Utorok, 25. február, 2020 | Meniny má Frederik(a)

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Skupina sudcov reaguje na disciplinárne stíhanie Gavalca (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

ficyou Fico!

Počuj, Štefaki Hababiki... Božie mlyny melú pomaly, ale rýchlo... Aj isto, ale hlavne rýchlo rýchlo rýchlo... Keď pravda a spravodlivosť prestanú z teba grcať, dôjde aj na teba...
Nechápem, ako je možné, že petíciu zatiaľ podpísalo 115 sudcov... Už ich malo byť aspoň 700... Koho sa boja a čoho? Toho, čo nosí genitálie na ksichte??
 
Hodnoť

 

a čo vlastne robí predseda najvyššieho súdu SR, ved sa venuje zrejme len žalobam, ktoré dopredu vyhráva, pretože si zabezpečuje takých sudcov v konaní, ktorí jeho výpalnícke navrhy akceptujú a potom sa venuje vybavovaniu si osobných účtov zo sudcami, ktorí sa mu nie ochotní podrobiť a prijímať také rozsudky aké si Pištinko želá.
Taký Pištinko si vôbec nevšíma dlhoročné prieťahy u kamaráta v Michalovciach - proste na čele štátu je človek, ktorý nazval svojho predchodcu ako predseda parlamentu starý (c h u j), predseda vlady kraje kriminalitu ministrov, predseda parlamentu falšuje uznesenie parlamentu, členovia koaličnej rady sú svetoznámi gangstri, zlodeji, tunelari, unoscovia , samoamnestovatelia a všetci týto chlapci majú na najvyššom súde SR svojho človeka, ktorý im garantuje beztrestnosť a ten to aj naležite zneužíva, na margo neodbornosti sudcu - a čo synator Heroina?????
 
Hodnoť

al-Habrin by mal pomlcat

o sposobe prichodu na najvyssi sud, on sa tam dostal rovno z vlady
 
Hodnoť

Harabin je výsostný odbrník.

On vie, že ak treba niekomu zavriež ústa, stačí podať disciplinárny návrh. Aj ke%d nekompetentný. Na neho za to disciplinárny návrh nepodá ani Petríková ani Súdna rada, že si nezvyšuje odbornosť. Lebo ON môže všetko. Postihovaní sudcovia budú len čakať na ortieľ poplatných disciplinárnych sudcov.
 

Spochybnenie základných právnych istôt

z politických dôvodov je spochybnením demokracie a vytvára potenciálne nebezpečne nástupu autoritárstva a totality...!!!
 
Hodnoť

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť

centrum027.antisme.sk

"Čo ešte absurdnejšie a horšie sa musí stať, aby Národná rada SR, prezident a vláda konečne využili svoje zákonné právomoci a prostredníctvom tých členov Súdnej rady, ktorí sú ich nominantmi, iniciovali odvolanie súčasného predsedu Najvyššieho súdu SR, pýtajú sa". Aby proti Hrabošovi mohli zakročiť, museli by mať sami čitý štít. To, čo sa dnes deje v súdnictve, má spoločné len s mafianskými praktikami, aby nebodaj hlavný mafian nebol ohrozený a mohol bašovať podľa svojich mafianskych predstáv.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME