Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Šéfka väzníc zostáva vo funkcii, napriek úteku (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

< 1 2

Hodnoť

 

Zlyhala väzenská Preventívno-bezpečnostná služba, ktorá je kontrolovaná a usmerňovaná priamo Generálnym riaditeľstvom ZVJS. Ako jej už vyplýva priamo z názvu, bola zriadená pre účel predchádzania mimoriadnych udalostí. Odvolať riaditeľa väznice za zlyhanie kontrolnej činnosti Generálneho riaditeľstva ZVJS nie je vyvodením zodpovednosti.
 

PV4S

práve zato je nutné odvolať vrátnika, pretože si mal dávať väčší pozor. Veď gauneri vždy postihujú toho, kto za vec môže najmenej.
 
Hodnoť

 

nie je to ta co chlasce ?
 

Trafil si Kreslovu po hlavicke ;-))

Trafil si Kreslovu po hlavicke ;-))
 

 

ak je to ona, tak ma na krku aj sex. obtazovanie podriadeneho/-ych a aj to ze riadi svoju sukromnu firmu v pracovnom/sluzobnom case a v kancelarii v base kt. platime my dan. poplatnici...takze idealny SMER kandidat na povysenie a pochvalu ....gratulujem, a ficostado buci blahom....
 

 

a nie je to náhodou tá pani, čo má dcéru šéfku personálneho odboru na generálnom riaditeľstve ZVJS? Predtým robila šéfku kacelárie ministra výstavby.
 

Nie to nie je ona, ...

Nie to nie je ona, ... to by iba niektorí chceli, aby to tak bolo, skutočnosť je iná, Aká? Ak niekomu vadí pracovitý a zodpovedný človek, presadzujúci ideály, trestajúci neschopných a lajdákov, tak sa zmôže iba na anonymné ohováranie polopravdami a klamstvami. Veď na slovensku je to tak, či nie?
 

 

tak sa mi zdá Igorko Kelevír, že si ona
 

Len na margo veci

Nie, nie som "ona", trošku mám len viac informácií ako ty LOPINKZA, moja sestra je advokátka, do basy chodí často, takže niečo od nej začujem a viem že boli poodvolávaní v minulosti niektorí funkcionari ktorí neboli odborníkmi na svojich miestach alebo mali iné pechtle metle, .....
A neobviňuj bez dôkazov, neohováraj a neklam,... o.i. kto má internet vie si pozrieť kto je tam šéf personálneho odboru, takže neklam, nezavádzaj, inak príjemný deň prajem.
 

 

a nie je to budúca riaditeľka personálneho odboru a terajšia zástupkyňa riaditeľa odboru?
 

< 1 2

Najčítanejšie na SME