Sobota, 5. december, 2020 | Meniny má OtoKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Iracké voľby nebudú, prekazíme ich, zastrája sa al-Kájda (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

? :)

pre boha... koho zaujimaju volby v Iraku ? Pokial sa konaju pod hlavnami samopalov.
 

 

Ak myslíš pod hlavňami samopalov Al-kajdy, tak nikoho. Žiadne slobodné voľby by neboli.
 

? Alkajda

Za Saddama ziadna al kajda nebola. Co je to vlastneta al kajda. V Afganistane je 100(slovom sto) alkajdistov, povedal to US namestnik ministerstva vojny a v Iraku je "alkajda" zaodpovedna za ani nie 5% utokov ci uz na civilov,alebo americanov. :) A neviem o tom, ze by malo tychto par pometencov schopnost akokolvek ohrozit cokolvek v Iraku...
 

 

Aj Hitler začínal v pivárni a nebolo ich ani sto.
 

?

tu nejde o to, kedy zacat, ale kedy skoncit...
 
Hodnoť

"koho zaujimaju volby v Iraku",pýtate sa

Spravna odpoveď sa nachádza v nadpise članku. Al Kaidu. A práve záujem Al Kaidy o marenie volieb zdôvodňuje potrebu samopalov. Umar syn Usamov o členoch Al Kaidy povedal: "Ich filozofiou je násilie, ich zámerom je vytvárať čo najviac problémov." Zdielate aj Vy hodnotenie členov Al Kaidy synom Usamu, Umarom?

Neuveriteľné sa stane skutočnosťou, Irak bude mať prvé voľby, ktorých výsledok nie je dopredu známy. Proti tomuto sa musí každý zlosyn v Iraku zastrájať. Nech vyriekol Bin Ladinov syn Umar, túto myšlienku z akýchkoľvek dôvodov: "Útočiť na nevinných ľudí nie je správne, je to neakceptovateľné. Ak má niekto problém s armádami alebo s vládami, mal by bojovať proti nim" nevyriekol ju zbytočne. Nad týmto sa musí zamyslieť každý moslim, ktorý si ju prečíta, alebo vypočuje.

P.S. Táto myšlienka je do očí vmetené obvinenie od moslima i pre tých, ktorí proti sektárskemu násiliu nepozdvihnú svoj hlas a "ospravedlňujú" ho prítomnosťou cudzích vojsk v Iraku či Afganistane.
 
Hodnoť

Koho zaujímajú voľby v Iraku?

Koho zaujímajú voľby v Iraku?... aj mňa a je
jasné že to zaujíma každého Iráčana, ale aj aj tých smradov, čo to chcú prekaziť. Prečo chcú prekaziť? Lebo oni dobre vedia, že slobodným hlasovaním budú odmietnutí. Slobodné voľby raz a navždy s určitosťou ukážu, že ich nikto okrem seba samých tam vládnuť nechce! Oni to dobre vedia. Preto zubami nechtami sa slobodných volieb budú brániť a to status quo a ten chaos tam udržiavať. Nech sú voľby, a čo najskôr, nech ta skur....a Al Kaida ide do kelu a nech už moc v tej krajine konečne preberie Iracký volič, a nech sa odtial prace soldateska, a nech už aj my máme pokoj.
 
Hodnoť

 

Irak sa absolutne nemá na čo tešiť momentálne ich okupuje USA a spojenci tož aj de fakto aj ja ked to tam zabalíme tak to vypadá na dlhú občiansku vojnu nakolko už tam nebudú mať nikoho kto by to tam držal na uzde ale zároven ich môžem upokojiť tej ropy by bola večná škoda takže ja a moji priatelia zostávame.A tie volby fraška aby sa cítili demokraticky.
 


Najčítanejšie na SME