Utorok, 1. december, 2020 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Via Iuris: Hrozba straty eurofondov trvá (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Hrozba, a zámer.

Súdružská vládna koalícia práve preto taký návrh predložila. Na strane jednej, aby EU na čas umlčala, a na strane druhej aby envirokšefty dotiahla. Majú toho priveľa "rozrobeného" aby si teraz nechali do toho "kafrať" od občanov, či obcí a miest.
K tomu len toľko:
Každy v Košiciach a okolí, kto volí súdružskú stranu Smer, dáva tým aj svoj SÚHLAS pre URÁN na Jahodnej.
Príslušníci korystníckej partae Smer, majú v úmysle doviesť túto "kauzu" do ťažby povolenia zdarného konca.
Prečo:
--Minister Profesorek, už pred rokom či dvoma, mohol toto stopnúť.....stačilo, ak by byrokrati pod jeho profesúrov, jasne sa vyjadrili že Územné rozhonutie je záväzné....nevyjadrili sa, len zahmlievali, tak urán lobby vrtá, peniaze tam dáva...A BUDE ICH CIEŤ DOSTAŤ AJ S VÝVAROM SPÄŤ.
--Návrh zákona o ochrane prírody, a v ňom možnosť aby dotknutý obyvatelia museli takúto činnosť odobriť...boľševíci STOPLI.
--Návrh bánského zákona, kde by podstatne štát zvýšil poplatky za ťažbu surovín, aby zisk nemala len ťažiarska spoločniosť, ale aj vlastník nerastného bohatstva teda štát STOPLI...... prečo asi?
Na strane jednej, voličstvu, boľševík, hlasom súdružským buráca, ako mu na srdcu leží príroda, jej ochrana, ako bohatstvo prírodné uchová....a na strane druhej, to čo dnešný boľševík si dovolí "zazmluvniť" by si nedovolil blahej pamäti ani Gusto s Vasyľom za čias ich najvyššej slávy a preferencii.
preto zopakujem, každý hlas pre súdruho strany Smer a satelitov, je len hlas súhlasný aj za Jahodnú rabovanie.
 

 

v kazdom pripade su tu problemy, ktore sa nepodarilo vyriesit roky. tento konkretny nevyriesil za 5 rokov ani greenpeace - http://www.mojasdl.sk/blogy/za... .
a nevenuje sa mu napriek jeho zavaznosti nikto, i ked slovensku na jeho riesenie boli poskytnute nemale granty.
 
Hodnoť

 

Pozrite si kto šéfoval zodpovednému oddeleniu na ministerstve . Pán vojak s mnohými hviezdami a ešte viac kamarátmi zo svojho košiara. Veď im predsa nebude robiť zle. A že sa úbohí domorodci v nešťastných regiónoch nemohli brániť?? Veď sa mohli odsťahovať. Alebo nech sa starajú o svoje veci doma. Životné prostredie? A na čo? Pre koho? Bohatí predsa majú svoje druhé domovy napr. v Chorvátsku alebo inej krásnej exotike. A tak ich ťažba zlata najdrastickejším spôsobom a pod, netrápi.
A na sťažnosti občanov je hneď pri Bratislave nové luxusné smetisko.
 


Najčítanejšie na SME