Nedeľa, 17. január, 2021 | Meniny má NatašaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Šéfka väzníc zostáva vo funkcii, napriek úteku (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

 

no sak samozrejme, vo ficolande su ***** a darmozraci nosiaci tricko spravnym SMEROM vzdy odmeneni...
 

Opakovanie histórie

Súdruh Fico a niekde do Bruselu by sa nedalo...?
E.T.
 

 

Za najväčšiu vzburu väzňov v dejinách slovenského väzenstva pri ktorom bola za doposiaľ nevyjasnených okolností zastrelená jedna osoba bol zodpovedný riaditeľ leopoldovskej väznice, ten bol za bývalej vlády povýšený do generálskej hodnosti a ustanovený do funkcie generálneho riaditeľa ZVJS. V kontexte vyššieuvedeného vnímam vyvodzovanie zodpovednosti voči riaditeľovi ÚVV BA len ako trápnu populistickú frašku na ktorej vznik alebo priebeh nemal žiadny dosah.

A ak už chceme silou mocou niekoho ukameňovať, treba začať pri väzenskej Preventívno-bezpečnostnej službe, ktorá je zriadená aj za účelom odhaľovania pripravovaných "útekov" odsúdených a v zmysle Rozkazu ministra spravodlivosti č. 9 z roku 2009 spadá pod Generálne riaditeľstvo ZVJS ktoré metodicky usmerňuje a kontroluje jej činnosť. Hlavy by preto mali padať na Generálnom riaditeľstve ZVJS, miesto toho je radšej obetovaný najnižší článok, ktorý za "útek" objektívne nenesie zodpovednosť.
 

Presne tak... prispevok k veci.

A este... nie su nahodou ministerka aj generalna nominantky HZDS?
 

generalna riaditelka

ZVJS je bývalá konkubína Lexu ked bol v justičáku..robila mu tam psychologicku pomoc, preložené do našej reči - dával ju tam v cele pekne zvostra...teraz na revanš dostala výslužku v podobe funkcie..je to prostitútka
 

Sused si to ty?

Tuto hysterku som počul už dávnejšie od suseda, velkého "BOSSA"(bývalý pán riaditeľ) pár dní po tom keď bol vykopnutý za problémy s alkoholom a nezodpovedajúce majetkové pomery, nuž nečudujem sa, že sa mstí,....
 

mám

to od dlhoslúžiacich bacharov čo robia v justičáku a prežili takých GR už mnoho..hádam si nemyslíš že to je odborná funkcia..to je ako u policajtov..prezident PZ, KR PZ..všetko vymenúva priamo minister..takže ja tomu verím..
 

gen. riad.---

takze ona prisla s pod cervenych lamp?!!
 

Diskusia hodná IQ húpacieho koníka

To tu fakt píšu samí dementi? Nikto seriózny sa tu nechce vyjadriť k téme? Čakal som tu rozvinutie debaty trošku vecne, odbornejšie, ale samé ohováranie, klebety, žlč a svinstvo. Za niekym vidno kus práce, za niekym toto ohováračské svinstvo. Jeden väzeň sa vzdialil z pracoviska a riešime to tu ako tretiu svetovú.
Ak by diali u nás takéto veci, ako napr. v ČR, tak prosím toto je dúvod na silnú kritiku:
http://domaci.ihned.cz/c1-3902...
http://www.bezpecnemesto.eu/pd...

To, že sa u nás tekéto veci nedejú, svedčí o tom, že to naše vezenstvo asi funguje lepšie ako v okolitých krajinách.
 

 

podľa teba si mikula zaslúžil byť odvolaný?
 

Kto má byť potrestaný?

Myslím si, že veci sa dali do pohybu, verím, že celá záležitosť sa objektívne prešetrí a vinníci si trest zaslúžia. Vedenie ministerstva a jeho riaditeľstva vezníc bude určite konať.
 

 

To si trochu prehnal, nemyslíš?
 
Hodnoť

treba ju odvolat

Vsak uz tych preslapov bolo vela, Ja byt ministrom spravodlivosti tak ta dama ma hodinovu vypoved.
 

 

Ona je nevinná. Za tie prešlľapy môže Dzurinda a skupina iluminátov...
 

Tá pani je sama o sebe prešľap!

Pokiaľ premier chce, aby väzenstvo nepadlo úplne na hubu, nech dá príkaz na konanie MS SR.
 

Reči sa hovoria a chlieb sa je

Táto diskusia mi pripadá ako tliachanie a ohováranie, fakty nikoho nezaujímajú? Nebol to útek, úteky sú v v okolitých krajinách, počkajme ako sa vec vyvinie, určite sa dozvieme podrobnosti, a keď budeme vedieť kto a v čom pochybil, potom hoc aj tu verejne súďme.
 

 

neviem ci to je preslap alebo preslapka
 
Hodnoť

Obama, ODSTUP !

.
 
Hodnoť

no a?

minister životného prostredia kšeftoval s emisiami na úkor SR, min.dopravy likviduje malých prepravcov, hospodárstvo ťahá ropovody ponad pitnú vodu... čo je pár väzňov na úteku ?...
 

 

predsa zlyhanie jednotlivcov, ktori neobsedeli v base
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME