Sobota, 28. november, 2020 | Meniny má HenrietaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

SME čítajú najmä voliči Smeru (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Hodnoť

 

Ake percento volicov SMERU sa k tejto svojej volbe dokaze aj verejne priznat a obhajovat Roberta Fica na verejnosti ? Poznam len zopar ludi vo svojom okoli, je ich len stipka co sa k Ficovi hlasia, a z tej stipky konstruktivne komunikovat nevie hadam ani jeden... Ak sa spytam na Fica, odpoved sa zvacsa zacina slovom dzurinda... Co uz...
 

 

a takto to nejako v ich hlavach vyzera: http://www.youtube.com/watch?v...
 

 

No, kto napise nieco take ako ty, ma v hlave toto: http://media.novinky.cz/603/19...
 

tie bilboardy

s holými zadkami skutočne "zaťali do živého" ...
Mnohí sa tam našli ...
Neviem neviem, či sa Smeru podarí vyhrať aj tieto voľby bez tejto stratégie ...
 

 

mozno SME pravidelne cita robertko ficko ;-)
 

Fico je Buratino,

Dzurinda je Klamm
 

protivladne a protistatne?

protivladne a protistatne? dakujem za potvrdenie, ze citam tie spravne noviny :)
 

:-DDD

a ja len ziram a kukam nad takymto odhalenim :-O :-DDDD
 

 

Podľa mňa je ten prieskum trochu zavádzajúci... Ako je to s printovým vydaním SME ťažko posúdiť, ale ak si všímate hlasovanie v anketách v elektronickom vydaní SME, ktoré sa týkajú vlády a Fica, drvivá väčšina ľudí sa v otázkach o vláde a Fica stavia k nim negatívne...

http://www.sme.sk/anketa_archi...
 

 

tak a sme opat vyhrali smeraci

zevraj ho citaju . tak to je super novinka ze lavica cita stredo prave noviny
 

Ako sa Jozef Petrov stretol s Ivanom Mik

losom

iekedy v septembri či októbri 1990 sa pán Petrov s dvojčlennou delegáciou cez istú osobu stretol na Úrade vlády SR s Ivanom Miklošom a jeho kolegom Štefanom Veselovským, kde im ponúkol investovať (kúpiť) siedmu najväčšiu diamantovú baňu na svete Kimberley West v JAR. Ivan Mikloš pri tomto stretnutí dostal príslušnú dokumentáciu a projekty. Po ich preštudovaní pána Petrova a dvoch členov delegácie osobne poslal do Martimexu v Martine a Geologického prieskumu do Spišskej Novej Vsi. S vtedajším riaditeľom tohto druhého podniku Jánom Kobichom bol Ivan Mikloš vo veľmi blízkom vzťahu. O niekoľko mesiacov prišli do JAR štyria experti z Martimexu Martin a Geologického prieskumu zo Spišskej Novej Vsi. Pobudli tam desať dní, a všetky náklady im platil pán Petrov. Letenky, ubytovanie v hoteli, stravovanie a ďalšie výlohy s tým spojené. Dokonca dostali všetky originálne účty, ktoré im boli Slovenskou republikou opätovne preplatené, pričom ale pán Petrov si urobil kópie všetkých týchto účtov. Jednalo sa o Jána Ďurecha z Martina, ktorý je vo zväzkoch ŠtB v Ústave pamäti národa evidovaný ako KTS, reg. č. 11589, krycie meno TURČAN, Miroslava Štrbu z Martina, ktorý je vo zväzkoch ŠtB v Ústave pamäti národa evidovaný ako KTS a agent, reg. č. 10080, krycie meno MARTIN, Eduarda Jablonského zo Žiliny a Jána Kobicha zo Spišskej Novej Vsi. Ich komplicom pri neskoršom podvode a okradnutí pána Petrova bol Ján Mikuláš z Martina, ktorý je vo zväzkoch ŠtB v Ústave pamäti národa evidovaný ako KTS, reg. č. 12982, krycie meno BELO a František Dlhopolček, toho času pracovník Ministerstva zahraničných vecí SR. Ich adresy a dátumy narodenia zatiaľ neuvádzam.
 

Dzurindove túžby

Pozadu nechce ostať ani pravicový antisociálny psychopat a plnohodnotný predstaviteľ sofistikovaného fašizmu Mikuláš Dzurinda. Možno opätovne zatúžil po pochvalách zahraničných arcizlodejských bankárskych lichvárov a investorov, keď v čase svojho vládnutia bol nimi považovaný za slovenského ekonomického a reformného tigra, zatiaľ čo ja som ho už vtedy verejne nazýval fašistickým tyranom a vrahom slovenského národa. Ktovie, či sa mu doteraz nesníva o výroku Larsa Christensena z Danske Bank, ktorý 18. 4. 2006 pre agentúru Reuters povedal, citujem: „POD VEDENÍM DZURINDU SA SLOVENSKO STALO ÚŽASNÝM PRÍBEHOM O CESTE K BOHATSTVU.“ Škoda len, že ani jeden z nich nespomenul nevinné obete radových Slovákov ktorí za toto bohatstvo slovenských politikov a cudzích bankárov kruto zaplatili. Niektorí aj vlastným životom – sociálnou samovraždou. A tí ostatní biedou a utrpením.

