Streda, 2. december, 2020 | Meniny má BibiánaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Jobbik chce zrušiť Trianon aj Benešove dekréty (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

<< < ... 36 37 38 39 40 41 42 43

Hodnoť

Jobbik je na smiech

Zrušiť Benešové dekréty? No Beneša už nemáme a píše sa rok 2009, nie 1945 či 1946. Z ľudského hľadiska boli neľudské, avšak boli výsledkom svojej doby a následkom krívd z r 1938 a 1939, keď nám to "naše" menšiny "neľudsky" natreli. Takže vŕtať sa v tomto období - to je dosť nešťastné. Treba sa len poučiť, nič viac.
A Trianon? No chlapci z Jobbiku su totálny vygumovanci - či už politici alebo ich voliči. Zrušiť Trianon znamená hranice z obdobia ?????? Rakúsko-Uhorsko už nie je, tak ako ani "Veľké Nemecko s Pruskom". A ani nikdy nebude. No a ak chce Jobbik bojovať proti Slovensku, Rumunsku, Srbsku, Ukrajine, Rakúsku, Slovinsku či Chorvátsku, čaká ho "veľký" boj. A už to vidím, ako všetci maďari opustia svoje rodiny a pôjdu "vykolikovať" hranice "veľkého Maďarska" v EU. Jednoducho tuposť nad tuposť.
Ale toto je asi bežný jav v Európe - že 10% obyvateľov každej krajiny inklinuje k nejakým extrémnym tupcom.
 

 

a to prosím pekne kandidovali do EU parlamnetu, kde je motto Spoločná Europa..... teda aspoň formálne...... madari, tí obyčajní majú iné starosti.....a nie obsadzovať SVK, kde bačuje, resp. bačovala podobná sociálna obdoba, možno ozdoba..... ale čo, časom príde prvá laska, deti, rodina, a budú radi, že stoja v kroji za pásom......a žene budu ukazovať, pozri, to je ten náš europoslanec .....a žena ho zjebe, prečo tam nie je on, a nezarába......
 
Hodnoť

 

No, Jano Slota si z vdačnosti pomenuje svoju budúcu jachtu kotviacu pri Chorvátskom pobreží, menom Jobbik, možno aj Anna, ked sa niekto obetuje, a bude mať dieťa, chlapa, tiež ho tak pomenuje. Prosim Vás, títo traja tam budú drychmať, chrápať, a opierať sa o Stastného a Vilomeninovú........a poberať krásne Euroše..... niečo pošlu na dymovnice a vlajky, možno uniformy a kroje pre svojich zúfalcov domov do Madarska...... ale to bude tak všetko....... ach ta preštastná SNS, zase má bubáka.......pre naivných a hlúpych Slovákov...... Belousovej už niekto povedal, že v 30 rokoch minuleho storočia nebol net, TV, iba rádio, ktoré vlastnil tí správni ludia, a tak masírovali ludí........ terza je to predsa len o čosi tažšie....... i ked, v Madarsku je ťažká doba, ked sa strana, ktorá nemá program, nič, dostala do parlamentu...... niečo ako SNS....len štekot, bubákovanie a vlastné kšefty....... nič viac, nič menej......
 
Hodnoť

Podľa mňa sa to celé len nafukuje...

...a médiá na tom majú leví podiel : Nech len dávajú naším aj maďarským extrémistom priestor, a potom sa budú čudovať, keď naši "milí" neonacisti sfanatizujú cez obrazovky ešte viac naivných alebo prihlúplych občanov.
 
Hodnoť

 

Vazeni Jebbici
Kludne pridte na slovensko a tych aktivistov pod tymi ruskymi zastavami s logom SNS vymlatte co sa do nich zmesti. Sudruh Kalinak a policia SR vas ochrani.
 

<< < ... 36 37 38 39 40 41 42 43

Najčítanejšie na SME