Pondelok, 23. november, 2020 | Meniny má KlementKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Väznice taja sťažnosti na svoju šéfku (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 > >>

Hodnoť

 

disciplinárne opatrenia ktoré boli príslušníkom ozbrojených síl a zborov zahladené sa nezverejňujú, rovnako ako sa nezverejňujú zahladené právoplatné odsúdenia vo výpise z registra trestov, naštuduj si to pseudonovinár, kým SME neprehrá ďalší súdny spor
 

 

co keby si si ty nastudoval zakon skor, nez zacnes tuto spinavu luzu obhajovat, ty pseudopravnik?
 

 

O mňa sa ty neboj, ja zákon poznám. Zaujímavé koľko "sudcov" sa tu pod každým článkom vždy nájde a to aj napriek tomu, že SME prehralo kvôli klamstvám nejeden spor. Ja si Kreslovú netrúfam súdiť na základe novinového článku a už vôbec nie v SME.
 

 

iste, ty poznas vsetko, vymlety chrobak truhlik :)
 

 

svoje komplexy si choď liečiť do ordinácie psychológa alebo psychiatra, ja nie som odborník na psychické poruchy a choroby...
 

ty nie si odborník

na nič...!
 

 

:-) keď to vravíš ty...
 

PREMÝŠĽAJ

Zaujímavé je, že Vagovič napáda pani generálnu riaditeľku, vždy pred nejakou udalosťou. Teda účelovo, premyslene, s istým cieľom a zámerom. Jeho zlo a nenávisť až cítiť z textov proti pani generálnej riaditeľke. Informácie udáva stále tie isté, omieľa dookola tú istú frázu, ktorú sa snaží vždy nejakým spôsobom spestriť. Myslím si, že už bolo DOSŤ VAGOVIČ. Si neuveriteľne ZÁKERNÝ, ZLÝ človek. Svoje komplexy menejcennosti si generuj na seberovných
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

ty by si nemal ani o voze a ani o ničom, lebo si vo všetkom vedľa...
 

Poznal som veľmi dobre jedného

takého ako súdružka Kreslová.Ešte k tomu i kandidát bachárskych vied bol dokonca. Len neviem, ktorý z tých dvoch vedel lepšie slopať.
 

KOMPLEX novinára

My si tu dopisujeme, na umelo vytvorenej afére a pritom si Vagovič vybíja zlosť na žene, ktorej ani zďaleka nesiaha po členky. Až teraz vidím ako dobre je byť novinárom, bezhlavo obiňuje, píše tresky-plesky a nič. Skoda že nepíše o sebe pretože som počula názor, že má malý.
 

Milá dramatizačný:

tebe by zrejme nestačil ani konský.
 

tichyvarivak

No a teraz si ukázal, ako málo stačí POFIDERNÉMU uviesť informáciu napr. ako ty. No a pomstychtivý novinár už z ničoho robí novinársku kačicu. Ty píšeš, že mne nestačí ani....... A potom čo povieš študentke, ktorá uvádza niečo, čo by mohlo byť tiež uverejnené. Však keď niekto prepiera česť niekoho, prečo by nemohol napísať aj o sebe. V dnešnej dobe je lepšie poukazovať na iných, aby svoju špinu zakryli.
 
Hodnoť

 

"Pre jej manžela pracovali za smiešne peniaze väzni. Súkromnej firme by zaplatil štyrikrát viac." --- Toto je pekne svinstvo, ako sa to Kreslova vobec opovazila, je to horsie, ako ked nacisti zavreli ludi do koncentrakov a tam ich vyuzivali na otrocku pracu. Myslim si, ze Kreslova patri za mreze.
 

 

Väzni pracujú za smiešne peniaze, práve preto že sú väzni. Môžeš si ich podľa zákonov SR objednať za smiešne peniaze aj ty, alebo ktorýkoľvek iný občan SR. Nechápem čo je na tom odsúdeniahodné.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

KAŽDÝ MÁ MOŽNOST

Odsúdený dostávajú za vykonanú prácu pracovnú odmenu. Nižšiu?, majú zabezpečené ubytovanie, stravu, pranie bielizne, výstrojných súčastí a pod. Každý má možnosť za určitý poplatok využiť poskytnuté služby. Prečo Vagovič nepíše o napr. Fábrym, aké služby robili jemu???????????????? Alebo ďalšiemu ?
 

 

Väzni dostávajú za prácu tak málo, že si z toho nemôžu celý mesiac kupovať ani mlieko... Ak majú napr. 3 deti a musia platiť cca 70 EUR mesačne, tak na to minú celú výplatu. Ak majú vonku nejaké finančné povinnosti, zo zárobkov v base nemajú žiadnu šancu splácať = automaticky sa skôr či neskôr dostane k slovu exekútor a väzeň počas väzby veľmi ľahko príde úplne o všetok majetok, ktorý má (o tom sa už niečo písalo, ako títo ľudia šafária s cudzím majetkom). Preto ak zhabanie majetku nie je súčasťou rozsudku, štát takto trestá odsúdených ďalším vážnym trestom. Z nejedného väzeňa, ktorý výde von z basy a je automaticky bezdomovec.

Teda plat za prácu vo väzení nie je len o nejakom prilepšení si na cigarety, ale často aj o existenčných problémoch.
 

 

väzni o ktorých je reč nie sú za mrežami na brigáde, ale ide o právoplatne odsúdených páchateľov trestných činov a sú tam za trest, každý väzeň má právo sa rozhodnúť či prácu prijme alebo nie...
 

1 2 3 4 > >>

Najčítanejšie na SME