Názorne to dokumentuje aj jeho článok v denníku Pravda z 29. 1. 2009 pod nadpisom – Východisko z krízy je v ďalších reformách. Kvôli objektivite ho uverejňujem v plnom znení, a zároveň ho doplním o moje argumenty.

Ekonomiky v USA a najbohatších krajinách neochoreli preto, že ich vlády presadzovali liberálne opatrenia a privatizáciu. Tieto ekonomiky ochoreli preto, lebo spotrebúvali a míňali viac, ako boli schopné vytvárať. Chorobu možno prijať a odovzdať sa jej, alebo sa proti nej vzoprieť. Kde však hľadať silu, poučenie, skúsenosti alebo motiváciu? (Škoda len, že Dzurindovi nejako uniklo, že v USA najviac míňali a spotrebúvali arcizlodejskí bankárski lichvári a im podobní hochštapleri. Dokonca štýlom, že čím menej vytvárali, tým viac míňali a spotrebúvali. Miesto toho, aby boli povešaní a postrieľaní, za ich zločiny zaplatia daňoví poplatníci nielen v USA, ale v celom svete nielen znížením svojej životnej úrovne, ale aj biedou a utrpením, hoci oni na tom nenesú žiadnu vinu. Ozaj, prečo Dzurinda v čase, keď bol Bushov zadkolezec, mu nepripomenul, aby v USA menej spotrebúvali a míňali, keď neboli schopní toľko vytvoriť. Odpoveď je jednoduchá: veď Dzurinda bol vždy len zbabelým úbožiakom v jeho vzťahu k mocným.
 

 

Preto je nanajvýš aktuálne položiť si otázku: v čom spočíva slovenský úspech? Moja skúsenosť hovorí, že spočíval v poctivej práci, obrovskom úsilí ľudí a SCHOPNOSŤOU PRIJAŤ VÁŽNE A ZÁSADNÉ ROZHODNUTIA.
 

 

Náš úspech spočíval v schopnosti zvládnuť odvážne reformy, súčasťou ktorých boli veľmi silné impulzy pre ekonomiku. Preto som presvedčený, že keď sme toto zvládli pred desiatimi rokmi, tak to dokážeme zvládnuť aj dnes. Amerika ozdravuje banky za ťažké miliardy, my nemusíme.
 

 

Silné európske krajiny majú obrovské dlhy, my sme tie naše významne skresali. Preto je potrebné tieto výhody využiť a ťažké časy súčasnosti uchopiť ako veľkú výzvu a šancu. Hrozbu finančnej krízy premeníme na šancu vtedy, ak v našom stále pomerne dobrom ekonomickom prostredí prijmeme opäť správne, potrebné a účinné rozhodnutia. Rozhodnutia, ktoré udržia investorov na Slovensku a prilákajú nových. Rozhodnutia, ktoré budú motivovať všetkých premýšľať, ako si udržať prácu, ako zohnať, obstarať si prácu novú. (Vyzerá to tak, že vševedka Dzurindu treba nakopať nielen do zadku, ale aj do jeho pripečenej hlavy. Aby už konečne povedal, že rozkradnuté miliardy zo strany slovenských politikov, privatizérov a záujmových skupín majú takú istú hodnotu ako investície od zahraničných investorov či pôžičky od zahraničných bánk, cez ktoré Slovensko stratilo ekonomickú a národnú samostatnosť.
 

 

povedz, co sa ti na tejto vlade najviac paci? :)
 

:-)

Ľuboš, čakal si vari, že ti ficovolič odpovie? Normálne ma to pobavilo, ako zrazu stíchol. To ale ficovoliči robia vždy. Ich vodca ich to tak naučil.
 

 

to je co za otazka?
bola som volic smeru a som stale socialny demokrat, ale smer tentoraz volit nebudem . Nie preto, ze Fico. Alebo preto, ze vy si tu vylievate svoje antikomunistiske komplexy...nesuhlasim s tým ako sa Fico sprava k novinárom, nesuhlasim s dalsimi jeho krokmi a postojmi, ale su veci s ktorými suhlasim. Nebudem sa tu o tom rozpisovat, nemam chut...a je mi to vlastne jedno, naco, ved aj tak by som bola oznacena len za luzu bez mozgu a vzdelania..co asi aj tak budem, ale aj to mi je jedno, je to len vasa hlupost a vasa chyba mysliet si o volicoch Smeru to, co tu prezentujete...
Nebudem ho volit z jedneho jedineho dovodu....nemozem sa stotoznit s jeho rozhodnutim ist do vlady so SNS a HZDS, je mi zle z toho kolko z energie a predszavzati to zobralo Smeru...a nechcem aby boli znova vo vlade. Budem volit Smeru ineho potencionalneho koalicneho partnera...
 

 

SMK? :)
 

 

SMK?
to by mi ako ako veriacemu ateistovi Boh do hlupákov nadal
 

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Najčítanejšie na SME