch neprihrieva volebnú polievočku, ako Fico na hriskách. A opakujem, do tých kostolov chodia všetci, nie len KDH-ci. A keď už tak táraš, tak práve tí tvoji zaznávaní kresťania najviac pomáhajú svojimi zbierkami na povodne, prírodné katastrofy apod. Keď už si taký perfektný, daj zo svojho každý druhý týždeň aspoň 10, 20 EUR na pomoc druhým, ako sa to deje pravidelne v kostoloch. Moja rodina prispieva pravidelne. A tie peniaze idú tam kde treba a nik sa na nich neobohacuje, ani cent nejde nikomu do vrecka,na rozdiel od iných štátnychzbierok, kde si treba najprv naplniť svoje vrecko a potom čo zvýši dať na pomoc. Buď chlap a pomôž iným.
 

Si ešte primladé stvorenie !!!

A teda hlupučké. Život je o ničom inom. Prečítaj si niečo z dejín, podiskutuj so staršími. Aj na internete všeličo nájdeš. Všade tam sa bude utvárať tvoj svetonázor. Nie len doma u bigotných rodičov. Lebo raz aj ty budeš vychovávať svoje deti. Len aby si im neubližoval (a) svojimi hlúpimi názormi. Pokaiľ si sa nerozhodol (a) žiť v celibáte.
 

950

Chcem zareagovať na tvoju starostlivosť o qwertx-a, a podpísať sa pod jeho príspevok Neviem aký starý si ty, keď si myslíš. že si zjedol všetku múdrosť sveta. Prečítal som podľa mňa toho dosť, aj podiskutoval, ako radíš qwertx-ovi. Nemal som bigotných rodičov, ani nežijem v celibáte. Vychoval som tri deti, aj oni už vychovávajú svoje deti. Neublížil som im, ani oni neublkižujú svojim deťom. No a čo sa týka praktického života kresťanov a qwertx-som spomínaných aktivít, myslím, že podebatovať by si mal ty, aby si bol aspoň trošku v obraze, pretože o tom nemáš ani šajnu.
 

 

...ani netušíš, čo si vyviedol svojim deťom. A oni to ešte šíria ďalej. Boh s vami ! Mám obavy, že tebe odpustené nebude.
 

 

R-K kostol – kompletizácia saleziánskeho centra
Miesto: Nová Dubnica
Rok: 2005
Stavba kostola hmotovo i funkčne ukončuje desaťročie rozostavané saleziánske centrum. Zhromažďovací priestor osemuholníkového pôdorysu spolu s veľkorysým chórom pojme viac ako 650 ľudí. kostol je s pôvodnou časťou (fara a oratórium) prepojený hmotovo aj prevádzkovo 17 m vysokou vežou. V rámci finalizácie priestoru centra, ktoré je nielen funkčnou ale aj hmotovou dominantou IBV mesta, je doriešené námestie pred kostolom a športoviská v zadnej časti centra.
 

 

"Veľkú zásluhu na postavení nového komplexu majú aj projektanti,jednotlivé firmy, ale hlavne vdp.Ing. Peter Šinčík a Ing.Milan Hort /poslanec NR SR/ ktorí boli od začiatku pri jeho realizácii."
/Citát z Dubnických novín/.
 
Hodnoť

Všetci sa tešme

banda podvodnikov, zbohatlikov a darmožráčov Dzuro a spol zlodeji toto je ta slušná vláda na čele s karieristkou a hlavne ta zmena čo ste volili?
Hnus a grc.
 

RE

Neboj sa to predychas len pomaly dychaj.
 

Sa mi tak zdá,

že ti niečo nevyšlo. Ani si nevieš predstaviť, ako veľmi sa teším, že takto soptíš. Znamená to, že sa veci dávajú konečne do poriadku. Prosím, ešte zanadávaj. Je to nebeská hudba pre moje uši (vlastne skôr oči)!
 

Zobuď sa!!!!!!!!!!

Nuž, ak títo nastupujúci sú ako vravíš "banda podvodnikov, zbohatlikov a darmožráčov ", tak potom čo sú tí, ktorí odchádzajú? Pre nich ani nemám meno. Ty si bol asi na Mesiaci, keď tu vládli a vyrábali jednu kauzu za druhou, že novinári nevedeli, ktorej kauze a rozkrádačke sa majú skôr venovať.
 

 

Preco karieristka???????????????????????? ???????????????
 
Hodnoť

A uz sa vymyslaju funkcie...

No a tak strasne chceli but ini ako Fico a spol....
 

<< < 1 2 3 4 5 > >>

Najčítanejšie na SME