Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Dvom obetiam Hardfestu odhalia pamätník (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

<< < 1 2 3

Hodnoť

 

Košo, košo, košo... není to ten chalanisko čo hrá na bubony?
 
Hodnoť

to je hádam zlý sen

"Stromy, ktoré minulý rok spôsobili tragédiu" ???

tragédiu nespôsobili stromy,ale blbosť a neschopnosť organizátorov.všetkých čo si chceli postaviť stan na trávniku posielali organizátori pod stromy napriek tomu že celý deň boli búrky a viacerí čo tam stanovali sa báli prípadného úderu blesku do niektorého stromu v parku.

"Chlapci nedbali na výzvu organizátorov opustiť pre blížiacu sa búrku areál amfiteátra"

to je ďalšia perla zo strany organizátorov.
asi dve minúty pred príchodom búrky začali behať usporiadatelia po hľadisku a hovorili niečo v tom zmysle že : "blíži sa búrka,choďte sa NIEKAM (!) skryť",podotýkam že kapela na pódiu (karpina) stále hrala a časť divákov jednoducho nepočula čo im usporiadatelia hovoria.časť divákov sa s príchodom búrky rozbehla k východu z areálu ale usporiadatelia im zabudli oznámiť že brána je zavalená stromom a teda nepriechodná,takže sa od brány rozbehli naspäť a zrážali sa s tými ktorí k bráne ešte len smerovali,čo vzniknutú paniku ešte znásobilo.

nad tvrdením organizátorov že "OKAMŽITE" s príchodom búrky otvorili VIP zónu by sa dalo možno dobre zasmiať keby to celé nebolo smutné,v chaose ktorý nastal po príchode búrky sa totiž mali do VIP zóny problém dostať aj tí čo mali VIP kartu.

je logické že usporiadatelia ťažko pripustia vlastné chyby,ale korektnejšie z ich strany by bolo držať hubu a netrepať nezmysly.
 
Hodnoť

Neposlúchli výzvu

organizátorov, postavia im pamätník... To sú časy.
 

 

ja som si minule zlomil prst na nohe, co mi postavite? :-DDDD
 
Hodnoť

Hardfest

Tento rok bol Hardfest najlepšia akcia na akej som bol, a to som bol Na TopFeste, Žákovici aj v Červeníku, z týchto 4och festov bol najlepší čo sa týka organizácie práve Hardest. Malý festival s množstvom skvelých kapiel, a s vinikajúcou organizáciu.
 
Hodnoť

Hardfest

Tento rok bol Hardfest najlepšia akcia na akej som bol, a to som bol Na TopFeste, Žákovici aj v Červeníku, z týchto 4och festov bol najlepší čo sa týka organizácie práve Hardest. Malý festival s množstvom skvelých kapiel, a s vynikajúcou organizáciu.
 

<< < 1 2 3

Najčítanejšie na SME