Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Gorbačov: Reagan bol najmä herec (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

ako je možné
Že je tu v diskusii tolerované, keď špinavý, zdegenerovaný komunistický bastard napíše „dnešný svet by potreboval minimálne tucet Stalinov.“ Bol by som zvedavý, či by bolo rovnako tolerované, aj keby tu niekto napísal, že dnešný svet by potreboval tucet Hitlerov. Pritom Stalin bol ešte väčší zločinec a masový vrah než Hitler. Pokiaľ je zakázaná a postihovaná obhajoba Hitlera, tak by rovnako mala byť zakázaná a postihovaná obhajoba Stalina. Mal by sa konečne prestať uplatňovať dvojitý meter a komunisti by mali byť posudzovaní rovnako ako náckovia. A rovnako ako náckovia by mali byť aj trestaní. Komunizmus je minimálne rovnaké, ak nie ešte horšie svinstvo ako nacizmu a tak je k tomu treba pristupovať. Medzi nacistami a komunistami nie je žiaden rozdiel.
historic
historic
To či bol J. V. Stalin najväčší zločinec v histórii ľudstva nebudete posudzovať Vy, nacistický pohrobok. To je výlučne na posúdení národov žijúcich na území bývalého Sovietskeho zväzu, ktorých internou záležitosťou to je. Predovšetkým ruského národa a gruzínskeho národa.
Oberst Karl Hermann Čunderlík
<< < ... 4 5 6 7 8 9 10 11

Oberst Karl Hermann Čunderlík

Ja nie som žiaden nacistický pohrobok. Ale za to ty si komunistický pohrobok. Ja som rovnako proti nacizmu aj proti komunizmu.
 

historic usvedčený!

Odporca J. V. Stalina, Sovietskeho zväzu, Červenej armády = podporovateľ Adolfa Hitlera, nacistického (fašistického) Nemecka a Zbraní SS
 

Nacista historic

Áno, medzi nacistami a komunistami nie je žiadny rozdiel. To máte pravdu. Nacisti vyvraždili milióny Slovanov a Židov a chystali sa na ďalších. Sovieti na čele s J. V. Stalinom im v tom zabránili a zachránili stámilióny ľudí, pre ktorých mali už nacisti pripravené konečné riešenie - čiže totálne vyhladenie. J. V. Stalin, sovietsky národ a sovietska krajina však týmto nacistickým plánom urobili rázny koniec a nacistom svojim víťazstvom urobili definitívny škrt cez rozpočet. Som si vedomý toho, že Vás nacistov to stále škrie, ale už musíte jednoducho pochopiť, že ste prehrali vojnu a podvoliť sa víťaznému Sovietskemu zväzu a jeho Vodcovi J. V. Stalinovi. Mňa iba mrzí, že sa to muselo skončiť tak ako sa to skončilo, ale to je dostatočné varovanie, že Vám nacistom už nesmieme dať nikdy príležitosť uzurpovať si moc a realizovať Vaše šialené plány.
 

Oberst Karl Hermann Čunderlík

Trepeš hlúposti. Najviac Slovanov vyvraždil Stalin. A genocídu Slovanov začali ďalší masoví vrahovia syfilitik Lenin a Trockij.
 

Nacista historic popiera holokaust!

Nacisti usmrtili vo svojich koncentračných a vyhladzovacích táboroch nie menej ako 5 miliónov občanov Sovietskeho zväzu slovanského pôvodu, potom 6 miliónov Židov, státisíce Srbov, ďalej Francúzov, Nemcov, Talianov, Poliakov (išlo o milióny ľudí). Ja si dovolím tvrdiť, že konečné číslo usmrtených ľudí v nacistických koncentračných a vyhladzovacích táboroch za 5 rokov ich existencie presahuje vysoko 20 miliónov obetí. Ďalej je nutné pripočítať na vrub nacistov smrť viac ako 6 miliónov nemeckých občanov počas vojny, ktorých smrť spôsobili svojou zločineckou politikou v Európe. Čiže nacisti majú na svedomí 30 miliónov ľudských životov, ktoré vďaka nim vyhasli. A Vy si ešte trúfalo dovolíte tvrdiť, že sovietsky režim bol zločineckejší ako nacistický režim? Za takéto názory, ktoré verejne prezentujete a prostredníctvom nich sa snažíte ovplyvňovať verejnosť by ste mali byť súdený a odsúdený. Jednoznačne vyjadrujete podporu nacistickému režimu Adolfa Hitlera a popierate nacistické vojnové zločiny.
 

Oberst Karl Hermann Čunderlík

"človek" ktorý popiera zločiny Lenina, Trockého, Stalina a ďalších komunistických masových vrahov by mal byť potrestaný rovnako ako človek, ktorý popiera zločiny Hitlera. Nacisti boli zločinci, ale komunisti boli ešte väčší zločinci. Komunizmus aj nacizmus sú zločinecké ideológie.
 

 

Povedzte to v Izraeli, uvidíme aký na to budú mať názor!
 
Hodnoť

Priznávam...že bývalý americký...

prezident Ronald Reagan bol tým šéfom vo Washingtone ktorého som doteraz najviac obdivovala.....a veru bol to kus fešáka chlapa. :-) Kedy budeme mať konečne aj my takú osobnosť na poste prezidenta? ????????
 

<< < ... 4 5 6 7 8 9 10 11

Najčítanejšie na SME