Utorok, 26. január, 2021 | Meniny má TamaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Parlament financovanie SDKÚ stále neriešil (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

 

neaktuálna kauza
 

Božie mlyny

melú pomaly, ale.............
 

ešte bude veselo

,)
 

asi tak ako na penzistovom Blogu

smiech cez slzy
 
Hodnoť

Bude aktuálna....

...na predvolebných mítingoch ficovoličov, kde to bude omieľané do nemoty...bez možnosti vysvetlenia...typicky boľševicky prístup....
 

 

a nech bude... Fico raz aj tak padne ...
 

Veď doteraz a aj

teraz, je času dosť na vysvetlenie !!! Len som presvedčený, že keby Dzurinda priznal ako to naozaj s tými peniazmi bolo a je, zároveň by si objednal miestenku v Ilave !!!!
 

je to legálne, proti sebe nemusí

svedčiť,
kľudne môže mlčať
 

Čo to točíš?

Každý má právo si požičať peniaze od koho chce a potom ich vrátiť. SDKÚ si požičala peniaze od nejakej firmy a potom jej ich vrátila - na tom nie je nič nezákonné. To, že nepoznajú vlastnícku štruktúru neznamená, že ide o pranie špinavých peňazí - ani ty nepoznáš vlastnícku štruktúru banky, v ktorej máš účet a od ktorej máš pôžičku. Štát pritom neprišiel ani o korunu. A mimochodom, pozná Fico vlastnícku štruktúru Interblue, s ktoru jeho vláda urobila fasa obchod, pri ktorom sme prišli o milirady? Poznal Vážny vlastnícku štruktúru spoločnosti, ktorá vyhrala predražený tender na diaľničné mýto? Sám priznal, že nie....
A ako Fico vysvetlí, že na tých istých adresách, ako sídlia firmy, zamotané do problémov SDKÚ, sídlia firmy, blízke jeho blízkym?
 

 

Nemajú čo omielať, pokiaľ nebudú mať v rukách relevantné dôkazy. Ťažko budeme súťažiť s ľavicou, pokiaľ nebudeme veci nazývať pravým menom. Boľševici ak to vôbec boli boľševici skončili v roku 1989. Smer je sociálno-demokratický hybrid. Pokiaľ budeme chrliť anikomunizmus 90-tych rokov smerom k ich voličom nedosiahneme nič. Po dvoch desaťročiach je naozaj treba zmeniť rétoriku. Inak sa dostaneme na úroveň megastrany OKS.
 

+SDKÚ by mala doložiť svoje financovanie

lebo
je to potom celé Farizejstvo..............

tam potom rozdiel medzi pravicou a ľavicou na Slovensku nie je
treba začať s nárokmi od seba

potom môžem "cvičiť" druhých
 

*

Veľmi presne povedané. Na "ťahu" je jednoznačne SDKU.
 

Somarina.

Na ťahu je Trnka.

Fico vám úspešne naimplantoval myslenie, že sa dokazuje nevina.
 

Trnka ?

Trnka to nestihne, aj keby veľmi chcel. Hovoríme o politickej zodpovednosti, o dôveryhodnosti politikov a politickej strany. SDKU musí k tomu zaujať jednoznačné stanovisko. Inak ich bude voliť len "stádo" menej rozmýšlajúcich voličov, s motiváciou proti niekomu a nie za niečo.
 

Zodpovednosť ?

Tú SDKÚ ukázalo, keď nás ťahalo zo stoky po Mečiarovi. Fakt si nespomínate na to, čo tu po Mečiarovi, Slotovi a Ľuptákovi zostalo ?
Čo tu furt niekto ***** o akejsi politickej zodpovednosti 10 rokov dozadu?
Podľa toho by Fico so svojimi ŠTBákmi mali chodiť kanálmi a nie sedieť vo vláde a parlamente !
 

 

V prvom rade chcem podotknúť, že budem voliť pravicovú stranu, momentálne vôbec nie je dôležité koho. A opäť PROTI ... Mečiarovi, Slotovi,Ľuptákovi a Ficovi. A ja hovorím ZA nižšie daňové a odvodové zaťaženie, ale so zabezpečením základných funkcií štátu, za vyššiu transparentnosť tendrov, za vzdelanostnú ekonomiku, za nezávislé súdníctvo, za modernizovanú akcieschopnú armádu a políciu, za ...
 

 

áno, áno.
 

 

Len ako nazvať hybrid zložený z exkomunistov, oligarchov, mafiánov, eštébákov a nacionalistov??????????
 

SMER-SD-KÚ

,)
 

 

si zabil :)
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME