Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Blanárikova obeť skončila v bani (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 > >>

Hodnoť

ťažko

je takto súdiť...
ale nech sa hanbí každý komunistický smrad, čo robil takéto svinstvá...hnus...
 

 

je to hadzanie hrachu na stenu, tito ludia nevedia co je hanba...
 

Ono je to taká malá zacyklená hra...

Blanárikovi dal previerku ďalší taký bez hanby, tomu ďalší a tomu ďalší a tomu ďalšiemu sám Blanárik.
Ej, ale sa hanbia! :-)
Je to inak pekná ukážka komunisticko-Štbáckej mafie v praxi.
 

 

"Blanárikovi dal previerku ďalší taký bez hanby, tomu ďalší a tomu ďalší a tomu ďalšiemu sám Blanárik. "
a to všetko za dzurindovej vlády
 

A čo?

Že dostal Blanárik osvedčenie za Dzurindu, to z neho robí svätého? Veď udával jak besný. Čo sa kde šustlo, to udal. A všetky info proti nemu sú z ČR. A nie z jeho zväzku, ale zo zväzkov jeho obetí.

Nechápem o čo ti ide. To keby takto udával tvojich rodičov, tak by si tiež krochtal blahom, lebo šak má previerku z čias Dzurindovej vlády?
 

 

ja naturlich, drei minuten nicht fur blanarik, oder ....
 

A čo tým chceš povedať?

ŠTB-áci vládli a vládnu de facto nepretržite od skončenia II.svetovej vojny bez ohľadu na to, kto je predseda vlády. To je dôležitý fakt a nie to že dostal previerku za Dzurindu. Ten mu ju neposväcoval. Posväcovali mu to ŠTB mafiáni.
To len svedčí o tom, že štátnu správu treba, okrem výnimiek, celú vyhádzať ako starý nábytok a až potom bude jasno a čisto.
Fico sľuboval, že to urobí do troch minút... a čo urobil? Veľké GUĹOVÉ!!!
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

S KACKTUSSSIKOM NEDISKUTUJEME!

a dopĺňam svoj príspevok:
Komunisti a ŠTB-áci sa neustále od novembra '89 pchajú do agendy prezidentského úradu, do všetkých strán, SDKÚ nevynímajúc a verne donášajú vedeniu ŠTB a KGB-mafie.
A preto to na Slovensku tak aj vyzerá...
 

 

Ja len dodám že tá údajná "Blanárikova obeť" by skončila pred prokurátorom aj dnes ak by sa snažila vyhnúť výkonu služby. Je preto tento režim tiež zločinný, alebo to len Vagovič píše sprostosti na objednávku?
 

 

Vrana vrane oko nevykole
 

Naozaj

ťažko
je takto súdiť...
... (pozeral som v telke priamy rozhovor s jedným "postihnutým") a ten povedal:"... asi donášal ..." nepovedal, viem, že donášal. Iba "asi".
Možno aáno, možno nie. Pravdepodobne áno, ale isté to nie je.

Naozaj ťažko je takto súdiť...
 

 

Spomínané trestné činy sú protiprávnym konaním aj dnes, obhajovať trestné činy vojenské je rovnako absurdné a dokonca trestné ako obhajovať vraždu, lúpeže a znásilnenia, súčasný Trestný zákon obsahujúci nižšie uvedené ustanovenia, je tiež dielom "komunistického smrada" a "svinstvo a hnus"?

§ 401
(1) Kto v úmysle vyhnúť sa plneniu služobného úkonu sa poškodí na zdraví, predstiera chorobu, falšuje listinu, zneužije návykovú látku alebo použije iný úskok, potrestá sa odňatím slobody až na jeden rok.
(3) Odňatím slobody na päť rokov až pätnásť rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1 za krízovej situácie.

§ 402
(1) Kto v úmysle vyhnúť sa výkonu vojenskej služby alebo plneniu vojenských povinností sa poškodí na zdraví, predstiera chorobu, falšuje listinu, zneužije návykovú látku alebo použije iný úskok, alebo kto odopiera konať vojenskú službu, alebo plnenie vojenských povinností, potrestá sa odňatím slobody na šesť mesiacov až päť rokov.
(2) Odňatím slobody na dva roky až osem rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1 ako príslušník ozbrojených síl vyslaných mimo územia Slovenskej republiky.
(3) Odňatím slobody na päť rokov až pätnásť rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 1 za krízovej situácie.

§ 403
Kto si v služobnej dobe požitím alkoholu alebo požitím iných návykových látok privodí stav, ktorý ho robí na plnenie služobných povinností úplne alebo čiastočne nespôsobilým, hoci už bol za obdobný čin v predchádzajúcich dvanástich mesiacoch najmenej dvakrát postihnutý, potrestá sa odňatím slobody až na jeden rok.

§ 404
Kto sa za krízovej situácie urobí, čo aj z nedbanlivosti, nespôsobilým vykonávať službu tým, že požije alkohol alebo inú návykovú látku, potrestá sa odňatím slobody na jeden rok až päť rokov.
 
Hodnoť

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť

 

chybaju uz iba mreze.
 

 

mreže nechýbajú, no niečo iné určite!
 
Hodnoť

grcat od hnusu

hanbit sa za narod,,,
 
Hodnoť

Svina kolaborantska udavacska.

Uz by mohla ist tato vlada plna neschopnych bolsevickych kolaborantov kamsi do...
 

Ak sa smiem spýtať:

ZA KOHO VLÁDY dostalo to udavačské prasa previerku?
 

1 2 3 4 5 > >>

Najčítanejšie na SME